Ziraat Bankası Trafik Sigortası

Ziraat Sigorta Araç Prim Tutarları

Son dönemlerde araç sigortalarının fiyatları ciddi şekilde artış göstermiştir. Hal böyle olunca trafik sigortası yaptıracak olan kişiler sigorta yapan firmalar arasında en uygunu bulma arayışına girmiştir. Ziraat bankasının sigorta fiyatları diğer rakiplerine  kıyasla daha uygun bir seviyededir. Bu sebepten ötürü de sigorta yaptıracak kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Ziraat sigorta Ziraat Bankası bünyesinde hizmet veren bir kuruluştur. Araçlarını noter huzurunda üzerine alan kişiler firma firma uygun sigortayı aramak yerine direk Ziraat bankasına gitmelidir. Ziraat sigorta üzerinden yapılacak olan sigorta fiyatları diğer firmalara göre %10 ile %20 daha indirimli olabilmektedir.

Son dönemde internette dolaşan 659TL’lik araş sigortasını 301TL ye yaptırdığını iddia edenlere yalan söylemektedir. Çünkü böyle bir durum mümkün değildir. Bu sadece motosiklet sahibi olanların trafik sigortası için ödediği rakamlardır. Otomobil sahibi olanların bu rakamdan sigorta yaptırmış olması mümkün değildir. 500TL’nin altında bir rakama araç sigortası yaptırmak imkansızdır. Bu konuda detaylı bilgi almak için dilerseniz bankaları arayabilir, dilerseniz de sigorta firmalarından bilgi edinebilirsiniz. Mutlaka bulunduğunuz yere yakın sigorta acentesi vardır. Buralardan da bilgi edinebilirisiniz.

Ziraat sigortadan fiyat teklisfi almak isterseniz resmi siteye buradan geçiş yapabilirsiniz.

Ziraat Sigorta Neleri Kapsamaktadır?

Hususi araç kasko, zorunlu trafik sigortası, ailem sigorta güvencesi Ziraat sigorta kapsamında sunulanlardır. İlgili araç ile Türkiye sınırları dahilinde kaza yapmanız halinde 3. şahıs ya da diğer araçlara verilen zararlar bu sigorta kapsamındadır. Yaşanılan kaza sonucunda karşıdaki kişinin sakatlanması ya da vefatı halinde ödenecek olan tutarlar da sigortanın kapsamında sunulmaktadır. Eğer yetkili olmayan bir oluşum tarafından araç çekici ile çekilirse bu durumda oluşan hasarlar da sigorta tarafından karşılanmaktadır.

Hususi Araç Kasko Sigortası Bilgileri

Bu sigorta kişisel olarak kullanılan minibüs, kamyonet, otomobil ve motosiklet gibi motorlu araçları kapsayan bir poliçedir. Bu kasko sigortası fiyatları aracın durumuna markasına göre değişiklik gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir