Ziraat Bankası Nakit Avans Nasıl çekilir?

Ziraat Bankası Nakit Avans
Ziraat Bankası Nakit Avans

Kart tercihinizi bu yönde kullanma kararı aldıktan sonra, normal geçen zamandan otomatik olarak fazla kazanmış olursunuz. Diğer taraftan kendiniz için ayrıcalıklı bir yaklaşım bekliyorsanız, istediğiniz niteliklere sahip bir seçim olacaktır. Bankkart ilerleyen zamanlarda daha fazla yenilik ve avantajlarla karşımıza çıkacaktır. Bankkart ile 12 aya varan vade seçenekleri ile ücretsiz taksitli ziraat bankası nakit avans çekebilir, nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Taksitli nakit avans işlemi kart hamilinin işlem anındaki kullanılabilir nakit çekim limiti ile sınırlı olup, günlük minimum işlem tutarı 100 TL, maksimum işlem tutarı ise 10.000 TL’dir. ATM’den taksitli nakit avans çekim işlemlerinde işlem tutarı ATM günlük para çekme limiti ile sınırlıdır.

Diğer Bankaların Nakit Avansları hakkında bilgi almak için;

  1. Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans Nedir?
  2. İş Bankası Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?
  3. Akbank Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?
  4. QNB Finansbank Nakit Avans Nasıl Alınır?

Taksitli nakit çekim işlemi kredi kartına tanımlı nakit çekim limitinden düşülmektedir.

Faiz tutarı üzerinden %5 BSMV ve %15 KKDF alınmaktadır.

Bankkart Ücretsiz Kredi Kartı aracılığıyla taksitli nakit avans işlemi yapılamamaktadır.

Taksitli nakit avans işlemlerinde Bankkart Lira kazanılmamaktadır.

Ziraat Bankası Nakit Avans Çekimi

Taksitli nakit avans işlemi için erken kapama ve bir taksitten az olamamak koşuluyla kısmi ödeme yapılabilmektedir. Erken kapama yapılması durumunda vadesi gelmemiş taksitler için ödeme tarihine göre faiz indirimi uygulanır. Kısmi ödeme yapılması durumunda ise, ödeme tarihine ve miktarına göre faiz indirimi yapılarak yeni ödeme planı oluşturulmaktadır.

  • Taksitler dönem borcuna eklenmektedir.
  • Taksitli nakit avans işleminin iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
  • Taksitli nakit avans geri ödeme süresi boyunca kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği yapılamamaktadır.
  • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. gerektiğinde kredi kartlarının nakit çekme özelliğini engelleyebilir.
  • Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, taksitli nakit avans kullanamamaktadır.

2011 yılında bu yana işlemlerini sürdüren combo kart, istediğiniz tüm alanlarda size destek olmaya devam ediyor. Yapılan çalışmalar bu sistemin tam olarak benimsenmesi tüm kullanıcıların ortak bir kararla farklarını hissetmelerini sağlamak. Bir AVM de yapmış olduğunuz alışveriş sonucunda ödemenizi yaparken, kredi hesabınız mı yoksa banka hesabınızla mı ödeme yapacağınıza vereceğiniz cevapla siz karar verebilirsiniz. İster nakit yerine geçen banka kartınız, isterseniz taksitli ödeme yöntemlerini kullanmak için kredi kartınız, yapmanız gereken sadece tercih yapmak.

Daha Geniş kapsamlı bilgi almak ve tüm bankaların oranlarını hesaplamak için Taksitli Nakit Avans Hesaplama Banka Oranları başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz