Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

ziraat bankası Müşteri Hizmetleri
ziraat bankası Müşteri Hizmetleri

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma yapmak isteyenler hangi tuşlamaları yapmalı? Müşteri temsilcisine direk bağlanmak istiyorum? Ziraat Bankası telefon numarası ile yapılan işlemler hakkında sizlere bu yazımızda bilgiler vereceğiz. Ülkemizin en çok müşteriye sahip olan bankalarından birisi Ziraat Bankası’dır. Bu banka üzerinden iletişim telefon numarasını arayarak da bankada yaptığınız işlemleri yapabilirsiniz. Bu müşterilerin veya banka müşterilerinin en çok karıştırdıkları durum müşteri temsilcisi direk bağlanma yapamamaktır. Eğer bu bankadan işlem yapacaksanız bazı tuşlamalar yaparak direk temsilci ile görüşüp tüm sıkıntınızı, şikayetinizi veya bilgi almak istiyorsanız da istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 444 00 00 ve 0 850 220 00 00 olarak iki tane verilmiştir. Bu iki numaradan da istediğinizi, istediğiniz zaman arayarak halledebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Ziraat

İlk olarak sizlere bu bankanın müşteri hizmetleri numaralarını verelim. 2 adet çağrı merkezi numarası vardır.

Verilen bu numaralardan birisini arayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu numarayı arayan müşteriler eğer kayıp kart, çalıntı kart gibi işlemler yapacaklarsa Sıfır’a basıp direk temsilci ile görüşüp kartlarını iptal ettirebilirler. Kartınız iptal olup size yeni numaralardan oluşan bir kart gönderilecektir. Bu sebeple bu işlemi yapmanızı öneriyoruz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Gümüş Hesabı Nasıl Açılır, Hangi Banka Gümüş Hesabı Açıyor? Gümüş Hesabı Hangi Bankalarda Var?

Direk bağlanma yapmak isteyenler ise yukarıda numaraları aradıklarında eğer kayıtlı bir cep telefonundan arıyorsanız sizi tanıtan bir mesaj alacaksınız. Bu tanıtma mesajında adınız ve soyadınız okunacaktır. Bu işlem bittikten sonra sizi menü karşılayacaktır ve saymaya başlayacaktır. Menü işlemleri başladıktan sonra 4 tuşuna basınız. Bu numaraya basmak için 4 demesine gerek yoktur. Saymaya başladıktan sonra işleminizi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı menüsüne girmiş olacaksınız. Bu menüye girdiğinizde şifre için * tuşuna basın diyecek ama siz tuşlama yapmayınız. Tuşlama yapmazsanız kart şifrenizi isteyecektir. Kart şifresini doğru bir şekilde girdikten sonra çıkan menüde sıfır tuşuna basarak direk temsilciye bağlanabilirsiniz. (4 – kart şifresi – 0) Eğer yoğunluk yoksa hemen görüşmeye başlayabilirsiniz ve sizi istediğiniz menüye aktarabilirler.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri bağlanılması gerçekten zordur. Bu yöntem denenmiş ve direk bağlanma yapılmıştır.

İlginizi çekebilir;

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İle Yapılan İşlemler

Ziraat Bankası özellikle emeklilerin bankası olarak bilinmektedir. Kamu bankası olmasından dolayı da müşteri portföyü bir hayli fazladır. Sizde eğer Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarasını arayacaksanız bankacılık işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Kredi aldığınız da kredi ödemesini, başvurusunu ve faiz kampanyalarını, kredi kartı başvurusu ve başvuru sonucu öğrenme işlemlerini, IBAN numarası öğrenme, hesap numarası öğrenme, hesap hareketleri, bakiye sorgulama, para gönderme, EFT işlemleri, bireysel emeklilik başvurması ve iptal edilmesi, kampanyalar, mevduat hesapları, kurum ödemeleri gibi birçok bankada yaptığınız işlemi yapabilirsiniz. Sizde bu işlemleri yapmak için müşteri hizmetlerini aradıktan sonra menüleri dinlemeniz yeterli olacaktır. Ama direk bağlanma yapmak istiyorsanız da yukarıda verdiğimiz taktikle hızlı ve anında işlem yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  QNB Finansbank EFT Ne Zaman Hesaba Geçer?

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz