Ziraat Bankası 0.79 Kredi – Ziraat Bankası Faiz İndirimi

Ziraat bankası 0.79 kredi oranı
Ziraat bankası 0.79 kredi oranı

Ziraat Bankası 0.79 Kredi Nasıl Alınır? Size vereceğimiz adres üzerinden gerekli aramalar sonucu anlaşmalı inşaat firmalarından alacağınız ev kredilerinde ise Ziraat Bankası 0.79 kredi oranıyla yardımcı olacaktır.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/kampanyalar/anlasma-saglanan-firmalar

Buradan Kredi Hesaplama Aracı | Güncel ve Uygun Faiz Oranları Sayfamıza Giderek En Uygun Kediyi Bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi- %0,79

Ziraat bankası konut kredisi sunduğu gibi ortak konut kredisi, inşaat tamamlama kredisi, bireysel ve ortak iş yeri kredisi, enflasyona endeksli konut kredisi gibi seçenekler de sunabilmektedir. 180 aya kadar varan vade seçeneği ile konut sahibi olmak isteyenlere geniş bir vade zamanı sunan banka alınacak olan konutun ekspertiz ederine göre %80 olan kısmını kredi olarak sunmaktadır.

Ziraat bankası konut kredisi ile alınan ev, borcu ödenene kadar ipotek altında tutulur. Kredi vade dönemi boyunca konut için zorunlu deprem sigortası, hayat sigortası ve konut sigortası banka tarafından yapılmaktadır.

En düşük konut kredisi faizi ile bankalar arasında en iyisi olan Ziraat Bankası %0,79 faiz oranı sunmaktadır. Oldukça düşük olan bu faiz miktarı sayesinde çoğu kişi ev sahibi olabilmektedir. Ayrıca 180 ay vade sunma ayrıcalığı da bir tek Ziraat Bankasının avantajları içerisinde bulunmaktadır. Diğer bankalar tarafından 120 ay olan vade dönemi bu şekilde 5 yıl daha uzatılabilmektedir. 10 yıl yerine 15 yılda ev ücreti ödenebilmektedir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi-%1,12

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi olarak da bilinen ihtiyaç kredisi en düşük faiz oranlarını sunmasından dolayı pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. 60 aya kadar varan seçenekleri ile düğün, eğitim, spor, sağlık, seyahat gibi pek çok alanda bu kredi kullanılabilmektedir. Müşterilerin istediği gibi ödeme miktarını belirleyebilme ayrıcalığına sahip olan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi için kredi vadesi doluncaya kadar hayat sigortası yapılmaktadır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi almak istediğinizde şahsi ve maddi olarak teminat göstermeniz gerekecektir. İhtiyaç kredisine başvurmak için banka şubeleri, web sitesi, Ziraat mobil uygulaması, ATM, çağrı merkezi ve internet şubesi gibi kanallar tercih edilebilir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi için %1,12 oranında faiz uygulanmaktadır. İhtiyaç kredisinden faydalanmak için kişilerden şu belgeler istenebilmektedir:

  • Kredi başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi ( pasaport fotokopisi ya da sürücü belgesi de olabilir)
  • Kişinin çalıştığı kuruma göre alacağı gelir belgesi
  • Şubelerin istediği çeşitli diğer belgeler

Ziraat bankası aynı zamanda dijital kredi, eğitim kredisi, imar barışı kredisi, tüketici avans kredi, ipotekli bireysel finansman kredisi gibi seçeneklerde sunmaktadır.

Göz atabilirsiniz: Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi- %1,02

İster ikinci el ister 0 olsun bütün araçlar için 60 ay vade seçeneği sunan Ziraat Bankası, taşıt kredisi alacak olan kişilerden bazı şartlara uygunluk talep etmektedir. Taşıt kredisi alacak olan kişilerin seçtiği aracın 0 ya da 5 yaşından büyük olmaması gerekir. Ruhsatına özellikle kaydedilmesi şartıyla hafif ticari araçların (pick-up, kamyonet, minibüs) alımında da taşıt kredisi kullanılabilir.

Ziraat bankası tarafından araç kredisi kullandırılan araç borcu bitene kadar rehin olarak alınır. Banka tarafından gerekli olması halinde rehin olan araca ek olarak teminat talep edilebilmektedir. Banka kredi vadesi doluncaya kadar araç için hayat sigortası ve kasko sigortası yapabilmektedir.

Bankalar içerisinde taşıt kredisi alacaklar için en uygun faiz oranını sunan Ziraat bankası %1,02 oranında faiz uygulamaktadır. Taşıt kredisi başvurusunda kişilerden şu belgeler istenebilmektedir:

  • Kredi için başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi ( pasaport fotokopisi ya da sürücü belgesi de olabilir)
  • Çalışma durumuna göre gelir belgesi
  • Serbest meslek mensupları için çalıştıkları kuruluştan alınan üyelik belgesi fotokopisi
  • Şubeden istenebilecek diğer belgeler

Ziraat bankası aynı zamanda transfer taşıt kredisi de sunabilmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yılların verdiği deneyimle birlikte en düşük faiz oranlarına sahip banka olması ile bilinen Ziraat Bankası, kredi başvurusunda bulunacak olanlara çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Her meslek alanına özel krediler sunduğu gibi ev, araba ve çeşitli ihtiyaçları için kredi alacak olan kişilere düşük faizler sunarak ödemelerde kolaylık sunmaktadır.

İlginizi çekebilir: Ziraat Bankası 4747 SMS Kredisi Başvurusu Yapmak

Ziraat Bankasından kredi almak isteyenlerin Ziraat bankası şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirler. Ayrıca internet bankacılığı hizmeti de veren Ziraat bankası telefon bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığı ile kredi başvurusu yapmayı sağlamaktadır. başvurunun cevabının kısa sürede gönderilmesi ile birlikte banka şubelerinden kredi tutarı nakit olarak tahsil edilebilmektedir. Türkiye’nin en büyük bankalarından olması ve bütün il- ilçelerde şubesinin bulunmasından dolayı kredi alacak kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Güncelleme: 30.01.2020


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz