Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2018

Ziraat Bankası da tıpkı İş Bankası gibi Maximum kredi kartını müşterilerinin hizmeti sunmaktadır. Elbette bu şekilde İş Bankası ile ortak bir yapıyı kullanıyor olmak beraberin de birçok avantajı getirmektedir. Siz de ilk defa bir kredi kartı sahibi olmak ya da kredi kartlarınıza bir yenisini ekleyecekseniz Ziraat Bankası alternatif kredi kartlarınızdan biri olabilir. Daha önceki süreçlerde sadece bankaya giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilirken artık birçok kanal vasıtasıyla kredi kartı başvuru işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Mesaj ile Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu

Kredi kartı ürünlerinden birine sahip olabilmek için,

  1. KART yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No,
  2. talep edilen kart limiti
  3. ve aylık gelirinizi yazıp,
  4. 4747’ye göndererek, kredi kartı ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Örn: KART 11111111111 2000 3000
BUNA BAKTINIZ MI?  Worldcard Limit Arttırma (Yükseltme)

İntenet üzerinden Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu

  1. Bu işlem için öncelikle ziraat bankasının resmi web sitesine giriş yapmalısınız.
  2. İlgili kısmı açtığınız zaman açılan linkte sizden belli bilgilerin istendiği bir sayfaya yönlendirilmiş olacaksınız.
  3. Sırasıyla sizden T.C. Kimlik No, cep telefonu, gelir bilgisi, talep edilen kredi kartı limiti ve resimdeki güvenlik kodunu girerek “Gönder” butonuna tıklamanız beklenecektir.
  4. Buradan başvurunuz sonrasında kredi kartınız onaylanırsa banka yetkilileri tarafından aranarak bilgilendirileceksiniz.

ATM’lerden Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu

Evet yanlış duymadığınız! Dilediğiniz Ziraat bankası ATM’sinden kredi kartı başvuru işlemi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey en yakınınızdaki ATM’ye giderek giriş tuşuna basmak ve açılan menüden kredi kartı başvurusu seçeneğini seçmek olacaktır. İlk menüden karşınıza kredi kartı başvurusu çıkmayabilir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumundan tarafınıza SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

BUNA BAKTINIZ MI?  Kredi Kartı Borcumu Yapılandırdım, Tekrar Kart Alabilir miyim?

Şubeden Ziraat Bankası  kredi kartı başvurusu

Ziraat Bankasının herhangi bir şubesine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Şubeye giderken yanınızda kimliğinizin de bulunması gerektiğini unutmamalı ve mümkünse kıyafetinize çeki düzen vererek gitmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Telefon ile Ziraat Bankası  kredi kartı başvurusu444 00 00 müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlanmalısınız. Müşteri temsilcisine kredi kartına başvurmak istediğinizi belirtirseniz o da sizin başvurunuzu alacaktır. Sonrasında onaylanırsa işleminiz tek yapmanız gereken şubeye gitmek olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir