Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemesi Ne Kadardır?

Ziraat Bankası Promosyon Ödemesi
Ziraat Bankası Promosyon Ödemesi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Ziraat Bankası emekli promosyon ödemesi ne kadardır? Ziraat emekli Promosyon başvurusu nasıl yapılır? Ülkemizde bulunan üç kamu bankasından biri olan Ziraat Bankası, özellikle sunduğu kampanyalar ve hizmetler sayesinde en çok tercih edilen bankadır. Dijital bankacılık çerçevesinde sunduğu kanallar sayesinde hesap bilgilerinize ve banka ürünlerine istediğiniz yerde ve zamanda ulaşabilirsiniz. Ülkemizde 1700’den fazla şube ile hizmet vermektedir. Ülkemizin her bölgesinde Ziraat Bankası ATM’si bulunmasından dolayı emekli kişilerin en çok kullandığı bankadır. Buna karşılık olarak da müşterisi olan emekliler için birçok avantaj ve kampanya sunmaktadır. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden almanız durumunda promosyon kampanyasından faydalanabilir ve ödeme alabilirsiniz. Ziraat Bankası promosyon ödemesi ve başvuru kanalları hakkında merak ettikleriniz için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir;

Ziraat Bankası Promosyon Tutarı

Emekli aylığınızı Ziraat Bankası’ndan alıyorsanız bankanın sunduğu promosyon ödemesini alabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için üç yıl boyunca emekli maaşınızı Ziraat Bankasından alacağınıza dair taahhütnameyi imzalamanız ve onaylamanız gerekir. Emekli maaşınızın tutarı alacağınız promosyonu belirler. Birden fazla maaş ödemesi almanız durumunda da toplam aldığınız tutara göre tek bir ödeme yapılır. 1000 TL’nin altında maaş alan kişiler için 300 TL promosyon verilir. 1000 TL ile 2000 TL arasında emekli aylığı alan kişiler 375 TL, 2000 TL ve üzeri maaş alan kişiler 450 TL ödeme alırlar. Bu alınan promosyon ödemesi üç yılı kapsayacak şekilde tek bir sefer yapılır.

Ziraat Bankası Promosyon Başvurusu

Bankanın sunduğu promosyondan faydalanmak için öncelikle emekli maaşınızı Ziraat Bankası’ndan almanız gerekir. Bağkur, Emekli Sandığı veya SSK kapsamında emekli olan herkes promosyon alabilir. Eğer yeni emekli olacaksınız, emeklilik başvurunuzda banka tercihini Ziraat Bankası olarak seçmeniz yeterli olacaktır. Eğer emekli aylığınızı başka bir bankadan alıyorsanız, maaş taşıma dilekçesi ile başvuru yaparak, hesabınızda bloke olmaması durumunda, emekli maaşınızı Ziraat Bankasından alabilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra promosyon için başvuruda bulunabilirsiniz. Ziraat bankası promosyon başvurularını; şubeden, ATM’den ve SMS, internet, mobil veya telefon bankacılığı ile yapabilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası şube veya ATM’yi öğrenmek için buraya tıklayın. Başvurunuz onaylanması durumunda, maaşınıza göre belirlenen tutar hesabınıza nakit olarak aktarılır.

Ziraat Bankası SMS ile Promosyon Başvurusu

Ziraat Bankası müşterisi olmanız durumunda, emekli aylığınız için promosyon başvurusunu farklı hizmetler kullanarak yapabilirsiniz. Bunlardan biri de SMS ile başvurudur. Promosyon başvurusu yapmak için telefonunuzun mesaj kısmına büyük harflerle PRO yazıp boşluk bırakıp T.C Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 4757’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz hemen işleme alınacaktır. Kısa bir süre içerisinde Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi tarafından aranacak ve yaptığınız işlemi onaylamanız istenecektir. Aynı şekilde ATM ile promosyon başvurusu yapan müşteriler de müşteri hizmetleri tarafından aranacak ve onayları alınacaktır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Promosyon Başvurusu

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da emekliler için olan promosyon başvurusunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi 7 gün 24 saat aktif olup, bu hizmeti kullanarak bankanın sunduğu ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilir ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Promosyon başvurusu yapmak için öncelikle 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralarından birini aramanız gerekir. Arama geçekleştikten sonra sizi telesekreter karşılayacak ve işlem yapabilmeniz için menüyü listelenecektir. Sesli yanıt sistemi sayesinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün. Ziraat Bankası İletişim Merkezini aradıktan sonra menüden sırasıyla Bankacılık İşlemleri (2)> Emekli Maaş Promosyon İşlemleri (7) şeklinde tuşlama yapmanız yeterli olacaktır. Buradan gerekli onaylamaları yapmanız durumunda promosyon başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Promosyon İptali

Promosyon almak için üç yıl boyunca emekli maaşınızı ilgili bankadan alacağınıza dair bir taahhütname imzalamanız gerekir. Bu üç yılı kapsayan promosyon ödemenizi tek seferlik başlangıçta alırsınız. Bu üç yıl içerisinde maaşınızın kesilmesi veya maaşınızı başka bir bankaya taşımak istediğinizde size verilen promosyon ödemesini geri iade etmek zorundasınız. Üç yılın sonunda da isterseniz bu kampanya hakkınızdan herhangi bir ücret ödemeden vazgeçebilir isterseniz de sözleşmenizi yenileyerek yeni bir promosyon almaya hak kazanabilirsiniz.

Yukarıda sizinle Ziraat Bankası promosyon ödemesi ve nasıl başvuru yapabileceğinizi açıkladık. İsterseniz banka şubesine giderek isterseniz de diğer kanalları kullanarak promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankanın diğer kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için www.ziraatbankank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz