Ziliga Coin Nedir?

Smooth Dark blue with Black vignette Studio well use as background,business report,digital,website template.

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Ziliga Coin dünyanın en çok çıktılı blochchain platformu olarak yorumlanmaktadır. Saniyede binlerce işlem yapılmasına izin veren platform ile kripto para transferi işleminin hızla tamamlanabilmesi mümkün olmaktadır. Ziliga günümüzde en çok tercih edilen kripto para birimlerinden biri haline dönüşmüştür. Sahip olduğu çalışma prensibiyle ağ içerisinde madencilik faaliyeti yürütenlerin sayısının artmasıyla birlikte ağın genişlemesi ve buna bağlı olarak işlemlerin hızla yapılabilmesi sağlanmaktadır.

Ziliga Coin için genişledikçe büyüyen bir ağ yapısına sahip olduğunu söylemek yanlış olmamakla birlikte bu kripto para birimi finansal algoritmaların öğrenilmesini sağlayan bir altyapıya da sahiptir. Dünyanın en yüksek çıktılı blockchain platformu olan bu platform ile tüm finansal işlemlerin yüksek düzeyde hızla yapılabilmesi mümkün olmaktadır.  Sharding, yani veri tabanının bölünmesi anlamına gelen bir çalışma prensibine sahip olan bu kripto para birimi, kısa süre içerisinde hızlı transfer yapabilme işlevini sahip olduğu bu yönteme bağlamaktadır. Sistemin ve platformun kurulması yaklaşık olarak 2 yıllık bir araştırma ve geliştirme sürecine dayanmaktadır.

Ziliga Coin Nasıl Çalışır?

Ziliga Coin ağı piyasada bulunan diğer kripto birimi ağlarına göre çok daha yüksek düzeyde işlem hızı sağlıyor olmasından dolayı diğerlerinden ayrılan bir kripto para birimidir. Güçlü bir altyapıysa sahip olan Ziliga Coin, merkezsiz uygulamaların çalıştırılabilmesi adına son derece işlevsel olarak kullanılabilmektedir. Günümüzde en değerli kripto para birimleri sıralamasında 81. Sırada bulunan bu para biriminin, yakın bir gelecekte işlem hacminin büyümesi ve buna bağlı olarak daha fazla değer kazanması beklenmektedir

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  VeChain Coin Nedir? VET Coin

Ziliga Coin Nasıl Alınır?

Ziliga Coin satın alma işlemleri için kripto para borsalarının kullanılması mümkündür. Madenciliği de yapılabilen bu para biriminin kripto para borsalarından temin edilmesi durumunda hangi borsanın tercih edildiğine dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Özellikle güven vadetmeyen borsalardan uzak durulmalıdır. Bu para biriminin borsada ZIL kısaltmasıyla işlem gördüğü de belirtilmelidir. 26 Ocak 2018 tarihinden beri piyasalarda işlem gören Ziliga Coin, dolar karşısında inişli ve çıkışlı bir değer grafiği çiziyor olmasından dolayı diğer kripto paralara göre daha az tercih edilmektedir.

 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz