Yapı Kredi Ek Kart Nasıl Çıkar? Ek Kart Başvurusu

Yapı Kredi Ek Kart Nasıl Çıkar
Yapı Kredi Ek Kart Nasıl Çıkar

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Yapı Kredi Ek Kart Nasıl Çıkar? World kredi kartı ek kart başvurusu yapmak için şartlar nedir? Yapı kredi World ek kart başvurusu için istenilen belgeler nelerdir? Son yıllarda özellikle kredi kartı alamayan müşterilerin en çok tercih ettikleri durum ek kart olmuştur. Yapı Kredi Bankası müşterisi olup World kart kullanan müşterilerine aile bireylerine ek kart çıkartmasına izin vermektedir. Eğer sizde aile bireylerinize ek kart çıkartmak istiyorsanız bankanın başvuru yöntemleri ile anında bu işlemi yapabilirsiniz.

Yapı kredi bankası üzerinden kart kullanan müşteriler Yapı Kredi World kredi kartını almaktadırlar. Hemen hemen 3 kişiden 1’isi bu kredi kartını kullanmaktadır. World puan ve kart indirimleri çok olan bu bankadan kredi kartı kullanıyorsanız banka başvurusu yaparak istediğiniz kişiye limit dahilinde ek kart çıkartabilirsiniz. Şimdi sizlere yapı kredi ek kart nasıl çıkarılır bunun bilgisini verelim.

İlgili yazılar;

Yapı Kredi World Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı kredi World ek kart başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın başvuru yöntemleri ile işlem yapabilirsiniz. İlk yöntem banka şubeleridir. Eğer bu bankadan bir kart kullanıyorsanız ek kart çıkartacağınız kişiyi de yanınıza alarak en yakın yapı kredi bankası şubesine gidebilirsiniz. Bu bankaya giderken sadece kimlik götürmeniz yeterli olacaktır. Başvuru formunu doldurup imzaladıktan sonra ek kart talebinde bulunabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası eğer başvurunuzu kabul ederse ek kart hemen gönderilecektir.

Ek kart çıkartırken sizin limitleriniz üzerinden işlem yapılmaktadır. Sizin 5.000 TL limitinizin olduğunu düşünürsek ek kart vereceğiniz kişiye en fazla 2.500 TL’ye kadar limit tanımlayabilirsiniz. Ek kart çıkartmak tek kişi ile sınırlı değildir. Limitleriniz yüksekse 2 ve daha fazla aile bireyine de ek kart çıkartabilirsiniz.

Ek kart başvurusu için ayrıca Yapı Kredi Mobil şube ve internet bankacılığı üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Yapı kredi müşteri hizmetleri ve banka ATM’si ile 7 gün 24 saat ek kart başvurusu yapmanız mümkündür. Onaylanan ek kart size mesaj olarak gelecektir.

Yapı Kredi Ek Kart Özellikleri Nedir?

Yapı Kredi ek kart size World kredi kartı olarak gelecektir. Bu sebeple WORLD alışverişi geçen her yerde indirim ve taksitlerden faydalanırsınız. Kartınız için herhangi bir kısıtlanma olmaz. Sadece limitiniz varsa limit dahilinde işlem yapabilir ve harcama yapabilirsiniz. Kullandığınız ve alışveriş yaptığınız yerlerde sizlere World puan verilecektir. Bu World puanları kullanabilirsiniz. Kısacası bu bankanın sağladığı tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Para ihtiyacınız olduğunda limitiniz dahilinde nakit avans çekebilirsiniz. Nakit avans çekmek için kart sahibinin bu özelliği açtırması gerekiyor. Yapı kredi ek kart ekstresi hem size hem de kartın sahibine gidecektir. Siz kendi borcunuzu kartınızı ATM’ye koyarak öğrenebilir ve ödeyebilirsiniz. Yapı kredi ek kart ücreti bir defaya mahsus tahsil edilecektir. Bu ücreti kartın sahibi ödeyecektir. Kullandığınız iki kartında senelik aidatları olacaktır. Kart aidatı olarak alınan bu parayı aylık veya yıllık olarak ödeyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz