Yapı Kredi Adios Kredi Kart Limit Arttırımı

Adios Kredi Kart Limit Arttırımı

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Adios Kredi Kart Limit Arttırımı Konusunda Sizlere Nası Yapılacağına Dair Bilgileri Araştırarak Derledik.

Günümüzde artan tüketim, nakit ihtiyacını da arttırmaktadır. Bu nakit ihtiyacını karşılamanın en kolay olarak gözüken kredi kartları; kullanıcılarına alışverişlerinde çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Her özel bankanın kendine has politikaları vardır. Bu politikalar arasında en çok göze batan bankalardan biri Yapı Kredi bankasıdır. Sadece vadeli ve vadesiz hesap özelliklerinde değil aynı zamanda kredi kartı çeşitlerinde de piyasaya farkını göstermektedir. Yapı Kredi World, Yapı Kredi Crystal, Yapı Kredi Adios, Yapı Kredi Adios Premium, Yapı Kredi Play ve Yapı Kredi Taksitçi olmak üzere altı çeşit farklı kredi kartı türüne sahiptir. Bu kartların kullanımı, tüketimi daha arttırmıştır. Artan tüketim sonunda, limitli olan kredi kartı yetersizleşmeye bunun sonunda da kredi kartı limit artırımı talebinin oluşmasına neden olmaktadır. Bu yazımızda bizde bu konuya değinerek, Yapı Kredi Adios kart limiti artırımı talebinde nasıl bulunulur onu anlatacağız.

İlginizi çekebilir: Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı limit artırımı talebine geçmeden önce, bu konuda sizlere bazı bilgiler vermek isteriz. Bilindiği üzere kredi kartının bilinçsiz kullanımı, kişiyi çok büyük zararlara uğratabilir. Bunun yanı sıra talebinizin onaylanmasını garanti altına almak için yapmanız gerek bazı adımlar vardır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Göz Atabilirsiniz;

Adios kredi kartı limit Arttırımı nasıl arttırılır

1-Kredi kartı borcunuzun asgarisini değil, normal tutarını ödeyin. Bu durum taksitle alış veriş yapmayı sevenler için biraz zorlayıcı olabilir. Kredi kartının taksit ücreti yerine asgari ücretini yatırmak ne kadar cazip gözükse de, durum böyle değildir. Aylık olarak asgari ücreti yatırmak, sadece borcunuzu erteleyerek katlanmasına neden olmaktadır. Aylık borcunuzun tamamını yatırmak sadece kredi kartı limit artırımı talebinizin onayı için değil, aynı zamanda iyi bir kredi notu profili oluşturabilmeniz içinde çok önemlidir. Bu durumda olabildiğince aylık ücreti tamamını veya asgarinin üzerinde olan miktarları yatırmayı deneyin.

2-Borçlarınızı geciktirmeyin. Sadece kredi kartı için değil, resmileşmiş olarak ödemeyi kabul ettiğiniz her borç için geçerlidir. Çünkü kredi kartı limit artırımının veya kredi talebinin onay alması kredi notuna bağlıdır. Bu notu belirleyen sadece o banka ile yaptığınız ticaret değil, resmi yoldan yaptığınız bütün ticaretlerdir. Bu yüzden resmi yoldan aldığınız borçları zamanın ödeyerek iyi bir profil oluşturun.

3-Alışveriş yapmaktan çekinmeyin. Kredi kartı ile alışveriş yapmamak, kredi kartını sorumsuzca kullanmaktan farklı değildir. Kredi notunuzun belirlenmesi için önce kullanmalı sonra ise düzenli olarak ödemelisiniz. Hiçbir koşulda kredi kartı sahip olmanıza rağmen kullanmazsanız, kredi notunuz da aynı konumda sabit kalır ve herhangi bir kredi veya kredi kartı limit artırımı başvurusunda red cevabını alabilirsiniz. Dikkatli olmak kaydı ile kredi kartınızı kullanmaktan çekinmeyin.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  QNB Finansbank Nakit Avans Nasıl Alınır?

Adios Limit Artırımı,

Kredi kartı limit artırma talepleri için yapılması gerekenler genel olarak aynıdır. Bu talebi oluşturmak için,

  • Herhangi bir Yapı Kredi şubesine uğrayarak, müşteri temsilcileri veya satış danışmanları ile görüşerek talebinizi oluşturabilirsiniz.
  • 444 0 444 telefon numarasını arayarak talebinizi oluşturabilirsiniz.
  • Yapı Kredi internet şubesini ziyaret ederek, talebinizi oluşturabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Yapı Kredi Bankamatik Kartı Günlük Para Çekme Limiti

Adios Kredi Kart Limit Arttırımı ile ilgili sorularınızı yorum yaparak ulaştırabilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çekecek İçerikler;


1 Yorum

  1. Adios kredi kartım var kullanıyorum limit attırma konusunda bilgim yoktu ve makalenizde güzel bir şekilde anlatılmış elinize sağlık süper olmuş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz