Vodafone Öğrencilere Özel Bedava İnternet Paketleri 2020

vodafone ogrencilere ozel bedava internet paketleri
vodafone ogrencilere ozel bedava internet firsatlari
blank
blank

Vodafone öğrencilere özel hediye internet paketleri hazırladı. Vodafone kampanyaları her geçen gün bütün aboneleri için devam ederken 26 yaş altı genç aboneleri için de hazırlamış olduğu Vodafone bedava internet paketleri öğrencilerin yüzlerini güldürüyor. Freezone üyesi olan 26 yaş altı gençler hediye internet kazanıyor. Tek yapılması gereken Freezone Üyesi olmak. Vodafone Freezone, 25 yaş ve altı gençler için hazırlanmış Vodafone’un gençlik dünyasıdır. İçerisinde avantajlı paketler, çeşitli hediyeler ve türlü kampanyalar mevcuttur. Bu kulüpten sadece 25 yaş ve altı kişiler yararlanabilir.

Vodafone FreeZone Nedir?

Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençler için hazırlanmış bir gençlik kulübüdür. Bol internet paketleri, en ucuz fiyatlar ile alınabilecek tarifelerin yanı sıra Vodefone, FreeZone ile gençlere türlü avantajlar ve kampanyalar sunmaktadır. Çok çabuk biten internet, konuşma veya SMS haklarına çözüm olarak gençler için oluşturulan FreeZone’a sadece Vodefone kullanıcıları katılabilir. Aynı zamanda 25 yaş üstü kişiler FreeZone’dan yararlanamazlar.

Vodefone FreeZone’lu Nasıl Olunur?

FreeZone’lu olmak için, öncelikle 25 yaş ve altında ve Vodafone hattına sahip olmak gerekir. Bu şartları sağlayan Vodafone kullanıcıları FreeZone’lu olabilirler ve FreeZone tarifelerinden yararlanabilirler. FreeZone’a katılmak için şartları sağlayan gençler telefonlarının mesaj bölümünden FREEZONE yazarak 1525’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir. Bu işlemin ardından Vodafone onay mesajı gönderecektir. Bu mesaj geldiği anda kişi artık Vodafone FreeZone üyesidir. Gençler için hazırlanmış Vodafone öğrencilere özel bedava internet paketlerinden yararlanabilmek için Vodafone FreeZone üyesi olmak gerekir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Turkcell Faturalı Hatlara Hediye İnternet Paketleri 2020

FreeZone üyeliği üzerinden zaman geçen veya FreeZone’lu olup olmadığını hatırlamayan gençler ise yine kısa bir mesaj ile FreeZone’lu olup olmadıklarını sorgulayabilirler. Bunun için yine mesaj bölümünden FREEZONESORGU yazarak 1525’e ücretsiz kısa mesaj gönderirler. Cevap olarak gelen mesaja göre FreeZone üyesi olup olmadıkları ortaya çıkmış olur.

Vodafone Freezone 4 GB Hediye İnternet

Freezone’lu olanlara hediye 4 GB İnternet Vodafone tarafından FreeZone’a geçen öğrenci abonelere hediye edilir. Bunun için ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Vodafone FreeZone’a geçiş yapıldığı an hediye 4 GB cepten internet abonenin hattına tanımlanır. Hediye edilen 4 GB internet 24 saat için geçerli olacaktır.

Vodafone faturalı hatlara hediye internet paketleri detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Freezone Hediye 4 GB İnternet Kampanya Detayları

Freezone 4 GB bedava internet kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • 26 Yaş Altındaysan FreeZone Geç Anında 4 GB İnternet Kap Kampanyası, FreeZone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır ve sadece FreeZone’a gelenler yararlanabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için 26 yaş altındaki Vodafone hat kullanıcılarının FreeZone’a katılmaları gerekmektedir. Ardından 4 GB günlük hediye internet hatta tanımlanır.
  • 26 Yaş Altındaysan FreeZone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyasından hediye internet sadece 26 yaş altındaki genç abonelere verilir.
  • Söz konusu Vodafone öğrencilere özel bedava internet paketinden yararlanabilmek için hat sahibi veya hattın birinci derecen akrabaya ait olması gerekmektedir.
  • 26 Yaş Altındaysan FreeZone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyasından sunulan 4 GB internet yalnızca 1 gün yani 24 saat için geçerlidir.
  • Kampanya süresi bittikten sonra kullanılmamış internet hattın üzerinden silinir ve başka günlere aktarılmaz.
  • Kampanya süresinin ardından abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • 26 Yaş Altındaysan FreeZone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyasından hak edilen 4 GB internet yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan kazanılan 4 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün olmamaktadır.
  • Vodafone, 26 Yaş Altındaysan FreeZone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz