Vodafone Hediye Çarkı Nedir? Nasıl Yapılır?

Vodafone hediye çarkı nedir nasıl yapılır

Her operatör firmasının mobil uygulamalarında hediye veren bazı ikonlar olduğu gibi Vodafone da mobil uygulamasındaki Vodafone hediye çarkı bölümü ile müşterilerine  bazı hediyeler sunmaktadır.

Bu yazıyı okuyan ziyaretçilerimiz bu yazılarımıza da göz attı:

  1. https://www.kredivepara.com/senetle-araba-satan-yerler-senetle-telefon-ve-motor-satan-yerler/
  2. https://www.kredivepara.com/kredi-kartsiz-cep-telefonu-alma/
  3. https://www.kredivepara.com/telefon-kredisi-nasil-alinir/

Vodafone Salla Kazan Var Mı?

VodafoneYanımda uygulamasında, bir diğer operatör firmasında bulunan salla kazan yerine bir çark bulunmaktadır. Hediyeler buradan temin edilmektedir. Bunun haricinde “Tahmin Et Kazan” bölümü bulunmaktadır. Buradan bazı sayıları tahmin edilerek bazı hediyeler kazanılabilmektedir. Ancak yakın zamanda güncellemeye alınan bu bölüm şu an için aktif değildir.

Vodafone Hediye Çarkı Ücretli Mi?

Hediye çarkını çevirmeniz için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Uygulamaya girerek hediye çarkı sekmesine tıkladığında karşınıza çıkan çarka basılı tutup bırakarak, günlük veya haftalık internet, pass veya sürpriz hediyeler kazanılabilir.

Vodafone Hediye Çarkı Pass Nedir?

Hediye çarkı çevrildiğinde,  1 GB ile 20 GB arası, günlük veya haftalık internet kazanılabilir. Bunun haricinde haftalık Pass paketleri de kazanılabilmektedir. Bu hediyeler, Vodafone TV , Facebook, Whatsapp, İnstagram ve daha bir çok uygulamaları internetinizden düşmeden sınırsız kullanmanıza olanak sağlar. Bu uygulamaların yanı sıra Video Pass kazanırsanız verilen süre boyunca izlenen videolar internet paketinden düşmeyecektir. Hangisini kazandığınıza göre değişen bir çok farklı ihtimal mevcuttur. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta Pass hediyelerinin ne zaman biteceğinin kontrol edilmesidir. Hediye kullanma süresi dolduğu halde, sınırsız kullanım devam ederse, internet paketinizin bitmesine neden olabilir.

İlgili Yazılarımız:

Vodafone Çark Çevirme Hilesi

Vodafone daha önce çark çevrildiğinde, sadece bazı alışveriş sitelerinde indirim vermek ile diğer operatör firmalarına göre daha fazla eleştirilmiştir. Bunun için bir çok çark çevirme hilesi kullanılmaya çalışılmıştır. Örneğin mesai saatlerinde çevirmenin daha çok internet paketi verdiğini veya her hafta pazartesi günü çevirmenin daha çok avantaj sağladığını söyleyen olmuştur.

Ancak son bir kaç aydır yenilenen çark sayesinde her çevirmede mutlaka işinize yarayan bir hediye kazanmak mümkündür.

Vodafone Yanımda Açılmıyor Sorunu Çözümü

Vodafone Yanımda uygulamasını bazı üst versiyonları bazı telefonlarda açılmamaktadır. Eğer uygulamayı  açamıyorsanız uygulamayı silip, uygulama verilerini temizleyip  tekrar yükleyebilirsiniz. Eğer açılmada yine problem yaşanıyorsa internetten uygulamanın eski versiyonunu indirdikten sonra, Google Play veya Apple Store’dan güncelleme yapabilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz:

    • Kredi ile Media Markt Cep Telefonu Nasıl Alınır? Yazıya Git
    • Telefon için Kredi Veren Bankalar 2020 Yazıya Git

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz