Vodafone Güncel Hediye İnternet Kampanyaları 2021

vodafone guncel hediye internet kampanyalari
vodafone guncel hediye internet firsatalri

Vodafone güncel bedava internet kampanyaları 2020 yılında artarak devam etmiştir. Abonelerin ise bu Vodafone güncel hediye internet kampanyaları katılabilmek için ekstra bir ücret ödemesine gerek yoktur. Kampanyalara başarı ile katılım gerçekleştiren aboneler, ek bir ücret ödemeksizin bedava internetin sahibi olacaktır.

Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası Nedir?

Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası, bütün Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu sim kartı alan Vodafone abonelerine 1 hafta veya 1 ay geçerli olacak 10 GB cepten internet hediye edilecektir. Şartları sağlayan aboneler hediye internet kampanyasına katılmış olur ve Vodafone bireysel faturalı hat sahipleri için 1 ay geçerli 10 GB cepten internet hediye edilir.  Vodafone bireysel faturasız hat sahipleri için ise 1 hafta boyunca geçerli olacak 10 GB cepten internet verilecektir.

Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası, bütün Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone bayilerine giderek 4.5G uyumlu sim kart almaları gerekmektedir.
 • Abonelerin alacak oldukları 4.5G uyumlu sim kart Vodafone bayileri tarafından abonelere tamamen ücretsiz bir şekilde verilecektir.
 • Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında hediye edilen 10 GB cepten internet, Vodafone bireysel faturalı hat sahipleri için 1 ay boyunca geçerli olacak; Vodafone bireysel faturasız hat sahipleri için ise 1 hafta boyunca geçerli olacaktır.
 • Bu Vodafone hediye internet kampanyası kapsamındaki 4.5G uyumlu sim kartını kullanmaya başlayan abonelerin telefonlarına Vodafone tarafından bilgilendirme mesajı gelecektir. Gelen bu mesajın ardından aboneler 10 GB cepten internetlerini kullanabilirler.
 • Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası’ndan elde edilen 10 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Türk Telekom Faturalı Hatlara Hediye İnternet Paketleri 2021

Ayrıca Türk Telekom güncel hediye internet kampanyaları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin Hediyesi

Vodafone Yanımda Uygulamasına gelenlere hoş geldin hediyesi veriyor. Kampanya kapsamında Vodafone bireysel faturasıza numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler, Vodafone Yanımda uygulamasını ilk defa indirdikleri takdirde 1 hafta boyunca geçerli olacak 5 GB cepten internetin sahibi olacaklardır. Bu kampanya Vodafone faturasıza yeni gelen müşteriler için geçerli olacaktır. Kampanyaya katılmak için yapılması gereken tek şey ise Vodafone Yanımda uygulamasını indirmektir. Vodafone Yanımda uygulamasını indiren aboneler hediye internetlerini alabilmek için uygulamaya girerek “ek paketler” bölümünden bir hafta geçerli 5 GB cepten internet hediyelerine sahip olabilirler.

Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin Hediyesi Detayları Nelerdir?

Vodafone Yanımda uygulamasına Hoş Geldin hediyesi esasları, şu şekildedir:

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturasız Vodafone müşterileri faydalanabilirler.
 • Söz konusu Vodafone güncel hediye internet kampanyaları kapsamında müşterilere 7 gün geçerli 5 GB yurt içi internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket yenilenmez ve üst üste alınamaz.
 • Paket bir GSM numarası tarafından yalnızca bir defa alınabilir. Bir GSM numarasında yalnızca bir adet aktif paket bulunur.
 • Paket kapsamında yüklenen içerik 7 gün geçerlidir. Kullanılmayan içerikler 7 gün sonuna silinir.
 • 7 gün sonunda paket bitiminde müşteriye SMS ile bilgi verilir.
 • Paket bittikten sonraki kullanımlar tarifenin kendi ücreti üzerinden ücretlendirilir.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vodafone Bedava İnternet Veren Tarifeler 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz