Vodafone Faturasız Hatlara Bedava İnternet 2021

vodafone faturasiz hatalra bedava internet nasil alinir
vodafone faturasiz hatalra bedava internet sartlari

Vodafone faturasız hatlara bedava internet veriyor. Vodafone son zamanlarda kampanyaları ile gündeme oturmaya devam ediyor. Faturalı hatlarınım yanı sıra faturasız aboneleri için de hediye internet kampanyaları hazırlayan Vodafone, abonelerinin yüzünü güldürüyor. Faturasıza bedava internet sayesinde aboneler, ek ücret ödemeden hediye internet kazanabiliyor.

Vodafone Pazartesi TL Yükle Hediye İnternet Kazan Nedir?

Vodafone Pazartesi TL Yükle Hediye İnternet Kazan Kampanyası, Vodafone’un FreeZone faturasız hat müşterileri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone FreeZone faturasız hat aboneleri Pazartesi günleri hatlarına 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında hatlarına 2 günlüğüne geçerli 2 GB cepten internet tanımlanacak. Faturasız hattına her Pazartesi günü yükleme yapan Vodafone FreeZone aboneleri her Pazartesi hediye 2 GB cepten internet faydasından yararlanabilir.

Vodafone Pazartesi TL Yükle Hediye İnternet Kazan Detayları

Vodafone Pazartesi TL Yükle ile hediye internet kazanma kampanyası detayları şu şekilde verilmiştir:

 • Pazartesi günleri 30 TL ve üstü lira yükleyen ya da 29 TL üstü paket satın alan 26 yaş altı bireysel faturasız tarifeli Vodafone’lular kampanyadan faydalanabilir.
 • Bu paket kapsamında yurt içi aramalarda ve yurt içi mobil internette kullanılabilen 2 gün geçerli 2GB internet hediyesi bulunmaktadır.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Bu paket kapsamında kapsamındaki hediye internet sadece 26 yaş altındaki bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.
 • Paket başlangıç tarihinden itibaren 2 gün geçerlidir.
 • Paket bittikten sonra yenilenmez.
 • Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan hakları bir sonraki döneme devretmez.
 • Vodafone BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıca Vodafone bedava internet veren tarifeler hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası Nedir?

Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası, bütün Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu sim kartı alan Vodafone abonelerine 1 hafta veya 1 ay geçerli olacak 10 GB cepten internet hediye edilecektir. Faturasıza bedava internet kampanyası kapsamında şartları sağlayan faturasız aboneler hediye internet kampanyasına katılmış olur ve 1 hafta boyunca geçerli olacak 10 GB cepten internet kazanacaklardır.

Vodafone 4.5 ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Vodafone 4.5G’ye gelenlere 10 GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için, abonelerin Vodafone bayilerine giderek 4.5G uyumlu sim kartı almaları gerekmektedir. Sim kartını kullanmaya başlayan abonelerin hatlarına otomatik olarak hediye 10 GB internetleri tanımlanacaktır. Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir. Aboneler 4.5G uyumlu sim kartlarını da ücretsiz bir şekilde temin edebilirler.

Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası, bütün Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone bayilerine giderek ücretsiz bir şekilde 4.5G uyumlu sim kart almaları gerekmektedir.
 • Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında hediye edilen 10 GB cepten internet, Vodafone bireysel faturalı hat sahipleri için 1 ay boyunca geçerli olacak; Vodafone bireysel faturasız hat sahipleri için ise 1 hafta boyunca geçerli olacaktır.
 • Bu faturasıza bedava internet kampanyası kapsamındaki 4.5G uyumlu sim kartını kullanmaya başlayan abonelerin telefonlarına Vodafone tarafından bilgilendirme mesajı gelecektir. Gelen bu mesajın ardından aboneler 10 GB cepten internetlerini kullanabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz