Vodafone Bedava İnternet Nasıl Alınır?

vodafone bedava internet nasil alinir
vodafone bedava internet sartlari
blank
blank

Vodafone hediye interner kampanyalarına katılmak için  öncelikle Vodafone abonesi olmak gerekir. Vodafone, hali hazırdaki kendi abonelerine ve Vodafone’a yeni gelecek olan müşterileri için her geçen gün yeni internet kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında aboneler ve yeni müşteriler belirli bir ücret ödemeden hediye internet kazanıyor.

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi Nedir?

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi, hattını Vodafone’a taşıyanlara, Vodafone’dan yeni hat alanlara ya da faturasız hattını faturalıya taşıyan Vodafone müşterileri için geçerli bir hediyedir. Kampanya kapsamında minimum 10 GB ve maksimum 20 GB cepten internet hediye edilecektir. Hediye edilecek olan internet hakkının kullanım süresi ise bir ay yani 30 gün olacaktır. Aynı şekilde Vodafone’a gelen abonelerinin de kampanyadan yararlanabilmek için 30 gün içinde hediye internetlerini almaları gerekir.

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi İlk Ay 20 GB’tan Nasıl Yararlanılır?

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi’nden yararlanmak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olmak gerekiyor. Ardından hediye kampanyaya katılım sağlamak için Vodefone’un sunmuş olduğu bazı şartları abonelerin yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Bu şartlar altında Vodafone Hoş Geldin Hediyesi’den faydalanılabilir. Vodafone’a gelen aboneler, abonelik süreçlerinin ilk otuz gününü geçtiklerinde hediye 20 GB kampanyasından yararlanamazlar. Vodafone’a abone oldukları ilk otuz gün içinde hediye Vodafone bedava internet paketlerini almaları gerekir. Bunun dışında Vodafone Yanımda uygulamasını indirip Ek Paketler bölümüne girilmelidir. Aboneler buradan hediyelerini alıp bir ay boyunca geçerli bedava 20 GB veya 10 GB hediye internetlerini kullanabilirler.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Turkcell Faturalı Hatlara Hediye İnternet Paketleri 2020

Vodafone öğrencilere özel bedava internet paketleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone interneti bitenlere Instagram Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB hediye internet kampanyası, tüm Vodafone müşterilerine yönelik hazırlanmış bir internet kampanyasıdır. İnterneti biten abonelere sadece sosyal medyada geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir. Kampanya kapsamında hediye edilecek olan interneti alabilmek için abonelerin, Vodafone’un ek internet paketlerinden faydalanıyor olması gerekmektedir. Ek internet paketlerinden yararlanan ve interneti biten abonelere Facebook, Twitter ve Instagram’da geçerli ek 2 GB cepten data Vodafone abonelerine bedava olacaktır.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Vodafone interneti biten abonelerine sosyal medya için geçerli 2 GB kampanyasından yararlanmak için, bütün Vodafone abonelerinin 13 TL karşılığında 2 GB ek data paketini satın almaları gerekir. Paketin bilinen adı Destek Paketi şeklindedir. Bu paket kapsamında abonelere, sosyal medyada kullanabilmeleri için ek 2 GB internet faydası verilecektir. Abonelerin bu uygun fiyatlı ek 2 GB internet paketini almaları için Vodafone bayilerine gitmeleri, Vodafone müşteri hizmetlerini aramaları ya da Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri veya kullanmaları gerekmektedir. Bu üç yöntem ile aboneler 13 TL’ye 30 gün boyunca geçerli 2 GB sosyal medya internet paketini kullanma hakkına sahip olurlar.

Vodafone Mobil Ödeme ile 10 TL Harcayanlara 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Mobil Ödeme ile 10 TL Harcayanlara 1 GB Hediye Kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Vodafone bedava internet Kampanyası kapsamında Vodafone’un mobil ödeme yöntemini kullanan abonelere 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Abonelerin tek yapmaları gereken Vodafone mobil ödemeyi kullanmak ve mobil ödeme üzerinden en az 10 TL harcama yapmak; bu harcamayı yapan abonelerin hattına otomatik olarak 1 GB internet tanımlanacaktır. Hediye edilecek olan 1 GB internet en fazla 1 ay süreyle kullanılabilecektir

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vodafone Öğrencilere Özel Bedava İnternet Paketleri 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz