Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

vodafone bedava internet veren uygulamalar hangileridir
vodafone bedava internet veren uygulamalar var mi

Vodafone internet hediye eden uygulamalar en popüler olarak iki tanedir. Bunlar Vodafone Yanımda uygulaması ve İnternet Avcıları uygulamasıdır. Bu iki Vodafone uygulaması, Vodafone abonelerinin ihtiyacı olan interneti karşılamaktadır. Vodafone bedava internet veren uygulamalar sadece Vodafone abonelerinin kullanabileceği uygulamalardır. Aboneler bu uygulamaları kullanarak bedava internet kazanma şansını elde ederler.

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi Nedir?

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi, hattını Vodafone’a taşıyanlara, Vodafone’dan yeni hat alanlara ya da faturasız hattını faturalıya taşıyan kişilere verilen bir hediyedir. Kampanya kapsamında minimum 10 GB ve maksimum 20 GB hediye bedava internet verilecektir. Hediye edilecek olan internet hakkının kullanım süresi ise bir ay yani 30 gün olacaktır. Aynı şekilde Vodafone’a gelen abonelerin de 30 gün içinde hediye internetlerini almaları gerekir.

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi İlk Ay 20 GB’tan Nasıl Yararlanılır?

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi’nden yararlanmak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olmak gerekiyor. Ardından hediye kampanyadan yararlanmak için Vodefone’un sunmuş olduğu bazı şartları abonelerin yerini getirmiş olmaları gerekir. Bu şartlar altında Vodafone bedava internet uygulaması sayesinde ilk ay 20 GB bedava cepten internetten faydalanılabilir. Vodafone’a gelen aboneler, abonelik süreçlerinin ilk otuz gününü geçtiklerinde hediye 20 GB kampanyasından yararlanamazlar. Vodafone’a abone oldukları ilk otuz gün içinde hediyelerini almaları gerekir. Bunun dışında Vodafone Yanımda uygulamasını indirip Ek Paketler bölümüne girilmelidir. Aboneler buradan hediyelerini alıp bir ay boyunca geçerli bedava 20 GB veya 10 GB hediye internetlerini kullanabilirler.

Türk Telekom öğrencilere özel bedava internet paketleri detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı

Vodafone’un Hediye Çarkı Haziran ayı itibari ile yenilendi ve Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan Vodafone abonelerine türlü hediyeler vermeye başladı. Hediye Çarkı’nın yenilenmesinin ardından BMW marka araba çekilişlerinin yapılacağı duyuruldu. Bununla birlikte Teklif Ver Kazan’dan sonra en çok konuşulan kampanyalardan biri olmayı başardı. Abonelere, Yanımda uygulaması içerisinde bulunan Hediye Çarkı üzerinden bedava internetin yanı sıra çok daha büyük hediyelerde veriliyor.

Vodafone Hediye Çarkı Kampanyası’nın Detayları

Hediye Çarkı Kampanya koşulları ise şu şekilde:

 • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecektir.
 • Yeni kampanyadan yararlanabilmek için abonelerin 27 Ocak 2020 veya sonrasında yayınlanan en güncel Vodafone Yanımda’nın sürümünü yüklemeleri gerekmektedir.
 • Kampanyadan aktif tüm Vodafone Bireysel Faturalı, Faturasız ve Bireysel Esnaf Faturalı aboneler yararlanabilir.
 • Aboneler kampanyaya sadece Vodafone Yanımda uygulamasının kullanıldığı akıllı telefonlar üzerinden katılım sağlayabilirler.
 • Kazanılan hediyelerin kullanılabilmesi için abonelerin hatlarının kısıtlanmış veya dondurulmuş olmamaları gerekmektedir.
 • Her abone her hafta sadece 1 kez çarkı çevirebilir ve bir kez hediye kazanabilir. Hediye alma hakkı her Pazar 23:59 itibarı ile yenilenir ve 7 gün boyunca geçerli olur.
 • Vodafone’a yeni gelen aboneler hatlarının aktive edilmesinden 24 saat sonra kampanyaya katılabilirler.
 • Hediye kullanım süresi kazanıldığı tarih itibarı ile gönderilen tanımlama SMS’i ile başlayacak ve hediyede belirtilen süre boyunca geçerli olacaktır.
 • Aboneler sadece kendi kazandıkları hediyelerden yararlanacaktır.
 • Hediyeler yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Vodafone Hediye Çarkı Hediyeleri

Hediye Çarkı hediyeleri aşağıdaki gibidir:

 • Abonelerin internetlerinden yemeyen haftalık Video Pass, internetlerinden yemeyen haftalık Sosyal Pass ve internetlerinden yemeyen haftalık İletişim Pass;
 • Haftalık 1, 2, 3, 4 ve 20 GB cepten internet ve haftalık Vodafone aboneleri ile sınırsız konuşma;
 • 5 gün geçerli olacak 5 GB cepten internet ve 4 gün geçerli 3 GB cepten internet;
 • Aylık geçerli olacak Vodafone’lular ile sınırsız konuşma, aylık 4 GB ve 3 GB cepten internet;
 • 3 gün geçerli olan 2, 4 veya 20 GB cepten internet;
 • 2 gün geçerli 1, 2, 3 ve 4 GB cepten internet;
 • 15 gün geçerli 1, 2, 3 ve 5 GB cepten internet;
 • Abonelerin internetlerinden yemeyen günlük Video Pass, internetlerinden yemeyen günlük Sosyal Pass ve internetlerinden yemeyen günlük İletişim Pass;
 • Günlük geçerli olan 1, 2, 3, 4, 5 ve 10 GB cepten internet şeklindedir.

Vodafone bedava internet veren uygulamalar sayesinde aboneler herhangi bir ücret ödemeden internet kazanabilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz