Vodafone Bedava İnternet Veren Tarifeler 2021

vodafone bedava internet veren tarifeler nelerdir
vodafone bedava internet veren tarifeler sartlari

Vodafone’un hediye internet veren tarifeleri genellikle Red veya Vodafone FreeZone tarifeleri dahilinde abonelere sunulmaktadır. Vodafone bedava internet veren tarifeler, Vodafone’un belirli tarifelerine geçiş yapan veya kullanan aboneleri için ücretsiz hediye interneti içerir.

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası Nedir?

Vodafone’dan 12 ay boyunca bedava Sosyal Pass kampanyası, bütün Vodafone Red aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanyadan Vodafone Red seçili tarifelerden birini kullanan veya bu tarifelere gelen Vodafone aboneleri yararlanabilecektir. Şartları sağlayan aboneler 12 ay boyunca hiç bir ücret ödemeden Vodafone’un Sosyal Pass paketini kullanmaya hak kazanacaktır.

Sosyal pass paketi ise Vodafone aboneleri için oluşturulmuş sadece sosyal medyada geçerli interneti içermektedir. Yani aboneler Vodafone Red tarifelerini kullandıkları takdirde Instagram, Twitter veya Facebook gibi birçok sosyal platformu 12 ay boyunca tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilecektir. Bu kullanımları abonelerin internetlerinden düşmeyecektir.

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Vodafone abonelerinin öncelikle belirlenmiş Red tarifelerinden birisine geçmesi gerekir. Kampanya kapsamında sayılan tarifelere geçen Vodafone aboneleri, tarifeye geçişin ardından herhangi bir işlem yapmak zorunda kalmadan Vodafone Sosyal Pass’li olma şansına sahip olacaklardır. Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası’na katılan aboneler bir yıl boyunca sosyal medyaya ait bütün platformları ücretsiz yani internet kotalarından düşmeden kullanabilecektir. Söz konusu Vodafone bedava internet tarifeleri ise şu şekildedir:

  • Vodafone Red 25 Tarifesi.
  • Vodafone Red 30 Tarifesi.
  • Vodafone Red 35 Tarifesi.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Ayrıca Vodafone güncel hediye kampanyaları detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası, tüm Vodafone Red tarifesini kullanan aboneler için oluşturulmuş bir kampanyadır.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası kapsamında bir yıl boyunca Vodafone Pass kullanabilmek için belirlenen tarifelerden birisine geçmek gerekir.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası’ndan faydalanan Vodafone aboneleri, 12 ay boyunca tüm sosyal medya kullanımlarında internetten yemeden kullanım hakkına sahip olacaktır.

Vodafone Red 25 Tarifesi

Vodafone’dan Red 25 Tarifesi Vodafone’un faturalı hat sahipleri için geçerli bir tarifedir. Tarife kapsamında abonelere her yöne 1500 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı, 25 GB cepten internet ve sınırsız olmak üzere Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp ve Messenger uygulamalarında geçerli cepten internet sunulacaktır. Tarifeye Online olarak gelen müşteriler için ilk 3 ay fiyatı 70 TL sonraki 12 aylık fiyatı 79 TL şeklinde yansıtılacaktır.

Vodafone Red 30 Tarifesi Nedir?

Vodafone Red 30 Tarifesi, Vodafone’un bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturulmuş bir tarifedir. Tarife kapsamında abonelere her yöne 2000 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı, 30 GB cepten internet ve Instagram, Facebook, Twitter, WhatsApp gibi uygulamalarda geçerli sınırsız internet verilecektir.Tarifeye Online olarak gelen müşteriler için ilk 3 aylık fiyatı 84 TL; sonraki 12 aylık taahhütlü fiyatı 99 TL’dir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Vodafone Red 35 Tarifesi Nedir?

Vodafone Red 35 Tarifesi, yine Vodafone’un tüm bireysel faturalı aboneleri için hazırlanmış bir tarifedir. Tarife içerisinde her yöne 3000 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı, 35 GB cepten internet ve Instagram, Twitter, YouTube, Facebook gibi uygulamalarda geçerli sınırsız internet bulunmaktadır. Tarifeye Online üzerinden gelen müşteriler için ilk 3 aylık fiyat 114 TL; sonraki 12 aylık taahhütlü fiyatı ise 129 TL şeklindedir. Yukarıda verilmiş olan Vodafone bedava internet veren tarifeler yararlanabilmek için başvuruda bulunmak yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz