Veli Toplantısı İmza Sirküsü Nedir? Örneklerini İndirin

Veli Toplantısı İmza Sirküsü nedir
Veli Toplantısı İmza Sirküsü nedir

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Veli toplantısı imza sirküsü nedir? Veli toplantısı imza sirküsü ne işe yarar? Nasıl indirebilirim? Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Veli toplantıları öğrencilerin değerlendirmelerin, okul içi ihtiyaçların ve velilerin şikayetlerini dinlenildiği bir toplantıdır. Okul yıllarında sürekli olarak veli toplantıları olmaktadır. Veli toplantısına gelen veliler geldiklerinde imza atarlar. Bu imza attıkları yer veli toplantısı imza sirküsü dosyasıdır. Bu şekilde hangi öğrencinin velisi gelmişse daha sonra inceleme yapılır ve gelmeyen öğrencilerin velileri tespit edilir.

Sizde eğer veli toplantısı imza sirküsü arıyorsanız yazımızın devamında Veli toplantısı imza sirküsü formunu indirebilirsiniz.

İlgili yazılar;

Veli Toplantısı İmza Sirküsü

Veli toplantıları için kullanılan bu imza sirküsü okul için önemli bir dosyadır. Okul toplantılarında ve veli toplantılarında kullanılan bu formu imzaladığınızda hangi velinin okula geldiğini görebilirsiniz. Veli toplantısı imza sirküsünün içinde öğrencinin anne ve babasının isimleri, meslekleri, iletişim numarası yer almaktadır. Bu bilgiler okul için istenildiği gibi ayrıca toplantılar içinde çoğaltılarak çıkartılmaktadır.

Eğer bir okul veli toplantısı yapacaksa bu önemli bir belgedir. Zorunlu olarak sınıf dosyası içinde bulundurulmalıdır. Bir müfettiş geldiğinde ilk önce bu imza sirküsüne bakacaktır. Eğer bu dosya olmazsa müfettiş soruşturma açabilir. Bu denetlemeler için önemli olan bir dosya olduğu için okul başladığında öğretmenler tarafından hazırlanıp dosyaya konulmalıdır.

Okul müdürleri ve müdür yardımcıları da bu dosyaları kontrol etmeli ve olup olmadığını öğrenmelidirler. Çünkü okul teftişleri senede en az 3-4 kere yapılmaktadır.

Veli Toplantısı İmza Sirküsü İndir

Veli Toplantısı İmza Sirküsü İndir
Veli Toplantısı İmza Sirküsü İndir

Buradan veli toplantısı imza sirküsü örneğini görüntüleyip indirebilirsiniz.

Bu sistem genel olarak ilk okul ve orta okul öğrencileri için geçerli bir sistemdir. İlköğretim öğrencilerinin durumunun takip edilmesi için hazırlanan bir evraktır. Ayrıca veli toplantılarında da sınıf listesi oluşturmak adına önemli bir detaydır. Bu dosya hazırlanmasını genel olarak öğretmenler yapmaktadır. Öğretmenler müdür veya müdür yardımcısına bu dosyaları yaptıklarını bildirmelidirler. Ayrıca bir fotokopisini çekerek ayrı bir dosyaya daha koyulmalıdır.

Veli toplantıları olduğu zaman gelen veliler bu fotokopi dosyasına imza atarlar ve veli toplantısına katıldıklarını beyan ederler. Bu durumda da gelen müfettiş velilerin katılma oranlarına da bakar. Çünkü sürekli olarak veli toplantısı yapılması istenmektedir. Bu yüzden evrak kadar katılım sayıları da önemlidir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz