Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvurusu

Artık cep telefonu alımları bunları satan firmalar tarafından taksitlendirilememektedir. Devlet geçtiğimiz senelerde bu anlamda bir takım önlemler almış ve bu kararı getirmişti. Alınan bu karar sonrasında cep telefonu almak ve satmak isteyenler ne yapacakları konusunda raryışı girmiş ve bu arayışlardan elbette belli başlı çözümler bulunmuştur. Vatan Bilgisayar bu arayışa Fibabank ile faizsiz kredi çözümü bulmuştır. Evet yanlış duymadınız Vatan Bilgisayar üzerinden cep telefonu almak istediğinizde 34222’ye göndereceğiniz tek bir SMS ile cep telefonunuza kavuşabilirsiniz. Bu kampanya ile 8 taksite kadar faizsiz krediden faydalanma şansınız bulunmaktadır. Vatan Bilgisayar’ın Fibabanka üzerinden faizsiz olarak sunduğu bu kredinin nasıl alınacağı ve şartları yazının devamında detaylıca anlatılacaktır.

BUNA BAKTINIZ MI?  Kredi çekmek akıllıca mı

3422 Faizsiz SMS Kredisi Başvurusu

Sırasıyla yapmanız gerekenler:

1) Büyük harflerle “VATAN” yazın ve bir boşluk bırakın.

2) 11 haneli TC kimlik numaranızı aralarında boşluk olmayacak şekilde yazın.3) 3422’ye SMS gönderin.

4) Birkaç dakika içerisinde sonuç tarafınıza bildirilecektir. Sonucun olumlu ya da olumsuz olmasına göre işlemlere devam edeceksiniz. Eğer olumsuz sonuç aldıysanız bu durumda kredi notunuzun düşük olması ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Yapabileceğiniz şey kredi notunun nasıl yükseltildiğini öğrenmek ve uygulamaktır.

Yapılan başvuru olumlu sonuçlandıysa bu durumda size en yakın Vatan Bilgisayar şubesine giderek 8 taksite kadar faizsiz kredi ile cep telefonunuzu alabilirsiniz. Önceki süreçlerde kampanya 10 takside kadar olanak tanımaktaydı ancak artık bu 8’e düşürülmüş durumdadır.

BUNA BAKTINIZ MI?  Taşıt kredisi nasıl çekilir


Ayırca BakınızVatan bilgisayar odeabank kredisi ile taksitle telefon almak

Fibabanka henüz çok bilindik bir banka olmadığı için bu bankanın şubelerini bulmakta biraz zorlanabilirsiniz. Ancak Fibabanka PTT ve birçok diğer banka ile anlaşmalı olduğundan dolayı kredi taksit ödemelerini bu bankalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Banka sizin başvurunuza olumsuz yanıt da verebilir. Böyle bir durumda telefonu hemen alma şansınız bulunmamaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi kredi almanızı engelleyecek koşulları ortadan kaldırmanız gerekecektir.

Ek olarak kredi hayat sigortası yaptıran kişiler cep telefonunu 15 taksitle faizsiz olarak alma şansını da elde edebilecektir. Kampanya süreç içerisinde değişiklik gösterebilir. Bu sebepten ötürü sürekli takipte kalmanız faydanıza olacaktır.Kaynakhttp://www.vatanbilgisayar.com/fibabanka-8-taksit-kampanyasi/

BUNA BAKTINIZ MI?  Cep Telefonundan Kredi Nasıl Alınır?

http://www.vatanbilgisayar.com/fibabanka-15-taksit-kampanyasi/


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir