Vakıfbank Şirket Adına Kredi Nasıl Alınır? Esnaf Kredisi Başvurusu?

Vakıfbank Şirket Adına Kredi Nasıl Alınır? Esnaf Kredisi Başvurusu?
Vakıfbank Şirket Adına Kredi Nasıl Alınır? Esnaf Kredisi Başvurusu?

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Vakıfbank şirket adına kredi nasıl alınır? Vakıfbank esnaf kredisi başvuru şartları ve başvuru aşamaları nelerdir? Kobi olan esnaflara ne kadar kredi onayı alınır? Eğer bir şirketiniz varsa ve bu şirketin üzerine kredi almak istiyorsanız Vakıfbank esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ülkemizin kamu bankası olan ve uygun faiz işlemleri ile müşterilerine kredi veren Vakıfbank, esnaf olan, halden anlayan kredi kampanyası yaparak müşterilerine hızlı hizmet vermektedir. Sizde kredi şartlarına uygun olmanız durumunda Vakıfbank üzerinden ticari kredilere başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank esnaf kredisi, ticari araç kredisi ve ticari ipotekli kredilerle şirketinizin tüm ihtiyaçlarını hemen giderebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Şirket Adına Kredi Çekmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

  • Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan İçeriğe Git
  • Vakıfbank Kredi Kartı İptal Etme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
  • Vakıfbank Emekli Promosyonu En Fazla Ne Kadar? İçeriğe Git
  • Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır? İçeriğe Git
  • Vakıfbank Kredi Kartı Limit Arttırma (Yükseltme) Nasıl Yapılır? İçeriğe Git

Vakıfbank Esnaf Kredisi Başvurusu

Bu bankadan ihtiyaç için verilen kredi miktarı 250.000 TL’ye kadar ulaşmaktadır. 60 ay vadeli olarak alacağınız bu kredileri kullanmak için bu bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Bu bankadan daha önce açılmış bir ticari hesabınız varsa ve bu ticari hesaba giriş çıkışlarınız olduysa verilen limitler kadar hızlı kredi alabilirsiniz.

Ama eğer bu bankadan herhangi bir hesabınız yoksa ve ilk defa bu banka ile çalışacaksanız standart esnaf kredisi paketi ile 50.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Bu krediyi kullandıktan 3 ay sonra eğer ödemelerde sıkıntı yaşamazsanız limitiniz artacak ve şirketiniz için istediğiniz kredileri kullanabileceksiniz.

Göz Atabilirsiniz;

Göz Atabilirsiniz: Devlet Destekli Kobi Kredisi Nasıl Alınır? (Faizsiz Kredi)

Vakıfbank Şirket Adına Kredi

Vakıfbank Kobi olan esnaflara da şirket kredileri vermektedir. Kobidost olarak geçen bu kredilerde nakit kredi, gayrinakdi kredi, proje yapmak için krediler, yatırım için krediler, ticaret kredileri gibi imkanlarla müşterilerine kampanyalar sunmaktadır. Ayrıca SGK kurum ödemelerinde sıkıntınız varsa da Kobidost paketi ile bu ödemeleri kredi ile yapabiliyorsunuz. Müşterilere özel faiz oranı ile hizmet veren Vakıfbank üzerinden alınacak bu kredilere başvuru yapmak için bağlı bulunduğunuz şubeye veya ilk defa kredi alacaksanız da en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca direk internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden ayrıca çiftçilere özel kredi kampanyaları yapılmaktadır. Eğer Vakıfbank çiftçi kredisi almak istiyorsanız ÇKS belgeniz ve evraklarınız ile birlikte en yakın Vakıfbank Tarım şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar uygun ve sıfır faizli kredilerle ihtiyacınızı giderebilirsiniz.  Başvurunuzu yaptığınız zaman sizin kredi skorunuz ile birlikte şirketinizin de kredi skoruna ve siciline bakılacaktır. Uygun olan şirketlerin kredileri onaylanır.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/vakifbank-internet-bankaciligi-sifre-bloke-kaldirma/
  2. https://www.kredivepara.com/sirket-adina-kredi-cekmek-istiyorum/
  3. https://www.kredivepara.com/e-kobi-giris-nasil-yapilir-sifre-ve-kobi-beyannamesi-alma/
  4. https://www.kredivepara.com/kkb-skoru-nedir/
  5. https://www.kredivepara.com/yatirim-nedir/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz