Vakıfbank Personel Alımı

Vakıfbank Personel Alımı
Vakıfbank Personel Alımı

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Vakıfbank personel alımı ve banka sınavları ne zaman olmaktadır? Vakıfbank personel alımları ve banka sınavları her sene yapılan bir uygulamadır. Vakıfbank ülkemizde kamu bankası olarak hizmet vermektedir. Bu sebeple bu bankada çalışan personeller memur statüsünde olacaktır. Vakıfbank personel alımları için bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Sürekli büyüyen bir banka olan Vakıfbank’ta sizde kariyer hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Okuyabilirsiniz: Bankacı Maaşları Ne Kadar?

Vakıfbank üzerinde memur olarak başlayan bir personel kariyer basamaklarını hızlıca çıkabilir. Memurluktan yetkili bölüme geçebilir. Oradan üst yetkili bölüme geçer ve daha sonra banka müdür yardımcısı ve banka müdürüne kadar kariyerini ilerletebilir. Bu gişe personeli olarak da başlarsanız, bireysel veya ticari müşteri temsilcisi olarak da başlarsanız aynı prosedürle ilerleyecektir. Bu şekilde Genel müdür olma yoluna kadar gidebilirsiniz. Kariyer hedefleri olan adaylar Vakıfbank’ı tercih edebilirler. Bu bankanın açık pozisyonda olduğu ilanları sürekli olarak güncelleyerek takip edebilir ve personel olmanız için yapılan banka sınavlarına da giriş yapmak için başvuru yapabilirler.

Vakıfbank İş Başvurusu

Vakıfbank iş başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesindeki personel ilanlarını takip edebilirsiniz. Kariyer hedefi olan vatandaşlarımız kariyer.vakifbank.com.tr adresine girerek banka sınav tarihlerini ve hangi illerde personel açığı olduğunu öğrenebilirler. Bu sitede kendinize bir profil oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra bu profile resminizi ve CV’nizi eklemeniz gerekiyor. Başvuru yaptıktan sonra değerlendirmesini de yine bu site üzerinden takip edebilirsiniz. Başvuru sahipler 18 – 30 yaşları arasında olmalı ve üniversite mezunu olması gerekmektedir. Erkek adayların askerliklerini tamamlamaları veya iki yıl tecil ettirmiş olmaları gerekiyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Bankacı Olmak İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Göz Atabilirsiniz;

Vakıfbank Banka Sınavları

Bu bankadaki personel ilanlarına başvuru yapmakla işe başlamıyorsunuz. Bu bankanın belirlediği tarihlerdeki sınavlara katılmanız ve bu sınavlara katıldıktan sonra başarılı olarak ayrılmanız gerekiyor. En düşük puan limiti 70 ve üzeridir. Daha düşük puan alırsanız başvurularınız kabul olmayacaktır. Vakıfbank bu sınavı başarılı bitirenlerin personel başvurularını kabul edecektir. Daha sonra başvurusu kabul olan adaylar mülakata girecekler ve bu mülakatlarda başarılı bir şekilde geçerlerse banka personeli olmaya hak kazanacaklardır. Gişe memuru, güvenlik görevlisi, operasyon elemanları, müşteri hizmetleri personelleri sürekli açık olan pozisyonlardır. Daha önce bankalarda çalışma yaptıysanız ve Vakıfbank için iş başvurusunda bulunacaksanız insan kaynaklarına CV bırakmanız gerekiyor. Ayrıca size yakın olan banka şubesine giderek müdür veya müdür yardımcısı ile konuşarak da iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz: Banka Sınavları Tarihleri Ne Zaman? Banka Sınavları Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/vakifbank-musteri-hizmetleri-direk-baglan/
  2. https://www.kredivepara.com/vakifbank-kredi-karti-iptal-etme/
  3. https://www.kredivepara.com/vakifbank-emekli-promosyonu-en-fazla-ne-kadar/
  4. https://www.kredivepara.com/vakifbank-kredi-basvuru-sonucu-ogrenme-nasil-yapilir/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz