Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri
Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda sizlere kolay yoldan hiç menülerde dolaşmadan anında operatör ile görüşmenizi sağlayacak yöntemler söyleyeceğiz. Vakıfbank ülkemizin kamu bankaları arasında yer alan ve müşterisi oldukça fazla olan bir bankadır. Bu kadar büyük bir banka olmasından dolayı banka işlemlerini artık çağrı merkezlerini arayarak veya internet bankacılığı kullanarak da yapabilmekteyiz. Çağrı merkezi tüm bankacılık işlemlerini yaptığı için günün her saati hizmet vermektedir. Hafta sonu dahil işlem yapacağınız bu numaralarda müşterilerin bilmek istedikleri ayrıca direk operatöre bağlanmaktır. Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasını aradığınız zaman direk bağlanma yapmak istiyorsanız size vereceğimiz tuşlamalar ile bu işlemi yapabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi numarası aynı numaradır. 0 850 222 0 724 numarasını aradığınızda müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Bu numarayı aradığınız zaman direk bağlanma için bazı tuşlamalar yapacaksınız. Bu tuşlamaları artarda yapmayınız. 1-2 saniye aralık bırakıp o şekilde yapın.

Arama başladıktan sonra size telesekreter menüyü saymaya başlayacaktır. Menü işlemi başladığında ilk önce 2 tuşuna basın. Daha sonra bir sinyal sesi duyacaksınız. Bu duyduğunuz sinyal sesinden sonra 2 tuşuna basın ve sizi sesli yanıt sistemi karşılayacaktır. Bu işlemde de dinlemeden 7 tuşuna basarsanız direkt müşteri hizmetlerine bağlanma yapabilirsiniz. Sırasıyla verecek olursak arama yaptıktan sonra 2-2-7 tuşları sizi operatöre bağlayacaktır. Sistemde yoğunluk yoksa hemen görüşmenizi sağlayabilirsiniz. Eğer yoğunluk varsa bir süre beklemeniz önerilir. Bu süre içinde telefon açık kalmalı ve sıranızı beklemelisiniz.

Bu bankanın ikinci yöntemi de vardır. Vakıfbank çağrı merkezini aradığınız da menü sayılmaya başladığında 2 ve daha sonra 0 tuşuna basarsanız sizden kart numaranızı isteyecektir. Bu kart numaranızı girdikten sonra temsilciye bağlanacaksınız. Bu ikinci yöntemi sadece banka müşterileri yapabilirler.

İlginizi çekebilir;

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Eğer bu bankadan bir kredi kartı veya banka kartı kullandıysanız ve bu kartlarla ilgili kayıp, çalıntı, ihbar yapacaksanız müşteri hizmetlerini aradığınız zaman direk 1 tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde operatöre bağlanıp sorunuzu ilettikten sonra kartlarınızın iptalini isteyebilirsiniz. Kredi kartı iptal olan müşteriler kaybolan kartlarını bulurlarsa o kartların artık işlem dışı olduğunu bilmeleri gerekiyor.

Müşteri hizmetleri arayarak ayrıca diğer banka işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Kredi kartı işlemleri için 2, bankacılık işlemleri için 3, şifre işlemleri için 4, kredi ve kredi kartı başvuru ve sonuç işlemleri için 5, internet ve mobil şube işlemleri için 6, POS ve üye iş yerleri için 7, Vakıf emeklilik için 8 tuşuna basabilirsiniz. Bu müşteri numarasından bankacılık işlemler menüsüne girdiğinizde eft ve havale işlemleri yapabilir, bakiye öğrenebilir, IBAN numaranızı sorgulayabilir, fatura ödeyebilir ve kurum ödemelerinizi hesabınızdan yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik ödeme talimatı verme ve bozma işlemleri de Vakıfbank çağrı merkezi numarasından yapılmaktadır.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz