Vakıfbank Hesap Açma, Vakıfbank Vadeli Hesap

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Vakıfbank hesap açma işlemlerinde karşımıza Vakıf Bank Vadeli Hesap ve diğeri ise Vakıfbank vadesiz hesap olmak üzere iki farklı seçenek çıkmaktadır. Açacağınız hesaplar sayesinde kart ödemeleri, havale ve EFT gibi birçok işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Vakıfbank hesap açma işlemlerini tamamlamanızın ardından mobil bankacılık, internet bankacılığı ya da ATM’ler gibi çok sayıda hizmeti anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vakıfbank vadeli hesap vadesiz hesaplara göre daha farklıdır. Vadeli hesaplarda yer alan birikimleriniz sayesinde mevduat fırsatlarından yararlanmanız mümkündür. Ayrıca vadesiz hesaplara sunulan tüm haklardan da yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Hesap Açma Şubeden

Vakıfbank hesap açma şube üzerinden yapmak için, dilediğiniz Vakıf Bank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. İlk hesap açılışı için şubeye gidilmesi şarttır, başka bir kanalla bu işlemin gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Şubeye gittikten sonra yeni hesap oluşturmak için sıra almanız ve sıranız geldiğinde ilgili memurun yanına gitmeniz gerekmektedir. Görevli kişi tarafından sorulan sorulara cevap vermeniz ve banka taahhütnamesini kabul etmenizde gerekiyor. Bu işlemlerin ardından hesabınız aktif olacaktır. Hesap kartınıza ait şifrenizi de belirledikten sonra dilediğiniz gibi kullanmaya başlamanız mümkün. Şubeden hesap açma işlemleri, duruma göre değişebilmekle birlikte, ortalama olarak 20 – 25 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.

Vakıfbank Hesap Açma Mobilden

Vakıfbank hesap açma mobil üzerinden işlemlerini yapabilmek için daha önceden vakıf bank üyesi olmanız gerekiyor. Eğer daha önceden bankaya kayıtlı hesabınız varsa ve mobil bankacılık hizmetleriniz aktifse, mobil uygulamaya girerek hemen kendinize farklı bir hesap oluşturabilirsiniz. İşlem yalnızca birkaç dakika içerisinde tamamlanacaktır. Fakat daha öncede belirttiğimiz gibi, banka üzerinden bir hesabınızın olması şarttır. Bu hizmet sayesinde vadeli, altın, döviz hesabı gibi farklı hesap türlerinden yararlanmanız çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Tapuya Kredi Veren Bankalar 2020

Vakıf Bank Hesap Açma Çağrı Merkezinden

Vakıfbank hesap açma çağrı merkezinden işlem yapmakta, mobil bankacılık işlemleri gibi olacaktır. Yine hesap açmak için daha önceden banka kullanıcısı olmanız ve mevcut hesabınızın olması gerekmektedir. Mevcut hesabınızın üstüne ek olarak yeni hesap açmanız çok hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Bu işlemleri yapmak için Vakıf Bank müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz