Uniswap Coin Nedir?

Uniswap Coin Uniswap tarafından kripto para piyasası içerisinde yer almaya başlamış bir birimdir. Bu platform üzerinden 1 Eylül 2020 tarihinden önce herhangi bir işlem sağlamış herkese 400 UNI promosyon olarak verilmiştir. Böylelikle bu kripto para biriminin popülaritesi de artmıştır. Kısatması UNI olarak bilinen para birimi, kendisini tercih eden kişilere gelir hasadı yolu yapmalarına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra bu kripto parayı kullanan kullanıcılar da platform üzerindeki çeşitli gelişmeleri de takip edebiliyorlar.

SushiSwap kendisine ait kripto para birimini piyasaya sokmuştu. Bu durumun ardından ise Uniswap’ın da kendisine ait bir kripto para birimi olması gerektiğine karar verilmiştir. Sonucunda ise Uniswap Coin piyasa içerisinde yer almaya başlamıştır.

Uniswap Coin Geleceği

Uniswap Coin yakın bir zamanda meydana gelen Airdrop’tan sonra yükselişe geçti. Bu yükseliş adımı ile birlikte kullanıcıları Uniswap Coin üzerinden katlanan kazançlar elde ettiler. Bir anda olan bu yükseliş ile birlikte UNI birçok kişinin merak ettiği bir coin haline geldiğinde. Geçtiğimiz zamanlarda 29,46 TL olarak alımı yapılan UNI şimdilerde artış gösteren bir grafik izliyor. Şuan 25 Dolar seviyesini görüp 20 dolar seviyesine düştü.

Uzun süreli yatırım için Uniswap tercih edilebilir bir coin olarak bulunuyor. Aynı zamanda Uniswap Coin ani yükselişleri ile birlikte kısa vadede de yatırım sağlanabilecek bir coindir. Her geçen gün kullanıcısı artan bir coin olması ve şirket tarafından sürekli geliştirilmesi ile birlikte daima yükselen bir grafik izleyeceği tahmin ediliyor. Eğer kullanıcıları beklenmedik bir şekilde daha da artış gösterir ise 30 ile 100 dolar arasında da artışı bulunabileceği düşünülüyor. Bu nedenle yatırımcılar için yatırım yapılacak bir coin olarak yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz