Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri Nelerdir?

Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri
Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Türkiye’de olmayan iş fikirleri nelerdir? Türkiye’de denenmemiş iş fikirleri arıyorsanız sizin için yaptığımız bu araştırmada yeni iş kuracaklar için fikirler sunacağız. Türkiye’de olmayan iş fikirleri eğer hoşunuza giderse yeni bir girişim yapabilirsiniz.

Ülkemizde yeniliklere açık olduğumuz söylenebilir. Eğer sizde yenilikçi biriyseniz daha önce ülkemizde olmayan iş fikirlerini hizmete sunabilirsiniz. Bazı işler denenmiş olsa bile başarılı olamadığından tekrardan sizlere vereceğiz. Yurtdışında olup Türkiye’de olmayan iş fikirleri sizlere cazip gelebilir.

 

Göz Atabilirsiniz;

Ülkemizde Olmayan Yeni İş Fikirleri Nelerdir?

Türkiye birçok sektör açısından oldukça zengin ve yeni işlerin açıldığı bir ülkedir. Sizde eğer yeni bir iş açmak istiyorsanız ve değişik bir arayış içindeyseniz ülkemizde olmayan iş fikirlerine bakabilirsiniz. Bu iş fikirleri ile eğer düzenli ve gerçekten ihtiyaç olan kesimleri bulursanız ilk olduğunuz için güzel paralar kazanabilirsiniz. İşte sizlere denenmemiş 6 yeni iş fikirleri.

1- Araç Ön Camı Göstergesi

Özellikle Amerika ve gelişmiş Avrupa ülkelerinde kullanılan bu cihazın ismi Carloudy olarak bilinmektedir. Bu cihaz yeni nesil navigasyon olarak da kullanılacaktır. Henüz ülkemizde olmayan bu iş için firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve ülkemize getirebilirsiniz. Bu cihazda akıllı telefon veya bluetooth bağlantısı kurulup görüntü ön cama yansıtılmaktadır. Bu şekilde sürücülerin dikkati dağılmadan gidecekleri adresleri daha kolay anlamaktadır. Cihaz ayrıca sesli komut olarak da yönetilmektedir. Sürücüler daha dikkatli bir şekilde bu cihaz sayesinde istedikleri adreslere ulaşacaklardır.

2- Akıllı Mont

Türkiye’de henüz olmayan SmartParka adındaki bu mont içinde eldiven, atkı ve şapka bulunduruyor. Montun boyutlarını ayrıca kendi vücudunuza göre ayarlayabilirsiniz. Montun içinde ayrıca sayısız cep bulunmasından dolayı çok işinize yarayacaktır. Hem mont alıp ayrıca eldiven ve bere takmak isteyemeyenler bu montu çok sevecektir.

3- Cep Sineması Cihazı

Eğer gittiğiniz her yerde veya her istediğiniz odada film izlemek size keyif veriyorsanız cep sineması capsule adındaki bu cihaz tam size göre olduğunu söylemek isteriz. Teneke kola kutularına benzeyen bu cihaz kablosuz bir projeksiyondur. Tavana ve duvara yansıtma yapan bu aletin sarj gücü ortalama 3 saat olarak bilinmektedir. Eğer sadece ses için kullanacaksanız da kullanabiliyorsunuz. Bu durumda da 40-50 saat arasında bir sarj zamanı olduğunu söyleyebilirsiniz. Eğer yeni iş fikirleri arıyorsanız bu cihazın Türkiye’de iyi satacağından şüphe etmeyiniz.

4- Elektronik Etiket Sistemi

Bu cihaz çok küçük bir şekilde kaybolmasını istemediğiniz eşyalara yapışmaktadır. Mu Tag adındaki bu cihazı kaybolmasını istemediğiniz bir şeye yerleştirin ve eğer o eşya kaybolursa uygulama yardımı ile nerede olduğunu bulabilirsiniz. Bu işlemi ayrıca çocuklarınızı takip etmek içinde kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın üzerindeki ceketine, çantasına da koyulan bu etiket ülkemizde henüz bulunmamaktadır.

5- Kulak Temizleyicisi Earscope

Kulak temizliği çok önemlidir. Özellikle titiz olan kişiler her gün kulaklarını temizlemek isterler. Ülkemizde şu an için kulak temizlemek için sadece pamuklu kulak çubukları bulunmaktadır. Bu çubuklarla ne kadar doğal temizlik yaptığını ise hepimiz biliyoruz. Daha çok pisliği içine iten bu kulak çöpü alternatifin Japonlar icat etmiştir. Earscpoe denilen bu cihaz kulak içinizi görüp detaylı bir şekilde temizlemenizi sağlar. Cihazda bulunan led ışıklar kulağınızdaki karanlık bölgelerinizi de temizlemenize yardımcı olacaktır.

6- Dövme Makinesi

Son yıllarda artan dövme merakı bizim ülkemizde de boy göstermeye başlamıştır. Özellikle dövmelerde geçici ama sürekli dövme değiştirmek isteyenler için MoodINQ adında bir makine icat edilmiştir. Bu makine ile istediğiniz şekli istediğiniz zaman yapabilir ve sıkıldığınız zaman silebilirsiniz. Bu cihaz ayrıca market alışverişi listenizi de kolunuza yazmanızı sağlar. Bu şu an için ülkemizde yoktur. Eğer olursa da büyük bir patlama yapacağını söylemek isteriz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/is-kurmak-icin-kredi-veren-bankalar-2020/
  2. https://www.kredivepara.com/ucretsiz-bayilik-veren-kahve-firmalari/
  3. https://www.kredivepara.com/kargo-ile-evlere-is-veren-firmalar/
  4. https://www.kredivepara.com/evde-ek-is-veren-firmalar-2020/
  5. https://www.kredivepara.com/franchise-bayilik-veren-firmalar/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz