Turkcell Salla Kazan Nedir? Hilesi Var mı?

Turkcell Salla Kazan Uygulaması
Turkcell Salla Kazan Nedir ve Nasıl Yapılır?
blank
blank

Salla Kazan, Turkcell tarafından 19 Mayıs 2017’de başlatılmış bir uygulamadır. Turkcell Salla Kazan Nedir? Nasıl Yapılır? bu uygulamadan nasıl yararlanılır soruları Turkcell kullanıcıları tarafından merak konusu olmaktadır.

Göz Atabilirsiniz:

  • Kredi ile Media Markt Cep Telefonu Nasıl Alınır? Yazıya Git
  • Telefon için Kredi Veren Bankalar 2020 Yazıya Git

Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Salla Kazan’dan yararlanabilmeniz için Turkcell hat sahibi olmanız gerekmektedir. Hattınızın bireysel ya da kurumsal olması fark etmemektedir. salla kazan kapsamında hediye kazanabilmeniz için Dijital Operatör uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Dijital Operatör’e girdikten sonra salla kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken salla kazan logosuna tıklamaktır. Bu kampanyadan haftada bir gün yararlanabilirsiniz.

 • App Store’da Türkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmek için:
  • https://apps.apple.com/tr/app/dijital-operator/id335162906
 • Play Store’da Türkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmek için
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttech.android.onlineislem&hl=tr

Turkcell Salla Kazan Hangi Günler Yapılır?

Eğer yeni bir Turkcell abonesiyseniz, abone olduğunuz tarihten sonraki Cuma gününden itibaren kampanyadan yararlanma hakkına sahip olursunuz. Hediye alma hakkınızı kullanmanız için Cuma gününe kadar vaktiniz bulunmaktadır. Cuma günlerinde haklarınız yenilendiği için, tekrar hediye alma şansına kavuşursunuz. Turkcell Salla Kazan yapamıyorum diyorsanız,sorun aynı hafta içerisinde iki kere salla kazan yapmanızdan kaynaklanıyor olabilir.

Salla Kazan’da Hangi Hediyeler Veriliyor?

Salla kazan kapsamında çok sayıda hediye bulunmaktadır. TV ve müzik paketleri üyelikleri, Lifebox üyeliği, dakika, SMS, GB kazanma fırsatı, gazete ve dergi abonelikleri sunulmaktadır. Ayrıca Google Play ve App Store ‘da yer alan oyun, uygulama ve kitaplardan satın alabilmeniz için indirimler tanımlanmaktadır. League of Legends ve Zula oyunlarında kullanmanız için 10 TL hediye imkanı sunulmaktadır. Sadece sosyal medyada kullanabileceğiniz GB’lar bulunmaktadır. Turkcell.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim çekleri de salla kazanda yer almaktadır.

Bu yazıyı okuyan ziyaretçilerimiz bu yazılarımıza da göz attı:

 1. https://www.kredivepara.com/senetle-araba-satan-yerler-senetle-telefon-ve-motor-satan-yerler/
 2. https://www.kredivepara.com/kredi-kartsiz-cep-telefonu-alma/
 3. https://www.kredivepara.com/telefon-kredisi-nasil-alinir/

Turkcell Salla Kazan Hilesi Var mı?

Salla kazan uygulamasında hile yapma şansınız bulunmamaktadır. Salla kazan hilesi 2020 yılında yapmanız söz konusu olmamaktadır. Ancak bazı günlerde internet paketi verme oranı; bazı günlerde ise konuşma paketi verme ihtimali yükselmektedir. Özellikle pazartesi günü internet paketi kazanma şansınız daha yüksektir. Hafta sonları ise konuşma paketi kazanma ihtimaliniz artmaktadır.

Salla Kazan Çalışmıyor veya Hediye Hattıma Tanımlanmadı Hatası

Salla kazan yaparak kazandığınız hediyelerin hattınıza yüklenmemesi gibi bir durumla karşılaşmanız halinde, Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak hatanın düzeltilmesini isteyebilirsiniz. Genellikle sorun yaşanmayan salla kazan uygulamasında, eğer bir sorunla karşılaşırsanız hakkınızın süresi dolmadan müşteri hizmetlerinden yardım almalısınız. Salla kazan yapabilmeniz için cep telefonu hattınızın ve cihazınızın 4.5 G uyumlu olması gerekmektedir.

İlgili Yazılarımız:


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz