Turkcell Öğrencilere Özel Bedava İnternet Paketleri 2021

turkcell ogrencilere bedava internet firsatlari
turkcell ogrencilere bedava internet kampanyasi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Turkcell öğrenciler için hediye internet paketleri var mı, sorusu bütün gençlerin merak ettiği bir konudur. Turkcell abonesi olan bütün gençler Turkcell’in hazırlamış olduğu kampanyalı internet paketlerinden ücretsiz bir şekilde yararlanacaktır. Böylece gençler pandemi süreci boyunca internetsiz kalmayacak ve derslerine kesintisiz devam edebilecektir. Turkcell öğrencilere bedava internet, 25 yaş altı öğrenciler ve gençler için geçerli olacaktır.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası Nedir?

Turkcell’in GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası Turkcell 25 yaş ve altı genç aboneleri için hazırlamış olduğu bir kampanyadır. Kampanyanın detayları şu şekildedir:

  • Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell bireysel faturalı ve hazır kart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabileceklerdir.
  • Kampanyadan 1 hafta içerisinde en fazla 2 ayrı günde faydalanılabilir. Turkcell bu hakkı istatistiksel modellerle belirleyeceği kitlelere dönemsel olarak artırarak ek kampanyalar sunabilir.
  • Kampanyadan faydalanmak için kullanıcıların uygulamayı kullandıkları cihazın ayarlar menüsünden GNÇ uygulaması için konum izni vermeleri gerekmektedir.
  • Uygulama içerisinde belirlenen ve telefon numarasına tanımlanan kampanya günleri değiştirilemez. Turkcell gün değiştirme hakkını dönemsel olarak ek kampanyalarla kullanıcılara sunabilir.
  • Kampanya günleri uygulama içinde istatistiksel modellere göre oluşturulmuş olup, her kullanıcıya haftanın 2 günü kampanyadan yararlanma hakkı tanınır.

Turkcell Öğrencilere Özel Dergilik Uygulaması

Turkcell’den öğrenciler için ücretsiz Dergilik uygulaması hazırlandı. Turkcell Dergilik Kampanyası sayesinde Turkcell’in öğrenci aboneleri, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen dergilerini herhangi bir ek ücret ödemelerine gerek olmadan takip edebilecekler. Hem de bu takibi yaparken mevcut internet paketlerinden bir kullanım söz konusu olmayacak. Söz konusu kampanya Turkcell öğrencilere bedava internet kampanyalarından biridir ve uygulamadan faydalanmak isteyen kişilerin son bir sene içinde uygulamaya hiç giriş yapmamış olmaları şarttır. 25 yaş ve altı genç Turkcell aboneleri telefonlarına Dergilik uygulamasını indirip, uygulamaya giriş yaparlar. Başka bir işlem yapmalarına gerek kalmadan hatlarına anında 1 GB hediye internet tanımlanacaktır! Uygulama tamamen ücretsizdir ve Google Play ile App Store üzerinden indirilir.

Turkcell faturalı hatlara hediye internet paketleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell GNÇ 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell GNÇ Hediye 1 GB Cepten İnternet Kampanyası, Turkcell’in 25 yaş ve altı bireysel faturasız genç aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin, hatlarına en az 30 TL değerinde yükleme yapması gerekir. Her 30 TL değerinde yapılacak yükleme veya harcama için 1 GB cepten internet kazanılır. Yani abonelerin 60 TL yüklemeleri halinde 2 GB, 90 TL yüklemeleri halinde ise 3 GB cepten internet kazanmış olacaklardır. Bu kampanyadan faydalanmak ve pakete üye olmak için SMS ile başvuru yapılması gerekmektedir. SMS başvurusu için aboneler, telefonlarının mesaj kısmından GNC Full 10 GB yazarak 2222’ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

Turkcell GNÇ Nedir?

Turkcell GNÇ, Turkcell aboneleri için faturasız ya da faturalı gençlere özel fırsatların ve paketlerin sunulduğu bir gençlik dünyasıdır. Genç Turkcell abonesi olmak için abonelerin Turkcell hatlarının kendi adlarına olması şart değildir. Hatları ailelerin üzerinde olan aboneler GNÇ dünyasına katılabilmek için Turkcell İletişim Merkezlerine gidip başvuru yapabilirler. GNÇ Turkcell abonesi olmak isteyen kişilerin kesinlikle 26 yaşlarını henüz geçmemiş olmaları gerekmektedir. Bu şartları taşıyan ve hattı da kendi adına olan aboneler, GNÇ’li olmak için cep telefonlarının mesaj bölümünü açarak GNC TC kimlik numarası yazdıktan sonra 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atabilirler. Turkcell öğrencilere bedava internet kampanyalarından yararlanabilmek için abonelerin Turkcell GNÇ dünyasına dâhil olması gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz