Turkcell Güncel Hediye İnternet Kampanyaları 2021

turkcell hediye internet kampanyalari nelerdir
turkcell hediye internet kampanyalari nasil alinir

Turkcell devam eden bedava internet kampanyalarından yararlanabilmek için abonelerin kampanyalara katılım sağlamış olması gerekir. Turkcell hediye internet kampanyaları faturalı veya faturasız bireysel aboneleri için hız kesmeden devam etmektedir. Kampanyaya katılmak için gerekli şartları sağlayan veya SMS ile başvuruda bulunan aboneler bu kampanyalardan rahatlıkla yararlanabilecektir.

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası Nedir?

Turkcell Lifecell İlk Hattım ile 1 GB internet kampanyası, her ay Turkcell Dergilik uygulaması üzerinden 3 adet çocuk dergisi indiren Turkcell abonelerine verilen hediye internet kampanyasıdır. Kampanyadan Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ve ön ödemeli Lifecell İlk Hattım tekliflerindeki aboneler yararlanabilir. Lifecell İlk Hattım’a özel Dergilik uygulamasında çocuk kategorisinden her bir ay için, ayda 3 dergi indiren abonelere 1 ay geçerli yurt içi 1 GB cepten internet hediye edilir.

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Lifecell İlk Hattım Dergilik hediye 1 GB kampanyasından yararlanmak için Turkcell abonelerinin, Lifecell İlk Hattım tekliflerinden birinde olmaları gerekir. Şartı sağlayan aboneler cep telefonlarına, kampanyaya katılabilmek için Dergilik uygulamasını indirmelidir. Turkcell hediye internet kampanyaları kapsamında aboneler, cep telefonlarına Dergilik uygulamasını yükledikten sonra her ay üç adet çocuk dergisini bu platform üzerinden indirmelidir. Ardından Turkcell, aboneye bilgilendirme mesajı gönderecek ve bir ay için geçerli 1 GB cepten internet abonenin hattına tanımlanacaktır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Türk Telekom Faturasız Hatlara Bedava İnternet 2021

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2020 bilgilerine de bakabilirsiniz.

BiP’ten 30 DK Arama Yapanlara Günlük 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

BiP uygulamasından 30 dakika arama yapanlara 1 GB hediye internet kampanyası, Turkcell’in tüm aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen bütün Turkcell aboneleri, faturalı veya faturasız gözetmeksizin kampanyadan yararlanabilmektedir. Abonelerin kampanya kapsamında yapması gereken ise BiP uygulaması üzerinden arama yapmak. Turkcell BiP’ten 30 dakika arama yapan Turkcell abonelerine 1 gün yani 24 saat geçerli olmak üzere 1 GB cepten internet kazanacak.

BiP’ten 30 DK Arama Yapanlara Günlük 1 GB Hediye İnternetten Nasıl Yararlanılır?

BiP’ten 30 dakika arama yapalar için günlük 1 GB internet hediyesinden yararlanmak için, Turkcell abonelerinin BiP uygulamasını kullanmaları gerekir. Uygulamayı kullanmayan aboneler, App Store veya Google Play Store üzerinden BiP uygulamasını indirmelidirler. Ardından telefon numaraları ile uygulamaya giriş yapıp kayıt olmalıdırlar. Hediye 1 GB faydasından yararlanmak için ise BiP uygulaması üzerinden 30 dakika arama yapmaları yeterli olacaktır. Aramanın ardından otomatik olarak abonelerin hattına 24 saat yani bir gün geçerli olacak 1 GB cepten internet tanımlanacaktır.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası Nedir?

Turkcell’in Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası, bütün Turkcell aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında rahat paketlere gelen Turkcell abonelerine 3 GB cepten internet hediye edilecektir. Abonelerin kampanyaya katılmak için yapmaları gereken tek şart Rahat Tarifelere geldikten sonra 12 ay pakette kalma sözü vermeleridir. Yani paketler 12 aylık taahhüt içermektedir. Aboneler bu taahhüt ile 3 GB cepten internet hediyesini kazanmış olacaklardır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vodafone Güncel Hediye İnternet Kampanyaları 2021

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası’ndan yararlanmak için Turkcell abonelerinin Rahat Paketlerden birine gelmesi ve geldikleri bu rahat paketlerde 12 ay kalma sözü vermesi gerekir. Abonelerin söz konusu Turkcell hediye internet kampanyasından yararlanabilmesi için son 90 gün içerisinde Turkcell Rahat Paketlere numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelmiş olmaları gerekmektedir. Bu iki yol ile Turkcell’e gelip Rahat Paket kullanan aboneler 12 aylık taahhüt verdiklerinde yurt içinde kullanabilecekleri 3 GB internetin sahibi olurlar.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz