Turkcell Faturalı Hatlara Hediye İnternet Paketleri 2020

turkcell faturali hatlara hediye internet var mi
turkcell faturali hatlara hediye internet nasil alinir
blank
blank

Turkcell faturalı hatlara özel hediye internet paketleri hazırlamıştır. 2020 yılı itibari ile Turkcell bedava internet paketleri kampanyalarını arttırmış ve pandemi süreci boyunca abonelerinin internetsiz kalmasını önlemiştir. Bu bağlamda Turkcell faturalılara hediye internet kampanyaları aboneleri oldukça memnun etmiştir.

Turkcell #senyapdiye Salla Kazan Avantajı

Turkcell senyapdiye Salla Kazan kampanyası yine BiP üzerinden verilen bir kampanyadır ve sadece Turkcell abonleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında BiP uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri senyapdiye kanalını takip ederek Salla Kazan yaptıklarında hediye internet kazanırlar.

Turkcell #senyapdiye Salla Kazan Avantajı Detayları

Senyapdiye Salla Kazan Avantajı detayları şu şekilde verilmiştir:

 • Kampanya 2 Mart – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında BiP indirip #senyapdiye kanalını takip ederek, Salla Kazan GB Şansı butonuna basanlar ayda 1 kez olmak üzere Dijital Operatör’de yer alan Salla Kazan’dan hediye internet içeren ek sallama hakkı kazanacaktır.
 • Kampanyaya katılan kişiler Salla Kazan üzerinden Turkcell bedava internet kazanacaktır.
 • Turkcell faturalı hatlara hediye internet kampanyası kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydalar yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer edilmez ve sonraki döneme devredilemez.
 • Hediye paketinin kullanım süresi biten müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir.
 • Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu süre içinde paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.
 • Bir müşteri kampanya süresi boyunca ayda bir kez ek sallama şansına sahiptir.
 • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilecektir.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Türk Telekom Faturalı Hatlara Hediye İnternet Paketleri 2020

Ayrıca Turkcell bedava internet veren uygulamalar hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Platinum’un 25. Yılına özel 25 GB internet kampanyası Turkcell’in bireysel faturalı hatlarının yararlanabileceği bir kampanyadır. Platinum 25. Yılına Özel 25 GB İnternet Kampanyası’ndan sadece Turkcell Platinum üyeleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında abonelerin mevcut Platinum tarifelerindeki internet 12 ay boyunca ikiye katlanacaktır. Bir başka deyişle bir Yıllık Katlama Kampanyaları arasındadır.

Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyası’nın Detayları

Platinum’un 25. yılına özel 25 GB internet katlama kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Turkcell Platinum Yıl Kampanyası ile aboneler paketlerindeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 25 GB interneti kullanabilirler.
 • Paket, her yöne 2000 dakika konuşma, Turkcell’liler ile sınırsız konuşma, her yöne 100 SMS ve MMS kullanımı, Dergilik servisi ve Dergilik için geçerli 5 GB içerir.
 • Platinum 25. Yıl Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdü karşılığında ana paketteki internet ikiye katlanır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil olmak üzere 125 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.
 • 04.2019 tarihi itibari ile son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen ses hattı aboneleri yararlanabilir.
 • Turkcell faturalılara hediye internet kampanyasına katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz