Turkcell Bedava İnternet Veren Tarifeler 2021

turkcell bedava internet veren tarifeler hangileridir
turkcell bedava internet veren tarifeler sartlari

Turkcell hediye internet veren tarifelerden yararlanabilmek için hal halihazırda Turkcell abonesi olmak veya Turkcell’e numara taşıma yolu ile ya da yeni hat tesisi yolu ile gelmek gerekir. Turkcell, tarifeler düzenlerken bu tarifelerin içerisine yeni gelecek olan müşteriler için Turkcell bedava internet veren tarifeler koymaktadır Böylece aboneler tarife geçişlerinde hediye internet kazanmış olurlar.

Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Platinum’un 25. Yılına özel 25 GB internet kampanyası Turkcell’in bireysel faturalı hatlarının yararlanabileceği bir kampanyadır. Platinum 25. Yılına Özel 25 GB İnternet Kampanyası’ndan sadece Turkcell Platinum üyeleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında abonelerin mevcut Platinum tarifelerindeki internet 12 ay boyunca ikiye katlanacaktır. Bir başka deyişle bir Yıllık Katlama Kampanyaları arasındadır.

Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet Kampanyası’nın Detayları

Platinum’un 25. yılına özel 25 GB internet katlama kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Turkcell Platinum Yıl Kampanyası ile aboneler paketlerindeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 25 GB interneti kullanabilirler.
  • Paket, her yöne 2000 dakika konuşma, Turkcell’liler ile sınırsız konuşma, her yöne 100 SMS ve MMS kullanımı, Dergilik servisi ve Dergilik için geçerli 5 GB içerir.
  • Platinum 25. Yıl Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdü karşılığında ana paketteki internet ikiye katlanır.
  • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
  • Bu, Turkcell bedava internet kampanyası kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil olmak üzere 125 TL’dir.
  • Abonelerin 21 Haziran 2019 itibari ile bu kampanya ile kontratlarını 12 ay uzatmaları, yeni kontrata gelmeleri veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmaları durumunda ilk ay kullanabilecekleri 30 GB paketi aktif olur. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
  • Kampanya ile ilgili detay bilgiler Turkcell Kampanyaları web sitesinde mevcuttur.
  • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Turkcell Faturalı Hatlara Hediye İnternet Paketleri 2021

Turkcell bedava internet nasıl alınır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Turbo Süper Fırsat

Turkcell Turbo Süper Fırsat kampanyası Turkcell’in yeni faturalı aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Turbo Süper Fırsat paketinden Yıllık Katlama Kampanyası aracılığı ile yararlanan Turkcell’in faturalı bireysel hat sahipleri, internetlerini ikiye katlar ve Turkcell’in uygulamalarında geçerli hediye internetlerin sahibi olur. Kampanya kapsamında ayda 44 TL karşılığında 8 GB cepten internet ve 750 dakika konuşmanın sahibi olunur. Bu fiyat yıllı abonelik için geçerlidir. Yıllık abonelik istemeyen müşteriler için internet faydası 4 GB olacak ve paket fiyatı ise 54,90 TL’ye yükselecektir.

Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turbo Süper Fırsat kampanyasından yararlanmak için üç yol bulunmaktadır. Dileyen müşteriler, Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya Turkcell bayilerine giderek kampanaya kayıt olabilir. dileyen müşteriler ise SMS ile kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. SMS ile kampanyaya katılmak için TURBOSUPERSIRSAT yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir.

Söz konusu Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında yıllık abonelik başlatan müşteriler de diledikleri zaman kampanyayı iptal etme hakkına sahiptirler fakat bu müşterilerden erken iptal bedeli, adı verilen bir ücret tahsis edilir. Kampanyayı iptal etmek için ise aboneler Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya SMS ile iptal işlemini sağlayabilirler. SMS ile Turbo Süper Fırsat kampanyasını iptal için IPTAL YILLIKTURBO yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vodafone Güncel Hediye İnternet Kampanyaları 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz