Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

turkcell bedava internet firsatlari
turkcell bedava internet kampanyalari
blank
blank

Turkcell bedava internet paketlerini alabilmek için öncelikle Turkcell’in kampanyalara katılım için sunmuş olduğu şartları yerine getirmek gerekir. Bu şartlar aboneleri zorlamayacak şartlardır. Turkcell bedava internet sayesinde aboneler kampanyalara katılım sağladıktan sonra ücret ödemeden hediye internetlerinin sahibi olacaklardır.

Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Turkcell Hediye Havuzu Kampanya’sına katılmak için Turkcell’in belirlemiş olduğu şartları yerine getirmek gerekir. Ardından bu şartlar sağlandığında hediye seçimleri otomatik olarak tanımlanacaktır. Seçimler ve kullanımlar Dijital Operatör uygulaması Hediye Havuzu üzerinden sağlanır. Kampanyaya katılmak tamamen ücretsizdir ve kazanılan faydaları kullanmak için veya kampanyaya katılmak için aboneler, HAK KULLAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirler. Kampanyayı iptal etmek ise mümkündür ve iptal işlemi için müşteri hizmetleri aranmalıdır.

Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası Verilen Faydalar

Turkcell Hediye Havuzu kapsamında verilen faydalar şu şekildedir:

 • Bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olan, Turkcell faturalıya yeni tesis veya ödeme tipi değişikliği ile gelen müşteriler, Turkcell bedava internet kapsamındaki “Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası” ile yeni bir tarife paketine geçtikleri anda hediye kataloğundan hediye seçim hakkı kazanırlar.
 • Yeni tarife paketine geçildiğinde abonenin Turkcell’de geçirdiği kesintisiz abonelik süresi hesaplanır. Süreye göre aşağıda süresi ve içeriği belirtilen 6 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri yurt içinde geçerli hediye seçenekleri abonelere otomatik olarak sunulur:
 • Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa 3 adet Haftalık 2 GB paketi; 3 adet 30 günlük 500 dakika paketi; 3 adet 30 günlük 1000 SMS paketi; 3 adet Haftalık 5 GB sosyal medya paketleri arasından istediğini seçme hakkına sahiptir.
 • Abone Turkcell’e yeni tesis ile geldiyse, ödeme tipi değişikliği ile bireysel faturalıya geçtiyse veya 10 yıldan daha kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa: 3 adet Haftalık 1 GB paketi; 3 adet 30 günlük 200 dakika paketi; 3 adet 30 günlük 500 SMS paketi; 3 adet Haftalık 2 GB sosyal medya paketlerinden birini seçme hakkına sahiptir.
 • Sosyal medya paketi Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter yönlerinde geçerlidir.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Turkcell Öğrencilere Özel Bedava İnternet Paketleri 2020

Turkcell BiP Kullan Kazan Kampanyası (BiP Yıldızları)

Turkcell’den BiP Kullan Kazan Kampanyası Turkcell’in BiP uygulamasını kullanan aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında BiP üzerinden mesajlaşan aboneler bir gün geçerli olacak bedava internet kullanım faydası kazanacaktır.

Turkcell öğrencilere özel bedava internet paketleri detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell BiP Kullan Kazan Kampanyası Detayları

Turkcell BiP Yıldızları Kampanyası detayları şu şekildedir:

 • 19 Mayıs 2017- 31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerli bir kampanyadır.
 • BiP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen BiP Yıldızları, ilgili hafta içerisinde BiP üzerinden atılacak bilgilendirme mesajı ile kendilerine özel olarak tanımlanan 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde BiP Özel Günlük 1 GB Hediye İnternet Paketi kazanırlar.
 • BiP Yıldızları Kampanyası her hafta başlayıp ilgili hafta Pazar günü biter.
 • Kampanya kapsamına BiP üzerinden kişiden kişiye veya kişiden gruba atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir. BiP Web’ten atılan mesajlar ve titreşim mesajı hedef kapsamı içerisinde yer almaz.
 • BiP Özel Günlük 1 GB kampanyasından bir müşteri ilgili hafta içerisinde yalnızca 1 kez faydalanabilir.
 • BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı, ön ödemeli; bireysel ve kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Turkcell bedava internet hediyesi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz