Türk Telekom Sil Süpür Nedir ve Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Nedir
Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Hilesi var mı?
blank
blank

Türk Telekom Online İşlem isimli mobil uygulaması yolu ile abonelerine haftalık olarak bir kez kampanya sunmaktadır. Bu kampanyanın ismi Türk Telekom Sil Süpür ‘dür ve uzun zamandır mobil aplikasyona teşvik amaçlı olarak kullanılmaktadır.

İlgili Yazılarımız:

Siz de Türk Telekom abonesiyseniz, öncelikle mobil cihazınıza Türk Telekom Online İşlem aplikasyonunu indirmelisiniz. Aplikasyon indikten sonra giriş yaparak kendinize ait bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Burada temel nokta Hediye Paketi ikonuna dokunmaktan geçiyor, kırmızı ışık yanan bu ikona dokunup Sil Süpür butonuna dokunduğunuzda bir bulut şeklinde kazı-kazan ekranı çıkar. Bu bulutu parmağınızla kazıdığınızda haftalık, günlük veya aylık birçok hediyeyle karşılaşabilirsiniz.

 • App Store’da Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmek için:
  • https://apps.apple.com/tr/app/turk-telekom-online-i-slemler/id496489138?l=tr
 • Play Store’da Türk Telekom Online işlemler uygulamasını indirmek için
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmob.AveaOIM&hl=tr

Sil Süpür Hangi Gün Yapılıyor ve Ücretli mi?

Sil Süpür için hiçbir ücret talep edilmiyor. Yalnızca mobil uygulamaya giriş yapmanız ve hediyenizi almanız mümkündür. Haftalık olarak yapılmaktadır. Sil Süpür yapılma günü abonelerin paketlerine göre değişik gösterebilmekte olup genellikle Cuma günü yapılabilmektedir. Hediye olarak size sunulan paket hattınıza anında tanımlanır ve tanımlanan süre içinde kullanılabilir.

Göz Atabilirsiniz:

  • Kredi ile Media Markt Cep Telefonu Nasıl Alınır? Yazıya Git
  • Telefon için Kredi Veren Bankalar 2020 Yazıya Git

Türk Telekom Faturalı Hatlarda Sil Süpür var mı?

Türk Telekom hem faturasız hatlar için hem de faturalı hatlar için sil süpür hizmetini aktif tutmaktadır. Önemli olan mobil aplikasyonda üyeliğinizi açmanız ve haftalık olarak aplikasyona giriş yapmanızdır. Bu sayede hediye internet paketleri, dakikalar veya SMS’ler kazanabilirsiniz. Özellikle acil durumlarda insanları oldukça mutlu eden bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi var mı?

Türk Telekom’un sil süpür hizmetinde bir hileden ziyade yapılabilecek bir yöntem ile daha iyi hediyeler kazanmak mümkündür. Burada bahsedeceğimiz hile şu şekilde olacaktır; Cuma 00:00 ile 06:00 arasında Sil süpür güncellenmektedir. Bu güncellemenin ardından yüksek ve aylık internet paketleri, dakikalar kazanmak istiyorsanız 00:00 itibariyle devamlı uygulamada olup hizmet güncellendiği anda kullanmanız iyi olacaktır. Sil süpür aracılığıyla dağıtılan hediyeler özellikle ilk güncellenmenin ardından daha büyük olmaktadır. Eğer ilk gün kaçırmış iseniz ertesi gece 00:00 sonrasında uygulamayı açarak Sil Süpür üzerinden hediyenizi alabilirsiniz. Gün içerisinde çıkan hediyeler gece saatlerine oranla daha az ve küçük kapsamlı olmaktadır.

Aynı anda birkaç telefondan Online İşlem hesabınıza giriş yaparak sil süpür yaptığınızda da daha yüksek getirili hediyeler kazanabilirsiniz. Fakat 00:00 sonrası ilk yararlananlardan olmanın daha sağlam bir hile olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yazıyı okuyan ziyaretçilerimiz bu yazılarımıza da göz attı:

 1. https://www.kredivepara.com/senetle-araba-satan-yerler-senetle-telefon-ve-motor-satan-yerler/
 2. https://www.kredivepara.com/kredi-kartsiz-cep-telefonu-alma/
 3. https://www.kredivepara.com/telefon-kredisi-nasil-alinir/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz