Türk Telekom Öğrencilere Özel Bedava İnternet Paketleri 2020

turk telekom ogrencilere bedava internet sartlari
turk telekom ogrencilere bedava internet firsatlari
blank
blank

Türk Telekom öğrencilere bedava internet paketlerine ulaşmak için öncelikle öğrenci tariflerinden yararlanmak gerekiyor. Yani, Türk Telekom Selfy abonesi olmak gerekir. Türk Telekom Selfy abonesi olan 25 yaş ve altı gençler Selfy’nin ucuz tarife ve ek paketlerinden veya Selfy kampanyalarından yararlanabilir. Türk Telekom öğrencilere bedava internet paketleri Selfy’nin bünyesinde bulunur. Bu paketlerden yararlanmak için önce Selfy üyesi olma şartı aranır.

Türk Telekom Selfy Nedir?

Türk Telekom Selfy, Türk Telekom’un gençlik dünyasıdır. Kolay iletişim ve iste kutuları ile gençler ne istiyorsa o olur. Türk Telekom Selfy’li olmak için 7-25 yaş aralığında olmak zorunludur. 25 yaşın üstündekiler Selfy’den faydalanamaz. Selfy dünyasına girmek için ise bunun dışında dört yol vardır. Bunların ikisi SMS ile biri müşteri hizmetleri araçlığı ile ve son olarak bayilere gitme yoluyla. SMS ile kayıt olacak olan hat sahipleri SELFY yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ve onay mesajının ardından Türk Telekom Selfy dünyasına katılır. Hattı kendi üstüne olmayıp ebeveynlerinin üzerine olan Türk Telekom aboneleri ise aynı numaraya T.C. Kimlik numaralarını yazıp göndererek üye olabilir.

Faturalı veya faturasız hat kullanmak ise Selfy’i etkilemez. Her iki hat kullanıcısı da Türk Telekom Selfy’li olabilmektedir. Selfy çıkmak isteyen kullanıcıların ise 4545’e IPTAL SELFY yazarak göndermeleri yeterli olacaktır. 25 yaşını geçen abonelerin Selfy üyelikleri otomatik olarak silinir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Ayrıca Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar yazımıza da bakabilirsiniz.

Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom Selfy bedava 1 GB kampanyadan faturasız Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Selfy’liler yararlanabilir. Bu Türk Telekom öğrenci paketinin detayları ve katılım şu şekildedir:

  • Kampanyaya katılmak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermek gerekir. SMS ile gönderim yapmak istemeyen Türk Telekom Selfy aboneleri Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılım sağlayabilir. Kampanyaya katılım ise tamamen ücretsizdir. SMS gönderim de ücretsizdir.
  • Kampanya kapsamında bedava hediye 1 GB internetten yararlanmak için gerekli şartları yerine getirmek gerekir.
  • İlk şart; SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.
  • İkinci şart; SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemek.
  • Kampanya dönemi boyunca her ay yapılan tek seferde yapılacak 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurma gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılmazsa faydalar yenilenmez.

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Selfy’den bol internetli geceler kampanyası Türk Telekom’un Selfy’li faturalı bireysel hat sahipleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Selfy’li ve Türk Telekom’un seçili tarifelerinde olan faturalı aboneleri gece 00.00 ile sabah 06.00 arasında bedava 3 GB internet kazanacak. Kampanyadan sadece Türk Telekom’un faturalı Selfy aboneleri yararlanabilecek ve belirli tarifelere kayıtlı olanlara hediye 3 GB internet verilecek.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası Esasları

Türk Telekom Self’den Bol İnternetli Geceler kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

  • Selfy üyesi olan faturalı müşteriler kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında GECENET yazıp, Selfy üyesi olmayan müşteriler GECENET TCKN yazıp 4545’e göndererek kayıt olabilirler. Kampanyaya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kayıt olunabilmektedir. Kampanyaya kayıt ücretsizdir.
  • Kampanyaya katılan Selfy’liler 6 fatura dönemi boyunca gece saat 00.00-06.00 arasında geçerli bedava internet faydasından yararlanabilirler.
  • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
  • Türk Telekom öğrenci paketleri kapsamında sunulan ücretsiz internet hakları yurt içi cepten internet için geçerlidir.
  • Kampanyayı iptal etmek isteyen aboneler IPTAL GECENET yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterlidir. Kampanya kaydının iptal edilmesi halinde mevcut haklar dönem sonuna kadar kullanılmaya devam eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz