Türk Telekom Güncel Hediye İnternet Kampanyaları 2021

turk telekom guncel hediye internet kampanyalari
turk telekom guncel hediye internet firsatlari

Türk Telekom güncel bedava internet kampanyalarından yararlanabilmek için öncelikle Türk Telekom abonesi olmak gerekir. Türk Telekom, aboneleri için her geçen gün yeni Türk Telekom güncel hediye internet kampanyaları düzenlemeye devam etmektedir. Bu kampanyalara katılmak ise ek bir ücret gerektirmez. Kampanyalardan hali hazırda Türk Telekom abonesi olanlar veya Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler yararlanabilecektir.

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Türk Telekom’dan otomatik fatura ödeme talimatı verene internet kampanyası tüm faturalı Türk Telekom müşterileri için geçerli bir kampanyadır. Online İşlem Merkezi, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından biri aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren bireysel mobil faturalı müşterilere tek seferlik bir hafta boyunca geçerli 2 GB  mobil internet hediye edilecektir.

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyasının Detayları

Otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasının geçerlilik detayları aşağıdaki gibidir:

 • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasında bulunan ayarlar menüsündeki Otomatik Fatura Ödemesi bölümünden ya da Online İşlemler Merkezimizde Fatura İşlemleri altında yer alan Otomatik Ödeme Talimatı menüsünden ya da Banka kanalları aracılığı ile kart bilgilerini girerek otomatik fatura ödeme talimatını başarıyla vermesi gerekmektedir.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak Online İşlem Merkezi, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından biri aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatını başarıyla veren abonelere kampanya kapsamında 7 gün geçerli 2 GB hediye cepten internet sunulacaktır.
 • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
 • Kampanya geçerlilik süresi içerisinde otomatik ödeme talimatını iptal edip tekrar otomatik ödeme talimatı veren müşteriler kampanyadan tekrar faydalanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom hediye internet kampanyasının geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanyadan yararlanmaya devam edemez.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vodafone Faturasız Hatlara Bedava İnternet 2021

Ayrıca Turkcell güncel hediye internet kampanyaları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile İnternet Faydası Nedir?

Türk Telekom yılların hediyesi ile bedava internet kampanyası, hali hazırda bütün Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerine Türk Telekom’lu oldukları yılın üç katı kadar internet hediyesi verilecektir. Aboneler, kampanya ücretsiz bir şekilde katılabilecek ve hediye internetlerini üç aya kadar kullanabilecektir. Abonelerin kampanyaya katılmak için yapmaları gereken tek şey Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına sahip olmaktır.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom’un Yılların Hediyesi kampanyasından yararlanmak için abonelerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeleri gerekir. Online İşlemler uygulaması üzerinden “bana özel” sayfasına girip kampanyaya kayıt yapabilirler. Online İşlemler uygulamasını kullanmayan aboneler için ise SMS ile kayıt olmak mümkündür. Yılların Hediyesi kampanyasına SMS ile kayıt olmak için abonelerin, cep telefonlarının mesaj kısmından YILLAR yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri gerekir.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyasının Detayları

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile bedava internet kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Kampanyaya katılım faturalı/faturasız toplam olmak üzere 1.500.000 (1,5 milyon) kişi ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında faturalı müşterilerimize Türk Telekom Mobil müşterisi oldukları yıl kadar cepten internet hediye edilecek ve hediye internet 3 fatura dönemi boyunca yenilenecektir.
 • Kampanyadan sadece 1 kez faydalanılabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemidir. Müşteri iptal etmediği ve tüm kampanya şartlarını sağladığı takdirde verilen internet faydası toplamda 3 fatura dönemi boyunca yenilenecek, sonrasında sona erecektir.
 • Aboneler, tarife ve paketi kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarını INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilmektedirler. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Türk Telekom güncel hediye internet kampanyaları kapsamında sunulan bu kampanyanım geçerlilik detayları ona göre alınır.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz