Türk Telekom Faturasız Hatlara Bedava İnternet 2021

turk telekom faturasiz hatlara internet
turk telekom faturasiz hatlara bedava internet

Türk Telekom faturasız hatlara bedava internet kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Faturasıza bedava internet kampanyalarına katılabilmek için gerekli şartları yerine getiren tüm bireysel faturasız hat sahipleri, hediye internet kazanabilecek. Üstelik bunun karşılığında herhangi bir ek ücret ödemelerine de gerek olmayacak.

Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom sosyal medyada kullanılacak 4 GB hediye internet, Türk Telekom’un bireysel faturasız hat sahipleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom faturasız abonelerine sosyal medyada kullanabilecekleri 4 GB cepten internet hediye edilecektir. Abonelerin bu kampanyadan yararlanabilmeleri için yapmaları gereken tek şey, hatlarına TL yüklemesi yapmalarıdır. Türk Telekom’un belirlemiş olduğu tutar yüklendiğinde sosyal medya için geçerli 4 GB bedava internet, abonenin hattına otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternetten Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB hediye internetten yararlanmak için Türk Telekom faturasız hat sahiplerinin hatlarına TL yüklemesi yapması gerekir. Türk Telekom tarafından belirlenen, söz konusu faturasıza bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için yüklenmesi gereken TL tutarı en az 30 TL’dir. Ardından sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet alabilmek için telefonlarının mesaj kısmına SOSYAL PAKET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermelidirler. Bu mesajı gönderdikten sonra aboneye Türk Telekom tarafından bir onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajının ardından abone, sosyal medyada geçerli bedava 4 GB internetin sahibi olacaktır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Turkcell Faturalı Hatlara Hediye İnternet Paketleri 2021

Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB hediye internetin kullanım şekli normal internet paketlerine göre daha farklıdır. Sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet ikiye bölünerek kullanılır. 4 GB internetin 2 GB’ı WhatsApp kullanımlarında geçerlidir. Geri kalan 2 GB ise sosyal medya için geçerli olacaktır. 2 GB WhatsApp kullanımlarında görüntülü ve sesli aramalar bu kampanyaya dahil edilmiştir.

Ayrıca Türk Telekom bedava internet veren tarifeler hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Türk Telekom’dan sosyal medyada kullanılacak 4 GB hediye internet kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

  • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet kampanyası, bireysel faturasız Türk Telekom hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB hediye internetten yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin öncelikle bakiyelerini TL yüklemesi yapmaları gerekir.
  • TL yüklemesini gerçekleştiren aboneler, kampanyaya katılmak için cep telefonlarından ücretsiz kısa mesaj gönderirler.
  • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB hediye internet kampanyasına katılan faturasız abonelerin kazanacakları hediye internet, abonenin hattına 48 saat içerisinde tanımlanacaktır.
  • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet kampanyası 12 ay boyunca geçerli olan bir kampanyadır.
  • Bahsi geçen faturasıza bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler 12 ay boyunca her ay 30 TL ve üzeri yükleme yapmaları karşılığında 4 GB hediye internet kazanırlar.
  • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet kampanyasından kazanılan 4 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan 4 GB cepten internetin üçüncü kişiler ile paylaşılması veya üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet kampanyasını iptal etmek isteyen aboneler cep telefonlarının mesaj kısmına IPTAL SOSYAL PAKET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermelidirler.
  • Türk Telekom, bahsi geçen bu kampanyada her türlü değişikliği yapma, Kampanyayı durdurma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vodafone Faturasız Hatlara Bedava İnternet 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz