Türk Telekom Faturalı Hatlara Hediye İnternet Paketleri 2020

turk telekom faturali hatlara hediye internet firsatlari
turk telekom faturali hatlara hediye internet kampanyasi
blank
blank

Türk Telekom faturalı aboneleri için bedava internet paketleri 2020 yılı itibari ile oldukça arttı. Her geçen gün yeni kampanyalar düzenlemeye devam eden Türk Telekom, internetten SMS’e ve dakikaya bedava kullanım hakları verdi ve veriyor. Aboneler ise bu kampanyalardan oldukça memnun. Türk Telekom faturalı hatlara hediye internet kampanyaları da göz dolduruyor. Aboneler bu bağlamda ücret ödemeden hediye internet kazanıyor.

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB Hediye Kampanyası

Türk Telekom otomatik ödeme talimatı verenler bedava 2 GB kazanıyor. Kampanya kapsamında Türk Telekom mobil faturasını kredi kartı üzerinden otomatik ödeme ile ödeyen aboneler 2 GB cepten internet kazanacak. Türk Telekom otomatik ödeme talimatı vermek için ise Türk Telekom’un Online İşlemler web sitesine girmek gerekir. Online İşlemler sayfasında “Fatura İşlemleri” başlığı altında yer alan “Otomatik Ödeme Talimatı” butonuna basılır. Açılan sayfadan abone, kredi kartı bilgilerini girerek otomatik ödeme talimatı vermiş olur ve SMS ile bildirilir. Online İşlemler üzerinden yapamayan veya yapmak istemeyen Türk Telekom aboneleri ise 444 1 444 müşteri hizmetlerini arayarak otomatik ödeme talimatı verebilir. İşlemi başarı ile gerçekleştiren aboneler, 7 gün boyunca geçerli olmak üzere 2 GB bedava internetin sahibi olacaktır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vodafone Öğrencilere Özel Bedava İnternet Paketleri 2020

Türk Telekom ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom ArayanıBil Plus ile hediye 1 GB kampanyası ArayanıBil Plus servisine abone olanlar için geçerlidir. Bu kampanya da Türk Telekom’un faturalı hatlar için hediye internet kampanyalarından biridir. Kampanyadan sadece Türk Telekom bireysel faturalı ses hattı aboneleri faydalanabilir. Türk Telekom müşterileri ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak haftalık 1 GB cepten internet paketi kazanabilirler. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirler. Türk Telekom müşterileri ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Aylık 1 GB internet paketi kazanabilmektedirler. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için ise PLUS yazıp 7066’ya SMS göndermek yeterlidir.

Türk Telekom öğrencilere özel bedava internet paketleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Hediye 1 GB Kampanyası Ücretlendirme

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB kampanyası ücretleri aşağıdaki gibidir:

 • ArayanıBil Plus servisinin aylık ücreti vergiler dahil 3,49 TL’dir.
 • ArayanıBil Plus servisinin 6 aylık ücreti vergiler dahil 17,49 TL’dir. 6 aylık abonelik tek seferde ödenir.
 • Servis üyeliği, iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenecektir. Aylık abonelik tipi ayda bir, 6 aylık abonelik tipi de 6 ayda bir otomatik yenilenir.
 • Arayanıbil Plus servisinde otomatik yenileme yapılmadan önce ve yenileme yapıldığında aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Kullanım süresi devam ederken servis aboneliği iptal edilirse, ücret iadesi yapılmaz.

Türk Telekom E-fatura Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom E-fatura ile hediye 1 GB yine fatura işlemleri ile alınabilen bir hediyedir. Türk Telekom abonelerinin hediye 1 GB internetinden yararlanabilmesi için öncelikle e-fatura sistemine kayıt yaptırmaları gerekir. Türk Telekom otomatik ödeme sistemine kayıtlı aboneler için fatura miktarlarını öğrenebilmeleri açısından avantajlı bir yoldur. E-fatura Hediye 1 GB Kampanyası detayları ise aşağıdaki gibidir:

 • Kampanyaya kapsamında e-fatura aboneliği başlatan Türk Telekom abonelerine bir hafta boyunca geçerli cepten 1 GB internet hediye edilecektir.
 • Kampanya Türk Telekom faturalı hatlara hediye internet kapsamında sunulmaktadır. Yani sadece Türk Telekom’un faturalı aboneleri yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya kayıt olmak için 1GB boşluk e-mail adresi yazıp 3008’e kısa mesaj göndermek yeterlidir.
 • Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır.
 • Mevcut e-fatura abonesi müşteriler kampanyaya katılamazlar.
 • İptal etmek için IPTAL E FATURA 1 GB yazıp 3008’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz