Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Alınır?

turk telekom bedava internet firsatlari
turk telekom bedava internet kampanyasi
blank
blank

Türk Telekom’dan hediye internet alabilmek için abonelerin kampanya katılım şartlarını sağlamaları veya kampanyalara başarılı bir şekilde katılabilmeleri gerekir. Bunları yerine getiren aboneler, Türk Telekom bedava internetin sahibi olacaktır ve bu kampanyalar kapsamında aboneler internet kazanırken herhangi bir ek ücret ödemeyecektir.

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom’dan 30 gün geçerli 30 GB cepten hediye internet kampanyası, tüm Türk Telekom aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom’un faturalı veya faturasız bireysel hat sahiplerinin sim kartlarını 4.5G uyumlu hale getirmeleri gerekmektedir. Hatları sorunsuz bir şekilde 4.5G’ye geçen Türk Telekom aboneleri, 30 gün boyunca geçerli olacak 30 GB hediye hakkına sahip olur. 30 günün sonunda hediye edilen internet artar ise bir sonraki aylara veya dönemlere devretmez. Kalan internet faydası bir ay dolduğunda silinir.

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom 30 gün için geçerli hediye 30 GB internet kampanyasından yararlanmak için önce abonenin hattı 4.5G uyumlu değilse hattını 4.5G uyumlu yapmalıdır. Bunun için abone bir Türk Telekom bayisine gitmeli ve 4.5G uyumlu sim kart talebinde bulunmalıdır. Ardından Türk Telekom abonesine ücretsiz olmak kaydı ile 4.5G sim kart verilir. Abone, yeni sim kartını kullanmaya başladığında SMS ile kampanyaya katılım sağlamalıdır. SMS ile kampanyaya katılmak için telefonlarının mesaj kısmından 4.5G 30GB yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Gelecek olan onay mesajının ardından Türk Telekom bedava internet abonenin hattına tanımlanır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Turkcell Faturalı Hatlara Hediye İnternet Paketleri 2020

Türk Telekom İlinize Özel Hediye 10 GB Kampanyası

Türk Telekom’dan yaşadığınız ile özel bedava 10 GB kampanyası belirli illerde yaşayıp Efsane Tarifeler’e geçen aboneler için oluşturulmuş bir kampanyadır. Bu kampanyadan Balıkesir ve Çanakkale’de yaşayan Türk Telekom abonesi olacak kişiler yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında Çanakkale veya Balıkesir’de yaşayan ve farklı bir operatöre abone olup Türk Telekom’a gelmek isteyenler, Efsane Tarifeler’den birine geldikleri takdirde bedava 10 GB hediye internet kazanacak. Kampanyadan aynı zamanda sadece Türk Telekom’un bireysel faturalı hat sahibi olacak müşteriler yararlanabilecek.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar yazımıza da bakabilirsiniz.

Türk Telekom İlinize Özel Hediye 10 GB Kampanyası Detayları

Türk Telekom ile özel hediye 10 GB kampanyasının esasları şu şekildedir:

  • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Hediye 10 GB Kampanyası’ndan, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde Balıkesir ve Çanakkale illerinde bulunan bayiler aracılığı ile Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ve Selfy Efsane 10 GB bireysel faturalı tarifelerinden birine yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla başarıyla dâhil olan yeni müşteriler faydalanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere otuz bir gün süresince kullanılabilecek ücretsiz 10 GB Türk Telekom bedava internet faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı, hat veya hatların belirtilen faturalı Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ve Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birinde aktif olduğu fatura dönemi itibariyle otomatik olarak tanımlanacak; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin hemen ardından ilgili hatta veya hatlara SMS gönderme işlemi ile bilgilendirme yapılacaktır. Aboneler kampanya kapsamında sunulan ek internet faydasından bilgilendirme SMS’nin ardından yararlanabilecektir.
  • Kampanyadan her hat yalnızca bir kez yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan cepten internet hakkının süresi otuz bir gün olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan internet faydası yurt içinde internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten internet için geçerlidir.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz