TÜRK KRİPTO PARA BORSASI TOMYA’DAN HULL CITY’YE BÜYÜK DESTEK

Yerli Kripto para platformu Tomya Acun Ilıcalı tarafından satın alınan İngiliz Futbol Kulubü Hull city’ e sponsor oldu. 2019 yılında kurulan ve 2020 yılı itibari ile müşteri kabulüne başlayan platform henüz ismini duyurabilmiş değil. Hacim ve istatistik ile ilgili verilerine ulaşılamayan Tomya borsası İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düzenlemiş olduğu eğitim sistemi ile birlikte blockchain mühendisleri de yetiştirmeyi hedefleyen platform bir çok yerli platformun sorunu olan eğitimli personel arayışını da çözmeyi hedeflemektedir.

Tomya ve Hull city arasında imzalanan anlaşmaya Hull city patronu acun Ilıcalı futbolcu ozan tufan ve Tomya borsası yetkilileri katıldı. Yapılan anlaşma ile birlikte Hull city formlarının sırtında Tomya reklamı yer alacak ülkemizde de bir çok kişi tarafından yakından takip edilmesi Tomya nın bilinirliğini de artıracaktır. Anlaşmanın rakamsal fiyatları tam belli olmasa da 5-6 milyon dolar değerinde olduğu ve bir yıllık bir anlaşma olduğu belirtilmektedir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz