Troy Kart Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Troy Kart Nedir
Troy Kart Nedir

Son yıllarda insanımızın alışverişe olan ilgisi önceki dönemlere göre oldukça fazla artış göstermektedir. Bu artışın birçok nedeni bulunmaktadır, Bahsettiğimiz bu nedenlerden ilki hiç şüphesiz online alışveriş denen kavramın hayatımıza girmesi olmaktadır. Günümüzde insanlar oturduğu yerden internet bağlantısı olan herhangi bir cihaz üzerinden istediği ürünü kolaylıkla alabilmektedir. Bu durum haliyle alışveriş oranlarında önlenemez bir seviyeyi beraberinde getirmiştir. Online alışveriş yaparken birçok farklı ödeme türü kullanıcıların hizmetine sunulmuştur ve yenileri de her geçen gün hizmete girmektedir. Ancak en bilindik yöntem tabiki de kredi ve banka kartları olmaktadır. Bu yazımızda Banka ve Kredi kartlarında ödeme yöntemi olarak kullanılan Troy kart hakkında çeşitli bilgiler vermeye çalışacağız. Bakalım ülkemizin ilk ve tek yerli ödeme yöntemi olma başarısını elde eden bu kuruluş, ne gibi avantajları kullanıcılarına sağlamakta? Troy kredi kartı nedir ve Troy nedir? sorularının cevabını makalemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Papara Nedir? Papara Güvenilir mi ve Nerelerde Kullanılır?

Troy Kart Hangi Kampanyaları Müşterilerine Sunmakta?

Ödeme yöntemi olarak hizmet vermekte olan birçok firma müşteri potansiyelini artırmak için çeşitli firmalar ile anlaşarak kullanıcılarına indirim sağlamalarını talep etmektedir.Troy’da şuan itibariyle birçok önemli kuruluş ile bu türden anlaşmalar imzalamıştır. Güncel troy kart kampanya’larının Gastroclub, Tostçu Erol, Tezgah Kebap, Hüsrev Lokantaları ve Emirgan Sütiş gibi firmalar ile olduğunu belirtmek isteriz. Bu işletmelerde yaptığınız belli harcamalarda troy ödeme yöntemine sahip olan bir kart ile ödemenizi gerçekleştirmeniz durumunda çeşitli indirim ve fırsatlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca Troy Kart A101 firmasıyla da bazen çeşitli kampanyaların anlaşmasını yapmaktadır. Troy, kampanyalarının detaylarını web sitesi olan troyodeme.com’da yayınlamaktadır.

 

Troy Kart Kullanım Alanları Nelerdir?

Troy kart nerelerde kullanılır? sorusu birçok kullanıcının aklına takılan sorulardan biri olmaktadır. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi Troy ödeme yöntemi, kredi ve banka kartının geçerli olduğu her yerde kullanıma açıktır. Troyu kullanmanız için Banka veya kredi kartınızın sağ alt köşesinde troy logosu bulunmalıdır. Bu sayede troy kart kampanyaları’ndan yararlanabilmeniz mümkün olmaktadır.

 

Troy Kart Hangi Bankanın Ürünü Olmaktadır?

Troy ödeme yöntemi herhangi bir bankaya ait olmamaktadır. 2015 Yılında Bankalararası Kart Merkezi tarafından kurulan Troy, günümüzde varlığını etkin bir şekilde sürdürmektedir. Dolayısıyla troy kart hangi bankaya ait? sorusuna bu şekilde bir cevap vermemiz mümkündür.

 

Troy Kart Kaç Kişiye Hizmet Veriyor?

Kesin olmayan kaynaklardan aldığımız bilgilere göre Troy, bugün itibariyle yaklaşık 350 bin kadar müşteriyi bünyesinde barındırmaktadır. Bu veriler tahmini olup gerçeği yansıtmayabilir. Her geçen gün imzaladığı kampanyalar ile müşteri potansiyelini artırmakta olduğunu gösteren Troy, ilerleyen yıllarda ülkemiz ve dünya’da milyonları bulan müşteri kapasitesine sahip olan şirketler ile rekabet etmeyi hedeflemektedir.

 

Troy Kart’ın Müşteri Hizmetleri

Troy kart müşteri hizmetleri alanında uzman olan ve oldukça verimli çalışan kişilerden oluşmaktadır. Bu çalışanlar müşterilerin alışveriş sırasında yaşamış olduğu problemlere ve diğer konulara özenle bakmaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0 212 350 79 00 veya [email protected] adreslerini kullanabilirsiniz. Bu sayede Troy kart ile ilgili merak ettiğiniz ve sorun yaşadığınız durumları yetkili kişilere kolay bir şekilde aktarıp, çözüme ulaşabilirsiniz.

 

Troy Kart İndirimleri Neler?

Troy kart indirim konusunda piyasada rakibi olan birçok firma ile rekabet edebilecek düzeyde indirim kampanyaları düzenlemektedir. Çeşitli alanlarda hizmet vermekte olan firmalar ile görüşme yaparak kampanya detaylarını hazırlayan yetkililer çeşitli iletişim kanalları ile bu kampanyaları kullanıcılarına duyurmaktadır. İndirimlerin genel olarak %10 bandında olduğunu söylememizde fayda olduğunu düşünüyoruz. Sizde Troy kartın web sitesinde bulunmakta olan Kampanyalar bölümünden bu türdeki avantajlara ulaşarak kazançlı çıkabilirsiniz. Kampanyanın detaylarını tam bir şekilde okumanız sizler için önemli olacaktır.

 

Troy Kart Hizmet Kalitesi Ne Seviyede?

Müşteri memnuniyetine odaklı bir şekilde çalışmakta olan Troy, alanında yeterli bilgi ve kapasiteye sahip olan çalışanlar ile oldukça profesyonel bir ekip kurmuştur. Bu ekip çeşitli alanlarda görevlerini icra etmektedir. Ekibin büyük bir çoğunluğu sizinde tahmin edeceğiniz gibi müşteri hizmetlerinde görevlerini sürdürmektedir. Eğer Troy kartın müşteri memnuniyetinden tam emin değilseniz çeşitli müşteri yorumlarını paylaşan birçok sitede önemli bilgiler bulabilirsiniz. Bu sitelerden birçoğunda Troy kullanan müşterilerin görüşleri bulunmaktadır. Ayrıca arama motorunuza troy kart ekşi yazarak Ekşi Sözlük adına sahip olan ve birçok yazarın şahsi fikrini paylaştığı platforma ulaşabilirsiniz. Bu platformda Troy Kart hakkında da oldukça önemli görüşler yer almakta. Bu sayede Troy kartı kullanmadan önce kafanızdaki sorulara net cevap almanız mümkün olmaktadır.

 

Troy’un Anlaşmalı Olduğu Bankalar

Ülkemizde hizmet vermekte olan bankaların 17 tanesi milli ödeme yöntemi olan Troy ile anlaşmalı olmaktadır. Ayrıca 3 farklı kurum da bu anlaşmaya dahil olmuşlardır. Banka, kredi ve ön ödemeli kart olarak ifade edilen kart türlerinde alt yapı hizmeti veren Troy, her geçen gün anlaşmalı olduğu kuruluşlara yenilerini ekleme vizyonu ile hareket ederek yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.

 

Neden Troy Kart?

Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi Troy, yerli bir işletme olmaktadır. Troy dışındaki ödeme yöntemlerini kullanmanız yurt dışına para çıkışı anlamına gelmektedir. Ekomimizin çeşitli saldırılar altında olduğu bu zor günlerde yerli bir işletmeyi tercih etmeniz ülkemizin ekonomisini kaldındıracak hamlelerin en baş sıralarında yer almaktadır. Dolayısıyla Troy’u kullanma nedenlerinin en başında Türkiyemizin sınırları içinde kurulan bir marka olması gösterilmektedir.

 

Troy Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Troy kullanmak için Troy ile çalışmakta olan banka ve kuruluşların herhangi birine başvuru yapmanız gerekmektedir. Çeşitli banka, kredi ve ön ödeme sistemi ile çalışan kartlarda troy logosu bulunur. Banka yetkililerinden bu kartları talep ederken troy alt yapısına sahip olan kartları istediğinizi beyan etmeniz gerekiyor. Bu işlem sonunda kısa bir sürede seçtiğiniz karta ve troy ödeme altyapısına sahip olabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız kart işlemlerinde Troy’u kullandığınız için işletme tarafından belirlenen çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bu kampanların başında elbette indirim avantajları yer almaktadır.

 

Troy Kartlar Yurtdışında Geçerli mi?

İlk tanıtıldığı zamanlarda sadece ülkemiz sınırları içinde faaliyet gösteren Troy, 2017 yılında büyük bir atılım yaparak tüm dünyaya açıldı. Yurtdışı seyahatlerinizde troy marka kartınız ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Ancak ödeme yapacağınız işletmeye Troy ile ödeme kabul edip etmediğini sormanız sizler açısından önemli bir detay olacaktır.

 

Yazımızda milli gururumuz olan ödeme yöntemi Troy hakkında aklınıza takılabileceğini düşündüğümüz birçok soruya cevap vermeye çalıştık. Günden güne gelişmekte olan ve hizmet ağını daha da ilerilere götüren işletme, müşteri memnuniyetine oldukça fazla bir özen göstermekte. Troy hakkında daha fazla bilgi almak için firma yetkilileri ile iletişim kurmanız öneriliri. Bu iletişim numara ve mail adresleri web sitelerinin İletişim adı verilen bölümünde bulunmaktadır. Ayrıca imzaladığı kampanyalara her gün yenisi ekleyen şirket önemli avantajları müşterilerine sağlama çabasındadır. Troy logolu kartınız ile bu işletmelerden yapacağınız her alışveriş bahsettiğimiz avantajları yakalamanızı mümkün kılacaktır. Daha birçok önemli detayı Troy kartın web sitesinde bulmanız mümkün olmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz