TEB Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme-2 Şekilde

TEB kredi başvuru sonucu
TEB kredi başvuru sonucu

Teb kredi başvurusu sonrasında sonucunu merak mı ediyorsunuz? TEB kredi başvuru sonucu öğrenmek için iki seçeneğiniz vardır. Bunlardan biri internetten online olarak Başvurum Nerede sistemini kullanarak sorgulama yapmak, diğeri ise çağrı merkezini arayıp müşteri temsilcisine ulaşarak sorgulama yapmaktır. Kredi başvuru sonucunun detaylı olarak nasıl öğrenileceğini inceleyecek olursak:

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Teb 0.89 Kredi – Türkiye Ekonomi Bankası 0.89 Kredi

TEB kredi başvuru sonucu nasıl öğrenilir?

1. İnternet üzerinden Başvurum Nerede sistemini kullanarak:

Bu sistem üzerinden kredi başvuru sonucunu öğrenebileceğiniz gibi, kredi kartı başvuru sonucunu da öğrenebilmektesiniz.

  • Mobilden sorgulama yapmak için buraya tıklayın.
  • Masaüstünden sorgulama yapmak için buraya tıklayın   ( Sol taraftaki menüden “Başvurum Nerede” yazan kısma tıkladığınızda bilgilerinizi gireceksiniz. Sonucu böylece öğrenebilirsiniz. )
  • Açılan sayfadan TC kimlik no, cep telefonu numarası ve resimdeki güvenlik kodunu girin ve Devam butonuna tıklayın. Bu işlem sonrasında masaüstünde Ürün seçimi, mobilde de ürünler sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfadan hem masaüstü hem mobil için başvuru sonucunu öğrenmek istediğiniz ürünü seçin. Eğer başvurduğunuz krediyi bulamıyorsanız ya bankanın telefon şubesini aramalı ya da en yakın TEB şubesine gitmelisiniz.

Göz atabilirsiniz: kredi kartı başvurusu

2. TEB telefon bankacılığını kullanarak:

0850 200 06 66 numarası TEB telefon bankacılığı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanın. Bu bağlantıdan sonra müşteri hizmetlerine kredi başvuru sonucunu öğrenmek istediğinizi bildirirseniz size bu durum hakkında bilgilendirme yapacaktır. Son seçenek olarak ise en yakın TEB şubesine giderek başvurunuzun durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. En yakın şube sayfasına ulaştıktan sonra solda bulunan Şube ve ATM seçili tiklerini arayışınıza göre değiştirebilirsiniz. Sonrasında sağ tarafta yer alan il ve ilçe seçiminden sonra Ara butonuna tıklamanızla birlikte seçmiş olduğunuz il ve ilçeye göre size yakın olan TEB şubeleri listelenecektir. Size kalansa şubeye gidip durumunuzu izah etmektir.

İlginizi çekebilir: TEB Kredi Taşıma İşlemi Nedir-Gerekli Belgeler

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  TEB Kredi Taşıma İşlemi Nedir-Gerekli Belgeler

Güncelleme: 23.08.2019


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz