TEB Büyükçekmece Şubesi

TEB müşterisi olan kişilerin merak ettiği konulardan biri de şubeler hakkındaki bilgilerdir. İlgili şubenin kodu, swift kodu, çalışma saatleri, adresi, telefon numarası, fax numarası gibi tüm bilgiler bu yazıda detaylı bir şekilde anlatılacaktır.

TEB’in genel merkezine ulaşmak için 444 0 666 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numaradan dilerseniz TEB Büyükçekmece numarasına da ulaşmanız mümkün.

İletişim Bilgileri

Telefon Numarası: 0850 204 01 89

Faks Numarası: 0216 636 36 27

Şubenin Bulunduğu Şehir: İstanbul

Şubenin Bulunduğu İlçe: Büyükçekmece

Şubenin Adresi: Dizdariye Mah.Atatürk Cad.No:43 Zemin Kat Büyükçekmece / İstanbul

Şubenin Konumu

Şube Hakkında Diğer Bilgiler

TEB Büyükçekmece Şube Kodu: 189

TEB Büyükçekmece Swift Kodu: TEBUTRIS189

Şube Çalışma Saatleri: İlgili şube saat 09:00 itibariyle çalışmaya başlamakta, 12:30‘da ara vermektedir. 1 saat kadar arası bulunan şube tekrar 13:30 da mesaiye başlamakta ve mesaisi 17:30‘da sonlanmaktadır.

Elbette TEB İnternet bankacılığı, TEB ATM’leri ve TEB telefon bankacılığı hizmetleri üzerinden yapmak istediğiniz birçok işlemi mesai saatleri dışında bile olunsa gerçekleştirebilirsiniz. Bilindiği gibi bankanın çalıştığı saatler dışında başka bankalara para gönderme işlemi gerçekleştirilememekte ve ilgili işlem ertesi iş gününe aktarılmaktadır. Bu sebepten dolayı ilgili para gönderme işlemi haricinde şubeye gitmeden neredeyse tüm bankacılık işlemlerini bahsettiğimiz kanallar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

TEB İnternet Bankacılığı kullanarak işlem gerçekleştirmek isteyen kişiler öncelikler İnternet bankacılığı şifresini almalıdır. Alınan şifre ile sisteme giriş yapabilir ve işlemlerinizi basit birkaç adımla gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak CepteTEB hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Üniversite öğrencisi olan biriyseniz TEB öğrenciler için kredi kartı: ÜniversiTEB’de ilginizi çekebilir. Bu kartın ne gibi avantajları olduğunu öğrenmek ve karta nasıl sahip olacağınız hakkında bilgiler edinmek isterseniz buradan ilgili yazıya erişebilirsiniz.

TEB kredi kartı almak isteyen kişiler de kredi kartı başvurusunun nasıl yapılacağını öğrenerek kredi kartına sahip olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir