TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Bonus  Card’ın ayrıcalıklı dünyasını müşterilerine sunmaktadır. TEB kredi kartlarını kullanarak Bonus üye iş yerlerinden alışveriş imkanı elde edebilir ve yapacağınız bu alışverişlerden Bonus puan kazanma şansına sahip olursunuz. Siz de TEB Bonus Kredi Kartı başvurusu yapmayı düşünüyorsanız aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini seçerek başvurunuzu anında gerçekleştirebilir ve Bonus Card’ın ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon ile kredi kartı başvurusu:

Telefon ile kredi kartı kartı başvurusunu gerçekleştirmek için yapılması gerekenler:

1. TEB müşteri hizmetleri numarası olan 0850 200 06 66 numarası aranmalıdır.

2. Müşteri temsilcisine bağlanılarak ya da menüleri takip ederek kredi başvurusu gerçekleştirilir.

İnternetten kredi kartı başvurusu:TEB internetten kredi kartı başvurusunu gerçekleştirmek için bilgisayar, tablet, telefon ya da internete bağlanabilen herhangi bir cihaza ihtiyacınız olacaktır. Sırasıyla yapmanız gerekenler:

BUNA BAKTINIZ MI?  Akbank kredi kartı ile SGK prim ödemesi

1. Teb Bonus Kredi kartı başvurusu sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın.

2. 11 haneli TC kimlik numaranızı girin.

3. Cep telefonu numaranızı başında sıfır olmadan girin.

4. e-posta adresinizi doğru bir biçimde yazın.

5. ABD ile herhangi bir bağlantınız olup olmadığını belirtin. (Çifte vatandaşlık/Green card/Çalışma&Oturma izni/Doğum ülkesi/Adres & Telefon sahipliği gibi)

6. Resimdeki güvenlik kodunu görünen şekliyle girerek Devam butonuna tıklayın.

7. Devam butonuna bastıktan sonra eğer banka müşterisiyseniz bu durumda internet şubesine giriş yaparak kredi başvurusunda bulunmanız istenecektir. Aksi durumda ise kredi başvurusunu telefonunuza gelen SMS onayı ile yapabileceksiniz.

TEB Bonus Card, TEB Bonus Plus Card, TEB Bonus Premium Card, TEB Total Card, TEB She Card, ÜniversiTEB Bonus Card, TEB Platinum Card, TEB Yıldız Platinum Card, TEB Yıldız Priority Card, TEB Özel Platinum Card, TEB Bonus Sanal Kart, TEB Bonus Ek Kart, TEB Doktor Platinum Card, Sade Card seçeneklerinden dilediğinizi seçerek kredi kartına sahip olabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Kredi Kartı Borcu ATM'den Nasıl Ödenir?

Eğer öğrenciyseniz TEB Bankası öğrenciler için kredi kartı: ÜniversiTEB yazısını okuyarak üniversite öğrencileri için TEB ‘in sunmuş olduğu ÜniversiTEB kredi kartının avantajları hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir