TEB Bankamatik Kartı Şifre Alma

TEB Bankamatik Kartı Şifre Alma
TEB Bankamatik Kartı Şifre Alma

TEB Bankamatik Kartı Şifre Alma

TEB bankamatik kullanarak kart şifresi yenileme şifresini unutmuş ya da güvenlik önlemi olarak şifresini değiştirmek isteyen kişiler için idealdir. TEB kartı için bankamatik kartı için şifre almak için bankanın sunduğu farklı kanallardan faydalanabilirsiniz. Şifre almak için artık bulunduğunuz yeri terk etmenize, banka şubelerinde sıra beklemenize ya da sayısız evrağa imza atmanıza gerek kalmayacak. Sizin için hazırlanan bu rehberde şifre almayı, bankanın bankamatik uygulamaları ile neler yapabileceğinizi ve konu hakkında diğer detaylara ulaşabileceksiniz.

İlginizi çekebilir:

CEPTETEB ile Bankamatik Kartı Şifresi Almak

CEPTETEB bankamatik şifresi alımı sayesinde işlemlerinizi yaparken zamandan tasarruf edersiniz. Banka şubesine gitmek zorunda kalmazsınız. CEPTETEB uygulamalarından faydalanmak isteniz, online başvuru yapmanız gerekiyor. Dilerseniz 0 850 200 0 666 nolu telefon şubesini arayabilir ve size en yakın banka şubesini bir kereye mahsus olmak üzere ziyaret edebilirsiniz.

TEB Anında Parola ile Bankamatik Kartı Şifre Almak

Anında Parola ile bankamatik şifresi almak internet üzerinden gerçekleştirilebilir. Anında parola ile parolanızı almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli:

 • Başvuru şeklinizi seçin. (Kredi kartı, banka kartı, henüz TEB müşterisi değilim seçenekleri karşınıza çıkacak.)
 • Kredi kartı numaranızı girin.
 • Kart güvenlik no girin. (Kartınızın arka yüzünde bulunan son 3 rakamdır.)
 • Şifrenizi girin.
 • Cep tel no girin.
 • Güvenlik kodunu girin.
 • SMS doğrulama kısmında, telefonunuza gönderilen numarayı giriniz.

TEB kartı için bankamatik kartı için şifre almak CEPTETEB ile işte bu kadar kolay!

Sesli Yanıt Sistemi ile TEB Bankamatik Kartı Şifre Alma

Sesli yanıt sistemini kullanarak şifre almak için TEB müşterileri 444 0 666 hatlı telefon numarasını arayabilirler. IVR sizi gerekli soruları sorarak yönlendirecektir. Eğer şifrenizi bu sistemden alamıyorsanız aşağıdaki öneriler işinize yaracaktır:

 • Şifre tuşlaması yaparken telefon ekranınızın temiz olduğundan emin olun,
 • Sistem şifre kontrolü için sizden 2 defa şifre kodlamanızı isteyecek. 2 şifre birbiri ile eşleşmezse sistem hata verir.
 • Şifrenizi belirlerken ardışık, sıraları ya da aynı rakamlardan oluşan kombinasyonları kullanamazsınız. 1907, 1453 gibi tarihlerde sistem tarafından kabul edilmez.
 • İşlem sırasında sizde CVV kodu istenecek. Bu kod kartın arkasında yazılı olan 6 haneli sayı değildir. Son 3 hane yazılmalıdır.

İlgili Yazılarımız;

  • TEB Kredi Kartı Limit Arttırma (Yükseltme) Nasıl Yapılır? Yazıya Git
  • TEB Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır? Yazıya Git
  • Teb 0.89 Kredi – Türkiye Ekonomi Bankası 0.89 Kredi Yazıya Git

TEB İnternet Şubesine Şifre ile Giriş Nasıl Yapılır?

TEB internet şubesine şifreyle giriş yapmak isterseniz, 3 farklı alternatifiniz bulunuyor:

 • Tek kullanımlık şifre ile giriş,
 • Pratik şifre ile giriş,
 • Mobil imza ile giriş.

Tek kullanımlık şifre ile giriş yaptığınız zaman cep telefonunuza bir şifre SMS aracılığı ile gönderilir. Telefonunuza gelen şifreyi, belirli bir süre içinde sisteme girmeniz gerekir. Her giriş yaptığınız zaman bu işlemi tekrar edersiniz.

Pratik şifre ile giriş yaptığınız zaman, bankadan daha önceden almış olduğunuz şifreyi kullanırsınız. Bunun için, hesabınıza giriş yapın. Pratik şifre sekmesini tıklayın, buradan CEPTEB internet şube işlemlerimi yapmak istiyorum adımını seçin. Bir kere tanımladığınız şifreyi sonraki girişlerinizde de kullanabileceksiniz.

TEB İnternet Şubesine Mobil İmza ile Giriş Nasıl Yapılır?

TEB internet şubesine mobil imzayla giriş yaparken, cep telefonunuzdan müşteri temsilcisine ulaşmanız gerekir. Bu uygulama BDDK’nın yayınlamış olduğu yönetmelik ile birlikte 2000 yılından bu yana aktif olarak kullanılmaktadır. Şifrenizi değiştirmek isterseniz müşteri temsilciniz ile 0 850 200 0 600 hatlı numarayı arayarak görüşebilirsiniz. Buradan parolamı unuttum menüsünden parola alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/teb-bankamatikte-param-kaldi-ne-yapmaliyim/
 2. https://www.kredivepara.com/teb-bonus-kredi-karti-basvurusu/
 3. https://www.kredivepara.com/teb-ogrenciler-icin-kredi-karti-universiteb/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz