Teb 0.89 Kredi – Türkiye Ekonomi Bankası 0.89 Kredi

Teb 0.98 Kredi – Türkiye Ekonomi Bankası 0.98 Kredi
Teb 0.98 Kredi – Türkiye Ekonomi Bankası 0.98 Kredi

Teb 0.89 kredi imkanı ile kredi ihtiyacı olan insanların ilgisini çekmeyi başardı. Türk Ekonomi Bankası 0.89 kredi tüm kredi çeşitleri için geçerli değil. Konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi alacak olan tüm müşteriler için kredi oranları düşürüldü; ama  TEB %0.89 kredi sadece konut kredisi alacaklar için geçerliydi. Ancak son güncelleme ile ihtiyaç kredisi oranıda 0.89 olarak güncellendi.

Buradan kredi hesaplama sayfamıza giderek en uygun krediyi bulabilirsiniz.

TEB konut kredisi faiz oranı 0.89 olurken taşıt kredisi faiz oranları da 1.10’e düştü. Eğer konut, ihtiyaç veya taşıt kredisi çekecekseniz en uygun kredi imkanı şüphesiz ki Türk Ekonomi Bankasında. Kamu çalışanlarına özel yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası da kaldığı yerden devam ediyor. TEB’İN kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi oranı ise 0.95.

Göz atabilirsiniz: TEB Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme-2 Şekilde

TEB Bankası Kredi Oranları Hakkında Cemal Kişmir’den Açıklama

TEB bankası kredi oranlarında ki ciddi düşüş sonrasında Türkiye Ekonomi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Cemal Kişmir yaptığı açıklamada, piyasada hareketli gelişmeler sonrasında kredi faiz oranlarının yükseldiğine dikkat çekerken kredi faiz oranlarının 2018 sonu itibariyle yükselmeye başladığını belirtti. Bünyesinde ki müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak faiz oranlarında düzeltmeye gittiklerini belirten Cemal Kişmir, en rekabetçi faiz oranlarının kendilerinde olduğunu iddia etti. Tüketici kredileri ile birlikte bankacılığın tüm alanlarında etkili olduklarını savunan Kişmir, yıl içerisinde daha yeni düzenlemeler yapacaklarını söyledi.

TEB 0.89 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB bankasının konut kredisi adı altında sunduğu TEB 0.89 kredi kampanyasına başvurmak için Teb sitesinin krediler bölümünden konut kredisini seçmeli ve karşınıza çıkan ekranda ki bilgileri kusursuz bir şekilde doldurmalısınız. İlk etapta sizden kimlik numaranız ile birlikte cep telefonu numaranız istenilecektir. Birde Amerika Birleşik Devletleri ile bir bağınızın olup olmadığı sorulacaktır. Sonraki aşamalarda ise, kredi ile ilgili bilgileri ve çalışma, gelir bilgilerini girmeniz sizden istenilecektir. Tüm bilgileri eğer doğru bir şekilde girdiyseniz başvurunuz alınacaktır. Başvuru sonuçları genelde 48 saat içinde sonuçlandırılmaktadır ve mesai olmadığı günlerde bu süreç uzayabilmektedir.

TEB Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB taşıt kredisi başvurunuz için başvurunuzu TEB web sitesi üzerinden yapabiliyorsunuz. Teb taşıt kredisi bölümünde yer alan hemen başvur menüsüne tıklayarak sizde hayalinizde ki araca almak için ilk adımı atabilirsiniz. TEB taşıt kredisi için sizden istenilecek belgeler vardır ve bu belgeler olmadan krediniz sonuçlanmayacaktır. 48 aya kadar bu banka üzerinden kredi çekebilme fırsatınız bulunuyor.

Bireysel Taşıt kredisi için istenilen belgeler;

  • Kimlik fotokopisi (bunun yerine ehliyet fotokopinizi de verebilirsiniz)
  • Ne kadar gelirinizin olduğunu gösteren belge (eğer gelirinizi ispatlayamazsanız kredi çekme şansınızda oldukça düşük olacaktır.
  • Serbest meslek sahipleri için vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi. Aynı zamanda işletme sahiplerinin ve serbest meslek erbaplarının son 3 yıla dönük bilançosu istenilmektedir.
  • Son olarak hangi aracı almak istiyorsanız proforma faturasını bankaya götürmelisiniz. Eğer alınacak araç 2. El ise ruhsat fotokopisinin götürülmesi yeterli olacaktır.

Ticari taşıt kredisi için istenilen belgeler;

  • Yukarıda bireysel taşıt kredisi için istenilen belgelerin tümü ve aşağıda ekstradan istenilen belgeler
  • Firma ortaklarının kimlik fotokopisi (Eğer kefil var ise kefillerin kimlik fotokopisi)
  • Güncel vergi levhası
  • Noterden alınan imza sirküleri

Neden TEB 0.89 Kredisinden Faydalanmalıyım?

Her insan alacağı konut için kredi çekecek ise bu kredinin en uygun olanını bulmak ister. İşte bu yüzden de en uygun krediyi sunan TEB 0.89 kredisi ev alacaklar için oldukça ideal ve hesaplı bir kredi.

Güncelleme: 14.02.2020

TEB ve daha bir sürü banka faiz oranlarını düşürmüştür.Bu yazımızı sizlerle paylaştığımızda faiz oranı %1.49 ‘du. 09.09.2019 itibariyle faiz 1.25 e inmiştir. 02.10.2019 tarihiyle 1.18 ‘ e düşmüştür. 16.12.2019 Tarihi itibariyle oran güncellenerek 0.98 ‘e düşmüştür. 14.02.2020 Tarihi ile 0.89 orana düşmüştür.

İlginizi çekebilir: TEB Kredi Taşıma İşlemi Nedir-Gerekli Belgeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz