Swipe Coin (SXP) Nedir?

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Swipe Coin kripto para piyasası içerisinde yer alan bir coindir. Kişilerin kripto para piyasasına daha fazla ağırlık vermesi ile birlikte de altcoinler de dikkat çekmektedir. Swipe Coin de bir altcoin olarak piyasada yer almaktadır. Sahibi Joselito Lizarondo olan Swipe şirketine ait bir para birimi olarak bulunur. Bu altcoini kullananların VISA, banka kartı ve çoklu cüzdan gibi ödeme yollarından faydalanma imkanı vardır.

Swipe Coin Nasıl Alınır?

Swipe Coin almak isteyen kişilerin kripto para piyasasını yöneten Binance üzerinden alım yapması gereklidir. Ayrıca Bittrex, Kucoin, Bithumb gibi alanında büyük olan borsalar ile de alımı yapılabilmektedir.

 

Binance üyeliği gerçekleştiren kişiler, hesaplarına giriş yaparak kolaylıkla altcoinlerini alabilirler. Binance Türkçe olarak da kullanılabildiği için birçok kripto para yatırımcısının kullandığı bir alandır. Üyeliğini tamamlayan kişiler kripto para alma alanına girerek, Swipe Coin ya da SXP olarak yazabilir ve satın alma işlemini başlatabilirler.

Swipe Coin Ne İşe Yarar?

Swipe Coin birçok farklı avantajı alan kullanıcılara sunmaktadır. Kişiler Swipe kullanıyorlar ise cüzdan uygulaması kullanabilir ve uygulama içerisinden bakiyeleri ile işlem gerçekleştirebilirler. Ayrıca Swipe uygulaması üzerinden hediye kartları da alınabilmektedir. Swipe Coin işlem fiyatları az olduğu için en çok tercih edilen altcoinlerden birisi olarak kripto para piyasasında yer almaktadır.

Swipe Coin Artar Mı?

26 Ağustos 2019 tarihinden beri kripto para piyasasında olan Swipe Coin henüz sektörde yenidir. Yeni olduğu için analiz uzmanları henüz bir yorum yapamamaktadırlar. Ancak yeni bir kripto para olduğu için kişilerin yatırım yapma konusunda endişeleri de bulunmaktadır.

Swipe Coin Güvenilir Mi?

Swipe Coin, Swipe şirketine bağlı olduğu için güvenilir bir altcoin olarak nitelendirilebilmektedir. İçerisinde bulunduğu süre içerisinde herhangi bir güven sorunu yaratacak bir durumu olmamıştır. Ancak kripto para piyasasında yeni yer almasından dolayı daha oturmuş bir altcoin değildir. Sıklıkla fiyat değişimleri olmakta ve ani yükseliş ya da düşüşleri ile dikkat çekmektedir. Biraz zaman sonucunda güvenilir bir altcoin olarak piyasada satışının gerçekleştirilebileceği ön görülmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz