Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2020

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar
Şubeye gitmeden kredi veren bankalar
blank
blank

Şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi veren bankalar sayesinde bulunduğunuz yerden kredi kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Şubeye gitmeden kredi kullanmak pratiktir, zamandan kazanırsınız, kredi kullanmak için fazla efor sarf etmeniz gerekmez. Bankalardan şubeye gitmeden kredi kullandığınız zaman uzun uzun evraklar imzalamak zorunda kalmazsınız, sıkıcı evraklarla uğraşmaktan kurtulursunuz. Talep ettiğiniz kredi bedeli, koşulları taşımanız halinde banka hesabınıza yatar. Dilerseniz kredinizi banka şubesinden, banka ATM’sinden çekebilir ya da internetten harcama yapmaya başlayabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Kolay Kredi Veren Bankalar

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi

Akbank şubeye gitmeden kredi kullanımı sayesinde kredi başvurusu yapın ve 20 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacınızı karşılayın. Hem de hiçbir belge ibraz etmenize gerek yok. İmzalarla uğraşmak yok. 36 ay vadeye kadar kredi kullanmak ve zamandan kazanmak var! Akbank kredisi kullanmak için 3 farkl yöntem arasından sizin için en uygun olanından bir tanesini tercih edebilirsiniz:

 • Akbank resmi internet sitesi,
 • Akbank direk mobil internet bankacılığı,
 • Akbank mobil bankacılık.

Bu 3 kanaldan da yapmanız gereken şey başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurmaktır. Bankaya eksik bilgi ibraz etmeniz halinde sorumluluk size ait olacaktır. Başvurunuz değerlendirmeye alınmadan, usulen reddedilecektir. Kredi başvurunuzun reddedilmesi dolayısıyla kredi notunuz düşebilir. Kredi için başvuru yapmadan önce belgeleriniz tamam olduğunu kontrol etmenizde fayda var.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Akbank Sim Kart (Telefon) Bloke Kaldırma

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Örnek Ödeme Planı Nasıl Olur?

Akbank şubeye gitmeden kredi kullanımında örnek ödeme planı şu şekilde olacaktır;

 • 10 bin TL kredi kullanmanız halinde,
 • 36 ay vadeli,
 • Şubeye gitmeden kredi türünden faydalandığınız zaman,

Faiz oranı yüzde 2,77 olacaktır. BU hesaba göre aylık 480 TL ödemeniz gerekir. Bankaya ödemeniz gereken masraflar hariç yapmanız gereken toplam ödeme 17 bin 346 TL olur.

Kredi için başvurunuzu müşteri hizmetlerini arayarak yapmak isterseniz, telefonlarınızdan 444 25 25 numarasını tuşlayın ve bankaya talebinizi iletin.

Göz Atabilirsiniz;

Garanti Bankası’na Gelin Şubeye Gitmeden 5 Dakikada Kredi Kullanın

Garanti Bankası şubesinde 5 dakika kredi kullanmak isterseniz, iki farklı kanaldan başvurularınızı bankaya iletebilirsiniz. Dilerseniz Garanti İnternet bankacılığını kullanın ya da Garanti cep uygulamasını tercih edin. Garanti cep uygulaması IOS işletimci ile çalışan telefonlar için App Store üzerinden, Android işletimcisi olan telefonlar için Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Kredinin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Banka faiz oranları yüzde 1,29’dur.
 • Krediniz 75 bin TL ve üzeri olacaksa kredi faiz oranı 2,59’a kadar çıkar.
 • 10 bin TL değerinde kredi kullandığınız zaman aylık faiz oranı yüzde 2,67 olacaktır.

İlginizi çekebilir: En Kolay Kredi Veren Banka Hangisi?

Garanti Bankası’na Gelin Şubeye Gitmeden 5 Dakikada Kredi Kullanımında Örnek Ödeme Planı Nasıl Olur?

Garanti Bankası şubesinde 5 dakika kredi kullanımında örnek ödeme planı 10 bin TL için şu şekilde olacaktır:

 • 36 ay vadeli,
 • Aylık yüzde 2,69 oranı ile,

Ödemeniz gereken aylık taksit miktarı 472 TL’dir. Masraflar dahil olmadan ödemeniz gereken toplam tutar 16 bin 995 TL’dir. Bankaya kredi tahsis ücreti ve dosya masraf ücreti gibi ek bedeller de ödemeniz gerekeceğinden bu tutar artacaktır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  İş Kurmak için Kredi Veren Bankalar 2020

Yapı Kredi Bankası Nakit İhtiyaçlarınıza Çözüm Buluyor

Yapı Kredi Banksı ile nakit ihtiyaçlarına çözümler sayesinde ihtiyacınız olan nakit parayı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem de kredi başvurusunu online olarak yapabilirsiniz. Paranız, kredinizin onaylanması halinde anında hesabınıza yatırılır. Kredi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kredi faiz oranları yüzde 1,27’den başlar.
 • Kredi miktarı ne kadar yüksek olursa, kredi faiz oranı da o kadar düşer.
 • Kredi miktarı en çok 10 bin TL olabilir.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Krediye başvurmak için aşağıdaki kanallardan bir tanesini tercih edebilirsiniz:

Yapı Kredi Bankası Örnek Ödeme Planı Nasıl Olur?

Yapı Kredi Bankası örnek ödeme planı önceden bilindiği zaman, kişiler aylık ödemeleri gereken miktarın ne kadar olduğunu ve kredi kullanım masraflarını öğrenebilirler.

Kredi kapsamında 10 bin TL kredi kullandığınız zaman, aylık faiz oranı yüzde 2,76 olacaktır. Fakat kredi faiz oranı başvuru yapan kişinin özelinde değişiklik gösterebilir. 36 ay vade yapmanız halinde aylık ödemeniz gereken tutar 479 TL olur. Masraf bedeli içine dahil edilmeden toplam ödeme bedeli 17 bin 315 TL olur.

QNB Finansbank Online Kredi ile Bankaya Gitmeden Kredi Kullanabilirsiniz

QNB Finansbank online kredi kullanabilir, ihtiyaç duyduğunuz nakit paraya kolayca sahip olabilirsiniz. Hem de bankaya hiçbir belge ibraz etmenize gerek kalmayacak. Bu şekilde 30 bin TL’ye kadar kredi çekmeniz mümkün olacak. Faiz oranları ayda yüzde 1,26’dan başladığından geri ödemelerinizi kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Vade süresi en çok 36 aya kadar uzatılabilir. Eğer aylık daha az ödeme yapmak istiyorum derseniz vade süresinin uzun olması tam da size göre olacak. Bankaya gitmeden kredi kullanmak için aşağıdaki başvuru kanallarından bir tanesini tercih edebilirsiniz:

 • QNB Finanbank mobil bankacılık,
 • QNB Finansbank internet bankacılığı,
 • QNB Finansbank online kredi başvurusu,
 • QNB Finasnbank müşteri hizmetleri (0 850 222 0 900 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz.).
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Anadolubank Telefon Numarası Güncelleme (değiştirme) Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank Online Kredi Örnek Ödeme Planı Nasıl Olur?

QNB Finansbank online kredi örnek ödeme planı şu şekilde olacaktır:

10 bin TL değerinde kredi kullandığınız zaman, 36 ay vade yapmanız halinde, faiz oranı aylık yüzde 2,22 olacak. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 435 olacak. Toplamda yapmanız gereken aylık ödeme miktarı 15 bin 723 TL olur.

Banka kişiye özel faiz oranı uygulaması yapar. Yani herkes için geçerli olan faiz oranı aynı olmayabilir. Faiz oranlarının belirlenmesinde kişinin kredi notu değerlendirmeye alınır. Kredi notu yüksek olan kişiler için faiz oranları göreceli olarak daha az olur. Kredi notu riskli aralıkta bulunan kişilerin kredi kullanmaları daha zor olur. Bankalar bu kişilere kredi vermeyi risk olarak gördüğünden kredi faiz oranlarını yükseltir.

Göz atmanızda fayda var: Findeks Kredi Notu Kaç Olmalıdır?

QNB Finansbank Online Kredi Kullanabilmek için Kredi Notu Kaç Olmalı?

QNB Finansbank online kredi kullanabilmek için kredi notunuzun yüksek olmasını istiyorsanız, ödemelerinizi zamanında yapmanız çok önemlidir. Kredi ödemesinin bir gün bile gecikmiş olması, kredinin gecikmesi anlamına geleceğinden, kredi notunuz düşer. Kredinizin yüksek tutmanız için diğer önemli ipucu, kredi başvurusunu çok sık yapmamanızdır. Kredi başvurusu yaptığınız fakat kredi başvurunuz reddedildiyse yeniden kredi başvurusu yapmayın. Yeni bir kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzun yüksek olması gerekir.

Findeks kredi notunuzu her zaman 5 TL gibi cüzi bir ücret karşılığında öğrenebilirsiniz. Başvurunuzu yapmadan önce kredi notunuzun kaç olduğunu öğrenirseniz buna göre önlem alabilirsiniz. Kredi notunuz düşükse ödemelerinizi düzenli yapmayı ihmal etmeyin. Borçlarınızı zamanında ödeyin ve gerekirse otomatik ödeme talimatı verin. Kredi kartınız yoksa yeni kart talebinde bulunun. Kredi kartının limiti başlangıç için önce düşük olabilir.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

 1. https://www.kredivepara.com/garanti-bankasi-aninda-kredi-basvurusu/
 2. https://www.kredivepara.com/aninda-para-veren-kredi-veren-bankalar-yerler/
 3. https://www.kredivepara.com/sehit-ailelerine-faizsiz-kredi-veren-bankalar-2020/
 4. https://www.kredivepara.com/sms-ile-kredi-basvurusu/
 5. https://www.kredivepara.com/burgan-bank-kredi-oranlari/

Şehit ailelerine faizsiz kredi veren bankalar ve başvuru şartları hakkında detayları bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz