Sodexo Müşteri Hizmetleri Numarasına Nasıl Ulaşırım?

Sodexo Müşteri Hizmetleri Numarası Nasıl Ulaşırım?
Sodexo Müşteri Hizmetleri Numarası Nasıl Ulaşırım?

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Sodexo müşteri hizmetleri numarasına nasıl ulaşırım? Sodexo çağrı merkezi numarası kaçtır? Sodexo ile iletişimi sağlayamayanlar için vereceğimiz bilgiler ile birlikte kolay yoldan bir telefon ile nasıl arama yapabilirsiniz bunun bilgisini vereceğiz. İş verenler, çalışanlarına yemek ihtiyaçlarını karşılamak için yemek kartı, diğer bir adıyla yemek fişi vermektedir. Bu kartlar ile çalışanlar kartlarla uyumlu üye iş yerlerinden istedikleri gibi yemek ihtiyaçlarını karşılayabilir. Ayrıca bu kartlar marketlerde de geçerlidir. Fransız bir şirket olan Sodexo da 1993 yılından biri ülkemizde hizmet vermektedir. Bu kartlar ile birçok kampanyadan faydalanabilir ve harcamalarınızı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda müşteri hizmetlerine istediğiniz gün ulaşabilmeniz mümkün. Aşağıda sizinle Sodexo müşteri hizmetleri hakkında bilgi verdik. Sodexo’nun sunduğu avantajlar hakkında merak ettikleriniz için de yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Sodexo Nedir? Avantajları Nelerdir?

Şirket ve kurumlar, çalışanların yemek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yemek kartları vermektir. Yemek fişi olarak da bilinen bu durum karşısında hem çalışanlar hem de iş verenler birçok avantaj elde etmektedir. Sodexo da yemek kartı sunan bir şirket olup 45.000’den fazla üye iş yeri ile hizmet vermektedir. Restoran ve market alışverişlerinizi bu kartınızla yapabilirsiniz. Kartınızla yaptığınız harcamalar sonucunda puan kazanabilir ve bu puanları harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca, online sipariş verebilir, verdiğiniz siparişleri kontrol edebilir ve geçmiş hareketleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siparişiniz sisteme aktarılmadan 15 dakika içerisinde de değişim ve silme gibi işlemler yapabilmeniz mümkün. Bunun dışında internet sitesi üzerinden size yakın üye iş yerlerini görüntüleyebilir ve bakiye sorgulama yapabilirsiniz. İş verenler için de bu kart oldukça avantajlıdır. Böylece çalışanların yemek ihtiyaçları konusunda giderlerin azalmasına ve aynı zamanda vergi avantajı sağlamaktadır.

Göz atabilirsiniz;

Sodexo Müşteri Hizmetleri

Kartınız ile ilgili bir sorunla karşılaştığınızda veya şikayetiniz olduğu zaman müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Sodexo çağrı merkezi saat 08:00 ile 00:00 saatleri arasında aktif olup haftanın her günü arayabilirsiniz.

  • Sodexo Çağrı Merkezi: 444 72 77

Sodexo çağrı merkezi üzerinden ayrıca kartın sunduğu avantajlar hakkında da bilgi sahibi olabilir ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Kartınızın kaybolması, çalınması veya şüpheli işlem durumunda da hemen müşteri hizmetlerini arayarak durumunuzu bildirebilirsiniz. Kartınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bunun dışında geçici olarak da bloke edebilme ihtimaliniz vardır. Geçici bloke durumlarında da istediğiniz zaman blokajı kaldırabilirsiniz.

Yukarıda sizinle Sodexo yemek kartı hakkında bilgi verdik. Uzun yıllardır hizmet vermekte olup, birçok şirket bu kartı tercih etmektedir. Yemek kartları, maalesef, her yerde geçerli olmamaktadır. Bunun için, harcama yapmadan önce üye işyerleri hakkında bilgi sahibi olmanız sizin için avantajlı olacaktır. Hangi restoran ve marketlerden alışveriş yapacağınızı merak ediyorsanız www.sodexoavantaj.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres ile hem bakiye sorgulama hem de verilen kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/sodexo-bakiye-sorgulama-nasil-olur/
  2. https://www.kredivepara.com/multinet-gecen-yerler-ve-multinet-gecen-marketler/
  3. https://www.kredivepara.com/izmir-sodexo-gecen-yerler-ve-marketler/
  4. https://www.kredivepara.com/ankara-sodexo-gecen-yerler/
  5. https://www.kredivepara.com/sodexo-bakiye-sorgulama-nasil-olur/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz