Sodexo Gift Pass Nedir? Kullanımı Nasıl Olur?

Sodexo Gift Pass
Sodexo Gift Pass

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Sodexo Gift pass kullanımı nasıl olur? Sodexo gift pass nedir? Sodexo şirketler tarafından verilen yemek kartıdır. Bu yemek kartının aylık yemek masrafları haricinde çalışanlarına şirketlerin yaptığı bir başka avantajlı durumlarda olabilir. Bu sodexo kartlarına hediye çekleri, gift pass bakiyesi yüklenebilir. Bu durumda şirket çalışanlarına patronları tarafından bir jest yapılmış olur. Sodexo kartlarına gift pass yüklenmesi genellikle uzun süreli çalışan, iyi çalışan personellere bayramlarda, yılbaşlarında veya doğum günlerinde yapılır. Gift pass hediye çeklerini sodexo gift geçen yerlerde kullanabilirsiniz. Bu sadece yemekler için değil ayrıca mağazalarda ve marketlerde de kullanmanız mümkündür.

Sodexo Gift Nedir? Nasıl Yüklenir?

Bu yüklemeler genellikle şirketler tarafından yapılmaktadır. Gift pass çalışanların çalışma durumlarına göre yapılan bir nevi hediye çeki olarak da bilinmektedir. 1.000 TL ve üzerinde yapılan bu giftler aslında sodexo’nun işyerlerine verdiği bir hediye çekidir. Örneğin sürekli olarak sodexo kullanan bir şirketseniz firma size ödül olarak gift passı verebilir. Bu sayede sizde bu verilen hediyeyi çalışanlarınıza dağıtabilirsiniz.

Gift pass harcamalarınızda üye işyerleri ile birlikte işlem yaparsanız ayrıca bu harcamalarınızdan da %40 civarında bir hediye gift kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız giftler ise sadece o yaptığınız alışverişlerde kullanılmaktadır.

Sodexo Gift Pass Nerede Geçer?

Sodexo gift passın her sodexo geçen yerde geçmediğini söylemek istiyoruz. Bazı restoranlar, bazı alışveriş mağazaları ve marketlerde geçen bu uygulama her yerde geçmemektedir. Restoranlarda ödeme yapacağınız zaman sorarak öğrenebilir veya resmi internet sitesi üzerinden hangi mağazalarda geçtiğini görebilirsiniz. Sodexo giyim geçen mağazaları da resmi internet sitesinde bulunduğunuz il ve ilçelerin aramasını yaparak size en yakın olan yeri görebilirsiniz.

Sodexo gift passle alışverişleri yapacağınız yerde diğer sodexo kampanyaları kullanılmamaktadır. Eğer gift pass kullanımı yapacaksanız ödeme yapmadan önce bunu söylemeniz gerekiyor. Yoksa sizin kendi hesabınızdan para çekilebilir. Ödeme esnasında gift pass kullanacağınızı söyleyebilirsiniz. Bu durum hediye çekleri, hediye bakiyeleri içinde geçerlidir. İşlem yapmadan önce belirtmezseniz kendi bakiyeniz üzerinden işlem yapılacaktır.

Göz Atabilirsiniz:

Sodexo Hediye Sorgulama

Sodexo gift pass veya hediye çeki sorgulaması yapmak istiyorsanız bu kartın uygulamasını Google play veya APP store üzerinden indirebilirsiniz. Kart bilgileriniz,, cep telefonunuzu, şifrenizi belirledikten sonra bu uygulama ile tüm detaylı sodexo bakiyenizi sorgulama yapabilirsiniz. Ne kadar hediye paranızın olduğunu, misket para ne kadar biriktirdiğinizi, kartınızda ne kadar para kaldığını, son yaptığınız tüm alışverişleri bu uygulama ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Eğer mobil uygulama üzerinden işlem yapmak istemiyorsanız resmi internet sitesi üzerinden bir üyelik oluşturup tüm bakiye bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden ne kadar hediye çekinizin olduğunu da görmeniz mümkün. Ayrıca alışveriş yaptıktan sonra kalan gift passlarınızı ve kendi bakiyenizi öğrenmeniz mümkündür. Bu işlemler için en uygun mobil uygulamadır. Mobil uygulama ile 7 gün 24 saat sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sodexo Şehirler, Marketler ve Geçen Yerler;

  1. https://www.kredivepara.com/izmir-sodexo-gecen-yerler-ve-marketler/
  2. https://www.kredivepara.com/ankara-sodexo-gecen-yerler/
  3. https://www.kredivepara.com/istanbul-sodexo-gecen-yerler/
  4. https://www.kredivepara.com/sodexo-gecen-yerler-ve-marketler/
  5. https://www.kredivepara.com/izmir-ticket-gecen-yerler-ve-marketler/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz