Sodexo Bakiye Sorgulama Nasıl Olur?

Sodexo Bakiye Sorgulama Nasıl Olur?
Sodexo Bakiye Sorgulama Nasıl Olur?

Makalenin İçerisinde Neler Var?

blank
blank

Sodexo bakiye sorgulama nasıl olur? Sodexo kart bakiyesi öğrenme işlemlerini nasıl yaparım? Şimdi sizlere bu konuda detaylı bilgiler vereceğiz. Sodexo kartlar bilindiği gibi işyerlerinin çalışanları için verdiği bir yemek kartıdır. Bu kart aylık olarak iş yerlerinin muhasebesinin talimatlarıyla sodexo firması tarafından doldurulmaktadır. Bu şekilde şirketler çalışanların aylık yemek masraflarını bu kartlara yükleyerek karşılayabilmektedir.

  1. İzmir Ticket Geçen Yerler ve Marketler içeriğe git
  2. Ticket Geçen Yerler ve Marketler içeriğe git
  3. İstanbul Ticket Geçen Yerler ve Marketler içeriğe git
  4. Ankara Ticket Geçen Yerler ve Marketler içeriğe git
  5. İzmir Sodexo Geçen Yerler ve Marketler içeriğe git

Sodexo kartlarına genellikle yüklemeler maaş zamanı veya ayın başında yapılmaktadır. Bu şirketin sodexo ile anlaşmasına göre değişecektir. Bu durumda harcamalarınız ve para yatıp yapmadığını sizde sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için resmi internet sitesi veya mobil uygulamadan destek alabiliyorsunuz. Sizlere yazımızda sodexo bakiye sorgulama hakkında bilgiler vereceğiz.

Göz Atabilirsiniz:

Sodexo Bakiye Sorgulama

Sodexo bakiye sorgulaması yapmak istiyorsanız bu işlemi birçok yolla yapabilirsiniz. Kart bakiyeniz yüklendiğinde şirkete ait cep telefonunuza bir mesaj gelecektir. Ayrıca sizin bildirimleri açmanız durumunda da yaptığınız tüm alışverişlerde SMS alabilirsiniz. Sodexo kartınızın bakiyesini öğrenmek için bir alışveriş yaptığınızda yada yemek yediğinizde işlem yaptığınız yere rica ederek sorabilirsiniz. Kişiler alışverişleri çektikten sonra sizin sodexo kartınızda ne kadar limit olduğunu söyleyebilirler.

Bu işlem haricinde yemek kartınızın bakiye sorgulama işlemlerini resmi internet sitesi üzerinden kayıt olarak yapabilirsiniz. Bakiye sorgulama işlemleri için herhangi bir ücret alınmamaktadır. İstediğiniz zaman internet sitesinden ne kadar bakiyenizin kaldığını, nereye ne harcama yaptığınızı görebilirsiniz.

Sodexo Yemek Kartı Bakiye Öğrenme İşlemi

Sodexo kart sahipleri genel olarak bakiye sorgulama, harcamalarını öğrenmek için yemek kartının uygulamasını indirerek de bu işlemi yapabilirler. Google Play ve APP storeden sodexo uygulamasını indirdiğinizde tüm kartınız ile ilgili bilgileri buradan istediğiniz zaman görebilirsiniz. Sodexo kartınız ile yaptığınız alışverişleri ve sodexo bakiye yüklenmelerinin ne zaman yapıldığını da bu uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz. Bu işlemler için bir ücret ödemezsiniz.

Sodexo Bakiye Yüklemesi

Sodexo kart bakiyesi yüklemesini sadece şirketler yapar. Siz kendiniz bu kartınıza bakiye yüklemesi yapamazsınız. Çalıştığınız şirket siz işe başladığınız zaman sodexo sitesi üzerinden sizin adınıza bir üyelik oluşturur. Aylık ne kadar ödeme yapacağını da belirttikten sonra aylık otomatik olarak paranız güncellenecektir. Örneğin 500 liralık bir yükleme yapıldı ama bunun siz 400 lirasını harcadıysanız 100 lira diğer aya aktarılmaz. Yine ay başında 500 lira yüklenecektir. Bu yüzden sodexo kartı olanlar bu kalan paralarını da harcamak istemektedirler. Siz kartınızda olan bakiyeyi isterseniz 1 günde, isterseniz 30 günde bitirebilirsiniz. Kartınızda bakiye bittiği zaman sizin yükleme yapma imkanınız yoktur.

Sedexo kart iptalini de siz yapamazsınız. İşten çıktığınız zaman çalıştığınız yer bu kartın iptalini verecektir. Elinizde olan kartı teslim etmeseniz bile iptal olduğu için yaptığınız alışverişlerde geçmeyecektir. İptal işlemlerini de siz manuel olarak yapamazsınız. Sadece şirketinizin talimatları ile sodexo iptali yapılmaktadır.

Sizlere bu yazımızda sodexo bakiye sorgulama hakkında bilgiler verdik. En uygun yöntem sedexo uygulaması ile yapılan yöntemdir. Bu yöntem ile sürekli olarak ne kadar bakiyenizin kaldığını görebilirsiniz.

Sodexo Şehirler, Marketler ve Geçen Yerler;

  1. https://www.kredivepara.com/izmir-sodexo-gecen-yerler-ve-marketler/
  2. https://www.kredivepara.com/ankara-sodexo-gecen-yerler/
  3. https://www.kredivepara.com/istanbul-sodexo-gecen-yerler/
  4. https://www.kredivepara.com/sodexo-gecen-yerler-ve-marketler/
  5. https://www.kredivepara.com/izmir-ticket-gecen-yerler-ve-marketler/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz