SMS İle Kredi Veren Bankalar

Bankalar, müşterilerine kolaylık sağlamak adına kredi başvuruları için SMS yöntemini çıkarmışlardır. Bu yöntem ile bankaların istediği bilgileri girdikten sonra, acil ihtiyaçlarınız için hemen kredi başvurusu yapabilir ve anında başvurunuzla ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu başvurunun ardından kredi notunuza göre belirlenen kredi limitiniz ve ön onayınız cep telefonunuza gelecektir. Ardından ilgili bankanın size en yakın olan şubesine giderek kredinizi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

SMS İle Kredi Veren Bankalar

En hızlı şekilde kredinizi kullandıran ve SMS ile Kredi Veren Bankalar ise Garanti Bankası, QNB Finansbank, Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi ve Denizbank şeklinde belirtilebilir. Sizlere SMS bankacılığı ve kredi çekme hakkında detaylı bilgi verelim;

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için her bankanın farklı koşulları bulunur. Bazı bankalar istemiş olduğunuz kredi miktarı ve T.C. kimlik numaranızı yazmanızı isterken,bazı bankalar da yalnızca T.C.kimlik numaranız ile başvuru yapmanıza imkân sağlar. Bankanın SMS kredi numarasına gerekli bilgileri girdikten sonra gönderebilir ve kredi onayınız hakkında hemen cevap alabilirsiniz. Onaylanmış olan SMS ile Anında Kredi de kimlik belgesi ve gelir belgesini gösteren evraklar ile birlikte, ilgili bankanın şubelerine giderek alınabilir.

Garanti Bankası SMS ile Kredi

Garanti Bankasından SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için T.C. kimlik numaranızı, aylık gelirinizi, istemiş olduğunuz kredi tutarını ve ödeyebileceğiniz vadeyi, aralarından birer boşluk bırakarak yazdıktan sonra 3390’a göndermeniz yeterli olacaktır.

QNB Finansbank SMS ile Kredi

En kolay SMS kredi imkânı QNB Finansbank tarafından sunulmaktadır. Yalnızca T.C. kimlik numaranızı yazarak 5030’a SMS göndermeniz halinde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası SMS ile Kredi

Ziraat Bankasından SMS yoluyla Tüketici, Taşıt ve Konut kredileri için başvuru yapabilirsiniz. Bunun için hangi kredi türünü istiyorsanız onu yazarak (Örneğin; tüketici gibi) aralarında birer boşluk olacak şekilde T.C. kimlik numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, ödeyeceğiniz vade tutarını ve aylık net gelirinizi 4747’ye SMS olarak gönderebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası SMS ile Kredi

Türkiye İş Bankası’ndan SMS ile kredi başvuru yapabilmek için kısa mesaj bölümüne NAKIT, T.C. kimlik numaranız, istediğiniz kredi tutarı ve aylık net gelirinizi yazıp, aralarında birer boşluk bırakarak 4402’ye SMS göndermeniz gerekir.

Yapı Kredi SMS ile Kredi

Yapı Kredi Bankası’ndan da ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri için SMS bankacılığını kullanabilirsiniz. Bunun için istediğiniz kredi türünü, T.C. kimlik numaranızı ve aylık net gelirinizi aralarından birer boşluk bırakarak yazıp, 4411’e göndermeniz yeterli olacaktır.

DenizBank SMS ile Kredi

Denizbank aracılığı ile SMS kredisi kullanabilmek için de büyük harfler kullanarak KREDİM yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazarak, 3280’e göndermeniz gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir