Sigortasız Kredi Veren Bankalar 2020

Sigortasız Kredi Veren Bankalar 2019
Sigortasız Kredi Veren Bankalar 2019

Sigortasız kredi veren bankalar sayesinde sigorta girişi olmadan kredi kullanmak isteyen vatandaşların yüzü gülüyor! Artık ihtiyaçlarınızı ertelemeyin, sizin de kredi kullanmak ve ihtiyaçlarınızı satın alma zamanınız geldi. Uzun zamandır tatile mi çıkmak istiyorsunuz? Eviniz için mobilya mı almanız gerekiyor? Yeni bir TV almak için sabırsızlanıyor musunuz? O halde sigortasızlar için kredi fırsatlarından yararlanmaya ne dersiniz? Gelin bu kredilerin hangi bankalar tarafından hangi koşullarda verildiğine ve özelliklerine birlikte bakalım!

Göz atmanızda fayda var: Bankadan Kredi Çekmek İçin Kaç Ay Sigortalı Olmak Gerekir

Hangi Bankalar Sigortası Olmayan Kişilere Kredi Veriyor?

Sigortası olmayan kişilere kredi veren bankalar sayesinde kişilerin sigorta girişi olmamasına rağmen kredi kullanması mümkün oluyor. Bilindiği üzere bankaların neredeyse tümü, kredi kullanım koşulunun başında belirli bir süre öncesinden yapılan sigorta girişini koşul sunuyor. Bu koşulu sağlayamayan kişiler ne yapacak peki? Sigortasızlar için kredi kampanyalarına başvurarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz! Bu krediyi sunan bankalar arasında:

 • Vakıfbank,
 • TEB,
 • Garanti BBVA,
 • Odeabank,
 • Yapı Kredi,
 • com,
 • Denizbank yer alır.

Ziraat Bankası Sigortasız Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası sigorta olmadan kredi kullanımı şansınızın olduğunu biliyor muydunuz? Hem de öğrenciler de dahil olmak üzere bu fırsattan faydalanabilecekler! Öğrencilerin krediden faydalanabilmeleri için bankaya öğrenci belgelerini sunmaları gerekmektedir. Kredini diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kredi faiz oranı aylık yüzde 1,33’tür. Kredinin faiz oranı dönemsel bazda değişiklik gösterebilir. Başvuru yapmadan önce kredi faiz oranını öğrenmenizde fayda var.
 • Kredi miktarı en çok 15 bin TL olabilir. Eğer daha yüksek tutarda kredi kullanmak isterseniz bankanın size en yakın şubelerini ziyaret edin.
 • Kredi miktarı yükseltmeniz için banka sizden ek teminat göstermenizi, ipotek ya da kefil vermenizi talep edebilir.
 • Kredi vadesi en çok 36 ay olabilir. Geri ödemeler aylık eşit taksitlerden olacak şekilde yapılmaktadır.
 • 15 bin TL değerinde krediyi, 36 ay vade yaptırdığınız zaman ödemeniz gereken kredi tutarı 573 TL olacaktır. Bu da toplam ödemenizin 20 bin TL olması anlamına gelir. Miktarın içine kredi masrafları dahil edilmemiştir.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  OdeaBank 1.29 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sigortasız Vatandaşlar En Para ile Kredi Kullanıyor

En para ile sigortasız vatandaşlara kredi kampanyası büyük ilgi gördü. Kredi miktarı 10 bin TL ile 30 bin TL arasında değişiyor. Kredi miktarının diğer bankalar ile kıyasladığını zaman yüksek miktarlı olması kredinin bir çok insan tarafından tercih edilmesini sağladı. Kredinin diğer avantajları ve özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kredi vadesi en çok 48 ay olabilir.
 • Geri ödemenizi aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli olarak farklı şekillerde yapabilirsiniz. Ödemelerdeki bu esneklikler sayesinde kredi ödemelerinizde zorlanmazsınız.
 • Ödenecek taksit miktarı toplam çekilen kredi miktarına göre değişiklik göstermektedir.
 • Kredi kullanırken bankaya gelir belgesi ya da kefil sunmanıza gerek kalmaz.
 • Kredi başvurusu yaparken uzun başvuru evrakları ile zaman kayıp etmezsiniz.

Peki, kredi kullanmaya karar verdiğinizi farz edelim. Ödemeleriniz nasıl olacak? 30 bin TL değerinde kredi çektiğiniz zaman, en uzun vadeyi (48 ay) kullanırsanız aylık ödemeniz gereken taksit miktarı 903 TL olacaktır. Faiz oranı güncel olarak 1.35 olarak hesaplanmıştır fakat sizin kredi kullandığınız zaman faiz oran daha yüksek ya da düşük olabilir. Toplam ödeme miktarı masraflar içine dahil edilmeden 43 bin 391 TL olacaktır.

Şekerbank’tan Sigortası Olmayan Vatandaşlar için Kredi Avantajları

Şekerbank kredi avantajları sayesinde sigorta girişiniz olmasa dahi kredi kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Şekerbank ihtiyaç kredileri, hem bankanın hali hazırda müşterilerini hem de dışarıdan gelecek olan müşterileri ilgilendiriyor. Kredi vadesine göre kredi faiz oranı değişiklik gösteriyor. Bu sayede daha kısa vadeli kredi kullanmak isteyen vatandaşlar daha uygun faiz oranlarından faydalanmış oluyorlar. Kredinin müşterilerine sunduğu avantajlar ve diğer özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 • 37 ay ile 48 ay vade süresi için faiz oranı aylık 2.29 olarak hesaplanmıştır.
 • Kredi vadesi 120 aya kadar uzayabiliyor!
 • Kredi tutarı en fazla 15 bin TL olabiliyor.
 • Kredi miktarını artırmak isteyen kişiler banka şubelerine başvuru yaparak (gerekli koşulları yerine getirmeleri halinde) krediyi daha yüksek miktarlardan kullanabiliyorlar.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Kredi Kaç Günde Alınır?

Şekerbank Sigortası Olmayanlar için Kredi Örnek Ödemesi Nasıl Olur?

Şekerbank sigortası olmayanlar için örnek kredi ödemesi önceden hesaplandığı zaman, müşteriler aylık ödemeleri gereken miktarların ne olduğunu önceden bilebilirler. Bu sayede bir sürprizle karşılaşmamış olursunuz. 15 bin TL değerinde kredi kullandığınızı farz edelim. 36 ay vade yaptırdığınız zaman faiz oranı yüzde 2,47 olacaktır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise yalnızca 670 TL’dir. Toplam ödeme miktarı ana para artı faiz olarak 24 bin 148 TL’dir. Bu miktarın içine BSMV, KKDF ve diğer vergi ve masraflar dahil edilmemiştir.

ING Bank Sigortası Olmayanlara Kredi Kampanyası ile Sevindiriyor

ING Bank’tan sigortasızlar için kredi fırsatlarından haberiniz var mı? Bu kredi kampanyası sayesinde ihtiyaçlarınızı ertelemeye bir son vermenin vakti geldi! Uzun zamandır ihtiya. duyduğunuz tatili artık ertelemeyin. Satın almak istediğiniz ürünler hazır indirimde iken onlara uygun fiyatlardan sahip olun! Kredi kullanmak için sigortalı bir çalışan olmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz her şeye sigortasız bir çalışan olarak da sahip olabilirsiniz. Bunun için sizleri ING Bank şubelerinde işi olmayanlar için kredi başvurusunu yaparken görmek isteriz. Kredinin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Krediyi okul taksiti kapatmak, tadilat yaptırmak, dekorasyon işleri, tatile çıkmak ve borçlarınızı kapatmak gibi farklı ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
 • Kredi kapsamında en fazla 5 bin TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Limit artırımı yapmak isterseniz banka şubelerine giderek talebinizi iletebilirsiniz.
 • Başvuru yaptığınızın aynı günü içinde krediyi kullanabilirsiniz.
 • Kredi taksitlendirmelerinizi geçmişteki ödemelerinize göre yapabilirsiniz.
 • Kredi başvurunuzun onaylanması halinde kredi tutarı anında banka hesabınıza yatacaktır. Bu parayı anında hesabınızdan çekerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kredi kullanmak için bankaya kefil, gelir belgesi ya da buna benzer evraklar sunmak zorunda değilsiniz.
 • Kredi kampanyasından yalnızca banka müşterileri faydalanabilir.
 • Bankanın müşterisi olmak isteyen ve krediden faydalanmayı planlayanlar ise kendilerine en yakın banka şubelerini ziyaret ederek anında banka müşterisi olabilirler.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme-3 Yolla

İlginizi çekebilir: Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar

ING Sigortasız Kredi Kampanyası Örnek Ödemesi Nasıl Olur?

ING Bank’tan sigortasızlar için kredi geri ödemesini önceden hesaplayarak bu işin siz kaça patlayacağını öğrenebilirsiniz. Zaten kredi miktarı diğer bankalara göre düşük limitli olduğu için aylık ödemeniz gereken kredi miktarı da küçük olacaktır. 5 bin TL (kredinin maksimum değeri kadar) kredi başvurusunda bulunduğunuz zaman, kredinizin vade sayısını 60 aya getirebilirsiniz. Güncel faizi 2.25’tir. BU oran bize toplam yapacağınız ödeme miktarını söyler. Toplam ödeme miktarı 9 bin 459 TL olup aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise 158 TL olacaktır. Toplam ödenmesi gereken miktarın içinde vergiler yoktur.

Bu taksit tutarı ve toplam ödeme miktarı bana fazla geldi derseniz, ya kredinizin miktarını düşürebilir ya da vade süresini uzatabilirsiniz.

Buradan Kredi Hesaplama Aracı | Güncel ve Uygun Faiz Oranları Sayfamıza Giderek En Uygun Kediyi Bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz